Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Відбулося чергове засідання житлової комісії при виконавчому комітеті Баштанської міської ради

Новини
26.09.2018

Відповідно до Положення про житлову комісію при виконавчому комітеті Баштанської міської ради 26 вересня 2018 року проведено чергове засідання зазначеної комісії. На порядку денному розглядалися заяви громадян, які потребують поліпшення житлових умов щодо постановки на квартирний облік, в тому числі, заява учасника бойових дій, який потребує поліпшення житлових умов, а також заява щодо перенесення черговості громадянина, у зв’язку зі змінами у чинному законодавстві.

Крім того, члени комісії розглянули два клопотання служби у справах дітей Баштанської райдержадміністрації про взяття на соціальний квартирний облік дитини, позбавленої батьківського піклування, і дитини-сироти за місцем їх походження та питання надання статусу службового житла дитячому будинку сімейного типу та видачу ордерів на вселення прийомним батькам та дітям, прийнятим на виховання.

За матеріалами справ, які були розглянуті, комісія, як дорадчий орган, надала свої пропозиції виконкому Баштанської міської ради для прийняття відповідних рішень.


Новини на цю ж тему

Як отримати статус безробітного?

Наразі існує варіантів отримання статусу безробітного та призначення допомоги
Безоплатна правова допомога
01.08.2022

Проведено рейд «Діти вулиці»

29 липня 2022 року в рамках співпраці суб’єктів соціальної роботи працівниками служби спільно з інспектороми ювенальної превенції та дільничним інспектором Баштанського РВП проведено рейд «Діти вулиці» у м. Баштанка.
Заходи
29.07.2022

Про реєстр застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування

Отримуйте послуги безпечно на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України.
Новини
30.06.2022

Страховий стаж і соціальний захист

Страховий стаж – це період, протягом якого особа підлягає загальноо-бов’язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця спла-чено страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок.
Новини
29.06.2022

Як пройти реабілітаційне лікування за кошти Фонду?

З червня Фонд соціального страхування України відновив направлення українців на реабілітаційне лікування, яке було вимушено призупинено після початку повномасштабного вторгнення росії.
Новини
24.06.2022

Поряд − це портал, що єднає українців

Для допомоги постраждалим від російської агресії людям було створено проект «Поряд» – портал, що єднає українців, для розміщення запитів на допомогу та їх пошуку тими, хто має можливість її надати.
Новини
23.06.2022

Електронні листки непрацездатності

Запитання – відповіді
Запитання-відповіді
23.06.2022

До уваги внутрішньо переміщених осіб!

Внутрішньо переміщені особи, які постраждали від експлуатації або/та сексуального насилля внаслідок воєнних дій, можуть отримати психологічну допомогу.
Повідомлення
21.06.2022