Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Відбулось засідання виконавчого комітету Баштанської міської ради

Виконком
22.12.2020

22 грудня відбулося засідання виконавчого комітету Баштанської міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Олександра Берегового. У ході засідання членами виконкому було розглянуто 34 важливих питання з різних сфер життєдіяльності громади.

На початку засідання заступник голови з питань діяльності виконавчих органів ради Світлана Євдощенко довела до відома присутніх про очікуване виконання основних показників соціально-економічного розвитку Баштанської об’єднаної територіальної громади за 2020 рік та затвердження прогнозних показників соціально-економічного розвитку Баштанської об’єднаної територіальної громади на 2020-2023 роки, а також про хід виконання Програми соціально-економічного розвитку Баштанської об’єднаної територіальної громади на 2020-2022 роки та внесення змін до неї.

З Програмою розвитку місцевого самоврядування та сприяння відкритості та прозорості діяльності органів місцевого самоврядування Баштанської об’єднаної територіальної громади на 2021-2024 роки членів виконкому ознайомила керуюча справами Лариса Кононенко. Редактором районної газети Василем Гонтою була надана пропозиція щодо покращення поінформованості створити на сайті міської ради рубрику для запитань і відповідей.
Доречним буде нагадати, що на багатофункціональному сайті міської ради було створено необхідну кількість механізмів залучення громадян до місцевого самоврядування таких як: 

Петиція            

Звернення
Консультації з громадськістю

Опитування
Створено розділ Зворотній зв'язок відповіді по даному механізму публікуються в корисній інформації за посиланням . Будемо раді співпраці.

Начальник відділу культури ознайомила присутніх з Програмою розвитку культури на території Баштанської міської ради на 2021-2024 роки. Членами виконкому було внесено пропозиції щодо підвищення патріотичного виховання та створення брошур з туристичними маршрутами громади. Катерина Леванець представник молодіжної ради висловила слова щирої подяки начальнику відділу культури Світлані Березовській за оформлення міста до новорічних свят.

Про затвердження Програми розроблення (оновлення) містобудівної документації на території Баштанської міської ради на 2021-2024 роки поінформував присутніх начальник відділу містобудування Леонід Сириця, було погоджено направити звернення в ОДА про врегулювання питання з перейменуванням вулиці Баштанської республіки.

Присутніми було підтримано наступні проєкти «Про затвердження Програми регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами в м.Баштанка на 2021-2025 роки», «Про затвердження Програми поводження з твердими побутовими відходами на території ради на період до 2025 року», «Про затвердження Програми фінансової підтримки КП «Міськводоканал» та здійснення внесків до статутного капіталу на 2021-2025 роки»

Начальник земельного відділу ознайомив присутніх з Програмою охорони навколишнього середовища Баштанської об’єднаної територіальної громади на 2020-2025 роки, а також з Програмою розвитку земельних відносин Баштанської об’єднаної територіальної громади на 2021-2025 роки», які були підтримані одноголосно.

Серед планових питань, які розглянув виконавчий комітет, також було питання «Про хід виконання Програми зайнятості населення Баштанської міської ради на період до 2020 року, затвердженої рішенням міської ради 29 серпня 2018 року №1 та затвердження Програми зайнятості Баштанської міської ради на період до 2023 року включно»

Члени виконкому ознайомились зі списком капітальних видатків міського бюджету Баштанської міської ради на 2020 рік у новій редакції, з прогнозованими показниками міського бюджету Баштанської міської ради на 2022-2023 роки. Було підтримано проєкт бюджету Баштанської міської територіальної громади на 2021 рік.

Присутні погодили затвердження Порядку подання, розгляду, встановлення тарифів на комунальні послуги, які регулюються виконавчим комітетом Баштанської міської ради, а також створення робочої групи для об’єктивного вивчення питання зміни тарифів на послуги. Було підтримано річний план ліцензованої діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення КП «Міськводоканал» Баштанської міської ради на 12 місяців з 01.01.2021 року.

Директор КП «Міськводоканал» довів до відома присутніх про необхідність встановлення нових тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення та на інші послуги КП «Міськводоканал», а також затвердження тарифу на послуги з поводження з побутовими відходами (вивезення рідких побутових відходів).

Презентація тариф 2021 КП «МІСЬКВОДОКАНАЛ»

Було затверджено склад житлової комісії при виконавчому комітеті Баштанської міської ради у новій редакції, а також враховано побажання голови осередку партії "Національний корпус" в м. Баштанка Володимира Яника бути членом комісії.

Проєкти рішень про заходи щодо забезпечення ефективної роботи з питань надання адміністративних послуг в Баштанській міській раді, накладення адміністративного стягнення були одноголосно підтримані членами виконкому.

Також присутні підтримали передачу майна комунальної власності Баштанської об’єднаної територіальної громади.

Виконкомом були прийняті рішення з яких доповідала Олена Бенедик головний спеціаліст відділу організаційно-кадрової роботи та контролю про надання дозволу на реєстрацію місця проживання малолітніх дітей, на дарування будинку, на продаж ¼ частки квартири. Було затверджено склад органу опіки й піклування при виконавчому комітеті Баштанської міської ради.

