Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі

Новини

Дата публікації

Виберіть дату

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Графік тимчасових відключень електропостачання у листопаді 2023 року

У зв’язку з проведенням ремонтних робіт мережі енергопостачання Баштанська філія АТ «Миколаївобленерго» попереджає про тимчасові відключення світла в деяких населених пунктах Баштанської ТГ згідно графіка.
Повідомлення
01.11.2023

Проєкт USAID ,,Розбудова стійкої системи громадського здоров’я”

Звернення «Шануйся, піклуйся, вакцинуйся!» з’явилися, щоб нагадати про те, що вакцинація як найефективніший спосіб захисту від інфекційних хвороб є проявом поваги і піклування про себе, близьких та оточуючих.
Новини
07.12.2023

Привітання міського голови з днем місцевого самоврядування

Це свято не тільки тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів, а й усіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми, дбають про розквіт територіальної громади.
Привітання
07.12.2023

Як система безоплатної правничої допомоги допомагає постраждалим від домашнього насильства

Від початку 2023 року система безоплатної правничої допомоги понад 1,5 тис. разів надавала допомогу зі зверненням до суду людям, які постраждали від домашнього насильства чи насильства за ознакою статі. У понад 1,4 тис. випадків така допомога надавалася  жінкам, у майже 120 випадках – чоловікам).
Безоплатна правова допомога
06.12.2023

Для отримання субсидій та пільг можна обрати будь-який уповноважений банк

Одержувачі житлової субсидії / пільги можуть отримувати відповідні виплати через відділення поштового зв’язку або на банківський рахунок. Отримувач виплати самостійно обирає спосіб одержання виплати, в тому числі будь-який з уповноважених банків.
Повідомлення
06.12.2023

Оновлено мобільний додаток «Пенсійний фонд»

Якщо вам потрібен доступ до електронних сервісів Пенсійного фонду України у зручному форматі - користуйтесь мобільним застосунком «Пенсійний фонд».
Повідомлення
06.12.2023

У Баштанській громаді відбулась благодійна акція «Зігрій теплом малюка»

В Україні здавна шанують Миколу Чудотворця – захисника, наставника і покровителя дітей. Він дарує усім віру в здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у наші душі світлі почуття, надихає нас на добро.
Новини
06.12.2023

Привітання міського голови з Днем Святого Миколая

Нехай чудо Святого Миколая не мине жодної домівки і наповнить особливою радістю наші серця.
Привітання
06.12.2023

Привітання міського голови з Днем Збройних Сил України

Це свято сильних, мужніх і сміливих людей. Служба у лавах Української армії − це не тільки професія, для більшості з вас − це справа всього життя. Ви захищаєте рубежі нашої країни, її національні інтереси, забезпечуєте спокій громадян.
Привітання
06.12.2023

Що потрібно знати про пенсійні посвідчення

Документом, який підтверджує призначення особі пенсії, є пенсійне посвідчення, що видається відповідно до, Порядку оформлення, виготовлення та видачі документів, що підтверджують призначення особі пенсії, затвердженого постановою правління Пенсійного фонду України
Важливо
05.12.2023

Привітання міського голови з Міжнародним днем волонтерів

Міжнародний день волонтера – свято кожного, хто хоч раз за покликом серця допомагав людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання.
Привітання
05.12.2023

За підсумками опитування щодо збору пропозицій перейменування об’єктів топоніміки

Нагадаємо, що Баштанською міською радою з метою обговорення пропозицій перейменування об’єктів топоніміки по Баштанській міській територіальній громаді з 18 жовтня по 1 грудня 2023 року включно, проводилось анкетування в електронному вигляді.
Звіт
04.12.2023

Звіт за результатами опитування щодо визначення потреби у транспортному сполучені між населеними пунктами Березнегувате-Баштанка

З метою визначення потреб населення у транспортному сполучені між населеними пунктами  Березнегувате -Баштанка  Баштанською міською радою проводилось анкетне опитування.
Звіт
04.12.2023

Future Perfect: в Україні стартує національний проєкт з популяризації англійської мови

Мета проєкту Future Perfect — офіційно зробити англійську мовою міжнародного спілкування в Україні, відкрити кожному українцю нові можливості для професії та особистого розвитку, допомогти конкурувати на світовому ринку та отримувати високу зарплату.
Новини
04.12.2023

Звернення міського голови з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю

Щороку, 3 грудня, українське суспільство разом з усією світовою спільнотою відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю − людей, які мають особливі потреби, деякі обмежені можливості і колосальну жагу до життя і праці.
Звернення
03.12.2023

