Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

З Новорічними святами!

Події
29.12.2018

Новий рік – це яскраве, урочисте і веселе свято. Хочеться щоб надія і віра в себе і свої сили надихала кожного на здійснення найзаповітніших мрій.

В переддень новорічнихсвят Новосергіївський територіальний орган вітає всіх жителів з наступаючими  Новорічними святами. В першу чергу  хочеться привітати сім’ї  пільгових категорій.  На території  Новосергіївського територіального органу перебувають такі сім’ї  пільгових категорій (багатодітні сім’ї, малозабезпечені, прийомна сім’я, сім’я опікунів та сім’я, в якій є дитина-інвалід).  Помічник старости Наталія Буц  разом з фахівцем із соціальної роботи  С.Павленко привітали дані сім’ї та вручили солодкі пакунки від Баштанської міської ради.

Бажаємо всім нехай збудеться все задумане, а 2019 рік стане таким, яким ми хочемо його бачити. Нехай Новий рік принисе мир, спокій, справедливість та здоров’я, радість і впевненість у завтрашньому дні.

 

Помічник старости, Наталія Буц

Новини на цю ж тему

Інформація про діяльність Консультаційного центру Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

Додатково надаються консультації через портал «Діти війни».
Новини
15.11.2022

Як підтвердити трудовий стаж, коли трудова книжка залишилася на тимчасово окупованій території або втрачена

З 2000 року для призначення пенсії періоди роботи враховуються за даними персоніфікованого обліку. Їх можна отримати в електронному вигляді через портал Пенсійного фонду України або за допомоги мобільного застосунку «Пенсійний фонд».
Новини
09.11.2022

До уваги громадян!

З 1 грудня 2022 року документи на призначення субсидій та пільг подаються до ПФУ.
Повідомлення
08.11.2022

Роздача гуманітарної допомоги родинам з дітьми розпочалася

Сьогодні,  листопада, стартувала роздача гуманітарної допомоги родинам з неповнолітніми дітьми (які не досягли 18-річного віку) та родинам з дітьми внутрішньо переміщених осіб м. Баштанка. Жителі та ВПО старостинських округів отримують у старостатах.
Події
07.11.2022

Права громадян щодо сплати за житлово-комунальні послуги в умовах воєнного стану

До Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини надходять звернення громадян у зв'язку із його пошкодженням (руйнацією) або його знаходженням на тимчасово окупованих територіях України.
Новини
28.10.2022

Про зміни, які відбулись в системі охорони здоров’я за час воєнного стану

Зважаючи на важливість поширення соціально корисної інформації щодо охорони здоров’я та доступу до медичних послуг під час воєнного стану, а також наявний суспільний запит на таку інформацію
Новини
18.10.2022

Як отримати статус безробітного?

Наразі існує варіантів отримання статусу безробітного та призначення допомоги