Закріплення територій обслуговування за закладами освіти Баштанської міської ради, а також зміниу поштових адрес об’єктів будівництва підтримано.

Присутні ознайомились з наданням дозволу на розміщення об’єктів зовнішньої реклами від начальника юридичного відділу Ольги Ситнік.

Члени виконкому затвердили план роботи виконавчого комітету Баштанської міської ради на I півріччя 2021 року.

Новини на цю ж тему

Відбулося засідання позачергової сесії міської ради

11 квітня під головуванням міського голови Олександра Берегового відбулося засідання ХLІІI позачергової сесії міської ради, у якій взяли участь 18 із 22 депутатів.
Сесія
11.04.2024

Відбулось чергове засідання виконавчого комітету Баштанської міської ради

Сьогодні, 10 квітня, під головуванням міського голови Олександра Берегового відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради, у якому взяли участь 22 члени виконкому із 35.
Виконком
10.04.2024

Відбулось чергове засідання виконавчого комітету Баштанської міської ради

21 березня під головуванням заступника міського голови Олександра Васильєва відбулось засідання виконавчого комітету міської ради, у якому взяли участь 18 членів виконкому із 35.
Виконком
21.03.2024

Відбулося засідання виконавчого комітету

29 лютого під головуванням Баштанського міського голови Олександра Берегового відбулось засідання виконавчого комітету міської ради, у якому взяли участь 26 членів виконкому із 35.
Виконком
29.02.2024

Ще один день плідної роботи

Сьогодні, 27 лютого, разом з депутатами здійснили об'їзд по об'єктах громади. Під час виїзду було відвідано освітні заклади, Будинок культури, комунальні підприємства «Міськводоканал» та «Добробут».
Заходи
27.02.2024

Увага! Підтримайте петицію на підтримку ЗСУ

Зареєстровано петицію щодо термінової легалізації допомоги громад Збройним Силам України
Актуально
16.02.2024

Відбулося засідання виконавчого комітету

Сьогодні, 8 лютого 2024 року, під головуванням Баштанського міського голови Олександра Берегового відбулось засідання виконавчого комітету міської ради, у якому взяли участь 22 члени виконкому із 35.
Виконком
08.02.2024

Відбулася сесія міської ради

23 січня 2024 року під головуванням міського голови Олександра Берегового відбулося засідання ХLI позачергової сесії міської ради.
Сесія
23.01.2024

Відбулася ХХХХ сесія Баштанської міської ради восьмого скликання

Баштанця Андрія Олійника нагороджено орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня – посмертно. Нагороду від імені Президента України Володимира Зеленського вручено батькам Володимиру Васильовичу та Аллі Іванівні.
Сесія
22.12.2023

Відбулася ХХХІХ позачергова сесія міської ради восьмого скликання

19 грудня відбулося спільне засідання постійних комісій та ХХХІХ сесія Баштанської міської ради восьмого скликання під головуванням міського голови Олександра Берегового, у якій взяли участь 16 із 22 депутатів.
Сесія
19.12.2023

Обговорили нові підходи до управління та розвитку громад

14 листопада 2023 року в Києві відбувся «круглий стіл» Програми комплексного відновлення територіальних громад «Нові підходи до управління та розвитку».
Події
15.11.2023

Відбулося засідання виконавчого комітету міської ради

9 листопада під головуванням заступника міської ради Світлани Євдощенко відбулося засідання виконавчого комітету міської ради, у якому взяли участь 20 членів виконкому із 35.
Виконком
09.11.2023

Відбулася ХХХVІІІ сесія міської ради восьмого скликання

27 жовтня 2023 року відбулася ХХХVІІІ сесія Баштанської міської ради восьмого скликання під головуванням міського голови Олександра Берегового, у якій взяли участь 16 із 22 депутатів.
Сесія
27.10.2023

Відбулося засідання виконавчого комітету міської ради

26 жовтня 2023 року під головуванням заступника міського голови Олександра Васильєва відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради, у якому взяли участь 27 члени виконкому із 35.
Виконком
26.10.2023

Відбулося засідання виконавчого комітету міської ради

Сьогодні, 12 жовтня 2023 року, під головуванням заступника міського голови Олександра Васильєва відбулось чергове засідання виконавчого комітету міської ради, у якому взяли участь 24 члени виконкому із 35.
Виконком
12.10.2023

Відбулося засідання виконавчого комітету міської ради

Сьогодні, 21 вересня, під головуванням міського голови Олександра Берегового відбулося позачергове засідання виконавчого комітету міської ради, у якому взяли участь 25 членів виконкому із 35.
Виконком
21.09.2023

Міський голова взяв участь у Конгресі місцевих і регіональних влад при Президентові України у Миколаєві

19 вересня міський голова Олександр Береговий узяв участь та виступив на Конгресі місцевих і регіональних влад при Президентові України у Миколаєві.
Новини
20.09.2023

Відбулася ХХХVІІ сесія міської ради восьмого скликання

12 вересня 2023 року відбулася ХХХVІІ сесія Баштанської міської ради восьмого скликання під головуванням міського голови Олександра Берегового.
Сесія
12.09.2023