Графік тимчасових відключень електропостачання у грудні 2023 року

У зв’язку з проведенням ремонтних робіт мережі енергопостачання Баштанська філія АТ «Миколаївобленерго» попереджає про тимчасові відключення світла в деяких населених пунктах Баштанської ТГ згідно графіка/
Повідомлення
01.12.2023

Повідомлення про перенесення дати проведення XХХІХ позачергової сесії міської ради восьмого скликання

Точна дата та час проведення XХХІХ позачергової сесії міської ради восьмого скликання буде повідомлена додатково.
Повідомлення
01.12.2023

Привітання міського голови з Днем працівників прокуратури

Зичу усім працівникам прокуратури успіхів, професійних здобутків, міцного здоров’я, щастя та добробуту! Нехай усі ваші починання будуть успішними на благо людей та в ім’я закону.
Привітання
01.12.2023

Про скликання XXХІХ позачергової сесії міської ради восьмого скликання

Скликати ХХХІХ позачергову сесію міської ради восьмого скликання 01 грудня 2023 року о 14.00.
Повідомлення
30.11.2023

Постраждалі від домашнього насильства можуть отримати безоплатно послуги юриста чи адвоката: куди звертатися

Особи, які постраждали від домашнього насильства, мають право отримати безоплатно послуги юриста чи адвоката. Для цього варто звернутися до системи безоплатної правничої допомоги (БПД).
Безоплатна правова допомога
30.11.2023

Для надання додаткової підтримки на придбання твердого палива одержувачі житлових субсидій і пільг мають надати згоду на збір, передачу та обробку персональних даних

Уряд визначив, що для отримання додаткової підтримки на придбання твердого пічного побутового палива за рахунок міжнародних партнерів, одержувач житлової субсидії / пільги має надати згоду на збір, передачу та обробку своїх персональних даних та даних членів домогосподарства
Важливо
28.11.2023

16 днів проти насильства

Якщо ви зіштовхнулися або стали безпосереднім свідком насильства, – телефонуйте у поліцію за номером 102.
Заходи
27.11.2023

Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок і дівчат

Сьогодні, 25 листопада, весь світ відзначає Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок і дівчат. А також сьогодні розпочинається глобальна кампанія «16 днів активізму проти ґендерно зумовленого насильства».
Заходи
25.11.2023

Баштанська громада вшанувала пам'ять мільйонів жертв голодоморів в Україні

🕯️ Сьогодні, 25 листопада, наша громада вшанувала пам'ять мільйонів жертв голодоморів в Україні.
Заходи
25.11.2023

Звернення міського голови з нагоди Дня пам’яті жертв голодомору

25 листопада Україна відзначає сумну дату своєї трагічної історії – День пам’яті жертв голодоморів, що прокотилися Україною трьома потужними хвилями, зокрема найстрашнішого – Голодомору 1932–1933 років.
Звернення
25.11.2023

Протидій домашньому насильству

у Баштанці поліцейські проводять профілактичні заходи з громадянами.
Новини
24.11.2023

Щодо заповнення декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії

Форму декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії (далі – декларація), визначено додатком 2 до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 (зі змінами)
Новини
24.11.2023

Чому Голодомор став можливим?

Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років.
Вшанування пам'яті
24.11.2023

Нові правила декларування, прийняті ВРУ: НАЗК опублікувало розʼяснення

Наразі триває кампанія декларування за 2021-2022 роки, яка завершиться до 31 січня 2024 року, тож рекомендуємо ознайомитися з оновленими роз’ясненням.
Новини
24.11.2023

Хочеш мати друга? Будь другом!

Правила догляду за домашніми тваринами та безпечного поводження з ними.
Актуально
23.11.2023

Разом з Програмою DOBRE - до успішної громади

Нашу громаду з робочим візитом відвідали представники Програми DOBRE: Володимир Купрій, експерт з питань залучення громадськості та Наталія Ващиленко, програмний спеціаліст.
Новини
23.11.2023

Голодомор не зламав

Голод обраний як зброя геноциду дав Сталіну можливість не лише забрати життя у мільйонів українців, але вбити тих із них, хто пережили масове вбивство.
Вшанування пам'яті
23.11.2023

Право громадян на свободу мирних зібрань

Право громадян на свободу мирних зібрань в Україні гарантується та захищене державою. Реалізація права на мирні зібрання в Україні регулюється актами національного та міжнародного законодавства.
Новини
23.11.2023

Оголошення про проведення конкурсу на придбання у комунальну власність Баштанської територіальної громади службового житла

Баштанська міська рада має намір придбати на вторинному ринку квартири для забезпечення службовим житлом медичних працівників.
Повідомлення
22.11.2023

Про підтримку сільського господарства

У Миколаївській області працює Програма підтримки сільського господарства України, яку впроваджує Mercy Corps − міжнародна організація, що надає гуманітарну допомогу та сприяє розвитку, що фінансується Фондом Говарда Г. Баффета.
Новини
22.11.2023