Відбулися засідання постійних комісій міської ради

8 вересня 2023 року відбулися засідання постійних комісій міської ради, які провели голови постійних комісій Віктор Майданов та Петро Жигалкін.
Постійні комісії
08.09.2023

Відбулося засідання виконавчого комітету міської ради

7 вересня 2023 року під головуванням Баштанського міського голови Олександра Берегового відбулось чергове засідання виконавчого комітету міської ради, у якому взяли участь 27 членів виконкому із 35.
Виконком
07.09.2023

Відбулася XXXVI позачергова сесія міської ради

28 серпня 2023 року відбулася XXXVI позачергова сесія міської ради восьмого скликання під головуванням міського голови Олександра Берегового, у якій взяли участь 17 із 23 депутатів.
Сесія
28.08.2023

Відбулось засідання виконавчого комітету міської ради

25 серпня 2023 року, під головуванням Баштанського міського голови Олександра Берегового відбулось засідання виконавчого комітету міської ради, у якому взяли участь 26 членів виконкому із 35. 
Виконком
25.08.2023

Відбулося засідання виконавчого комітету міської ради

Сьогодні, 10 серпня, під головуванням міського голови Олександра Берегового відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради, у якому взяли участь 25 членів виконкому із 35.
Виконком
10.08.2023

Відбувся Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України

Сьогодні, 30 липня, у режимі онлайн відбулося засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, у якому взяв участь і голова Баштанської громади Олександр Береговий.
Новини
30.07.2023

У Баштанці відбулася розширена нарада

24 липня у Баштанці відбулася розширена нарада за участю народного депутата України Олександра Пасічного, керівництва Миколаївської ОВА, обласної ради, Баштанської РВА та очільників 12 громад району.
Заходи
24.07.2023

Успішно, ефективно, зручно — мобільний ЦНАП вже на повну працює у Баштанській громаді!

З перших днів, після передачі цього обладнання від наших шведських партнерів у рамках Проєкту PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні», мобільний ЦНАП вже колесить старостинськими округами і надає свої послуги мешканцям громади.
Новини
19.07.2023

Про створення резерву працівників державних органів для роботи на деокупованих територіях України

23 травня 2023 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 524, відповідно до якої передбачено створення резерву працівників державних органів для роботи на деокупованих територіях України.
Повідомлення
19.07.2023

Відбулося засідання виконавчого комітету міської ради

Сьогодні, 11 липня, під головуванням заступника міського голови Олександра Васильєва відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради, у якому взяли участь 22 члена виконкому із 35.   
Виконком
11.07.2023

Відбулася XХХІV сесія міської ради восьмого скликання

6 липня 2023 року під головуванням міського голови Олександра Берегового відбулось засідання XХХІV сесії міської ради восьмого скликання.
Сесія
06.07.2023

Відбулося засідання постійних комісій міської ради

5 липня у рамках підготовки до XХХІV сесії міської ради восьмого скликання відбулося попарне засідання постійних комісій, які провели голови комісій Віктор Майданов та Петро Жигалкін.
Постійні комісії
05.07.2023

Відбулося засідання виконавчого комітету міської ради

Сьогодні, 4 липня, під головуванням заступника міського голови Олександра Васильєва відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради, у якому взяли участь 20 членів виконкому із 35. 
Виконком
04.07.2023

Відбулося засідання виконавчого комітету міської ради

15 червня 2023 року під головуванням заступника міського голови Олександра Васильєва відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради, у якому взяли участь 19 членів виконкому із 35.
Виконком
15.06.2023

Відбулася XХХІІІ сесія міської ради восьмого скликання

26 травня 2023 року під головуванням міського голови відбулася XХХІІІ сесія міської ради восьмого скликання.
Сесія
26.05.2023

Відбулося засідання виконавчого комітету міської ради

23 травня 2023 року під головуванням міського голови Олександра Берегового відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради.
Виконком
23.05.2023

Видача гуманітарної допомоги завершена

Гуманітарний штаб Баштанської міської ради за сприяння Всесвітньої продовольчої програми (WFP) «Тарілка» та благодійного фонду «Щедрик» завершив видачу продовольчих наборів з розрахунку один набір на домогосподарство (одну адресу).
Події
19.05.2023

Презентація Програми «ВідновиДІМ» в Баштанці

26 квітня завдяки зусиллям міської ради щодо пошуку партнерів громади відбулася зустріч регіонального радника підтримки Фонду енергоефективності «IFC» та представників ОСББ м. Баштанка, будівлі яких зазнали пошкодження внаслідок російської агресії.
Новини
26.04.2023

Відбулось засідання виконавчого комітету міської ради

5 квітня 2023 року під головуванням заступника міського голови Олександра Васильєва відбулось чергове засідання виконавчого комітету міської ради.
Виконком
05.04.2023

Відбулось засідання виконавчого комітету міської ради

Сьогодні, 10 березня 2023 року, під головуванням заступника міського голови Олександра Васильєва відбулось чергове засідання виконавчого комітету міської ради.
Виконком
10.03.2023