Анкета для визначення потреби у транспортному сполучені між населеними пунктами Березнегувате -Баштанка

З метою визначення потреб населення у транспортному сполучені між населеними пунктами Баштанка - Березнегувате Баштанська міська рада проводить анкетне опитування.
Опитування
22.11.2023

Пам’ятка про щорічне звітування депутата місцевої ради

Згідно зі статтею 16 Закон України “Про статус депутатів місцевих рад” депутат місцевої ради періодично, але не рідше одного разу на рік, зобов'язаний звітувати про свою роботу перед виборцями відповідного виборчого округу, об'єднаннями громадян.
Важливо
21.11.2023

У Баштанці відзначили День Гідності та Свободи й 10-ту річницю початку Революції Гідності

У Баштанці 21 листопада 2023 року відбувся мітинг-реквієм з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи й 10-ї річниці початку Революції Гідності.
Новини
21.11.2023

Голодомор як відповідь на селянські повстання

Метою злочину було знищення українського народу як національної групи. Комуністичний тоталітарний режим через насильницьке вилучення продовольства,блокаду сіл і цілих районів, заборону виїзду за межі охопленої голодом України створив для українців умови, не сумісні із життям.
Вшанування пам'яті
21.11.2023

Пенсія у зв’язку з втратою годувальника за особу, зниклу безвісти за особливих обставин

Непрацездатні члени сім’ї особи, зниклої безвісти за особливих обставин, мають право на призначення пенсії у зв’язку з втратою годувальника.
Повідомлення
21.11.2023

Десята річниця початку Революції Гідності

У 2013-му українці згуртувалися довкола захисту демократії та європейського майбутнього. Мирні протести перетворилися на боротьбу за вільну й незалежну Україну. Спершу з проросійською авторитарною владою, а потім і з самим кремлівським режимом.
Новини
21.11.2023

Привітання міського голови з днем Гідності та Свободи

Цей день – особлива дата в історії України. 10 років тому, 21 листопада 2013 року, українці вийшли на Майдан Незалежності, щоб відстояти свою гідність та свободу. Цей протест став початком Революції Гідності, яка змінила хід історії України.
Привітання
21.11.2023

21 листопада Україна відзначатиме 10-у річницю початку Євромайдану та Революції Гідності, які змінили хід історії країни і усього світу.

День Гідності та Свободи відзначається 21 листопада згідно з указом президента України №872/2014 від 13.11.2014 року.
Анонс подій
20.11.2023

Обговорили інструменти залучення жителів постраждалих громад до процесу відновлення

У Києві 16 – 17 листопада відбулась конференція «Інформування і залучення жителів постраждалих громад до процесу відновлення: потреби та можливості» для спеціалістів з інформування та зв'язків з громадськістю, які працюють в органах місцевого самоврядування та ЦНАП.
Новини
19.11.2023

Привітання міського голови з Днем працівників сільського господарства

З давніх-давен Україна славиться своїми працьовитими хліборобами. Ваша праця є запорукою процвітання нашої країни.
Привітання
19.11.2023

Привітання міського голови з Днем працівників гідрометеорологічної служби України

Висловлюю подяку всім працівникам гідрометеорологічної служби за сумлінну працю та високий професіоналізм. Зичу вам і вашим родинам міцного здоров’я, добробуту, удачі та сприятливої погоди.
Привітання
19.11.2023

Співчуття з приводу смерті Устинівського селищного голови

Від себе особисто та усієї Баштанської громади висловлюю глибокий сум з приводу передчасної смерті очільника Устинівської громади ПЕНЬКОВА Ігоря Олександровича.
Некролог
17.11.2023

Десята річниця Революції Гідності: презентовано програму заходів

Цьогоріч країна відзначатиме перший ювілей Революції Гідності – 10 років.
Анонс подій
17.11.2023

25 листопада стартує Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Акція «16 днів проти насильства» триває щороку для обізнаності суспільства і створення соціального простору, вільного від насильства.
Повідомлення
17.11.2023

Привітання міського голови з Днем студента

Це свято молодості, творчості, пошуку та відкриттів. У цей день ми віддаємо шану тим, хто присвячує свої роки навчанню та саморозвитку.
Привітання
17.11.2023

Резолюція «круглого столу» на тему: «Стань на варті свого серця – активізація заходів для подолання поведінкових факторів ризику серцево-судинних захворювань»

Представники Всесвітньої організації здоров’я, Міністерства охорони здоров’я, Національної служби здоров’я, Центру громадського здоров’я та громадськості обговорили державні політики, спрямовані на запобігання серцево-судинним захворюванням.
Заходи
16.11.2023
2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше