Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Погоджувальна рада узгодила питання, винесені на 8 сесію

Події
22.04.2021

Погоджувальна рада перед VIII сесією Баштанської міської ради 8 скликання, на яку депутати зберуться 29 березня, відбулася 22 квітня в Баштанській міській раді. Участь у засіданні взяли міський голова Олександр Береговий, секретар міської ради Інна Гомерська, заступники міського голови Світлана Євдощенко та Олександр васильєв голови постійних депутатських комісій та керівники депутатських фракцій, а також запрошені начальники відділів ради.

На порядок денний було винесено шість питань котрі потрібно було узгодити, а саме:

  1. Про погодження пордку денного VIII сесії міської ради восьмого скликання.
  2. Про внесення змін до бюджету Батанської міської територіальної громади на 2021 рік.
  3. Про визначення Державного підприємства «Агенція місцевих доріг Миколаївської області» замовником робіт, пов’язаних з проведенням капітального ремонту вулиць і дорігкомунальної власності на території Баштанської територіальної громади.
  4. Про депутатський запит депутата міської ради Віталія Грицюка щодо створення депутатської комісії з метою проведення інвентаризації землі під електричними опорами.
  5. Про депутатський запит депутата міської Лідії Заболотньої щодо скасування рішення міської ради від 04.032021р. №45 Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства»
  6. Про розгляд звернення приватних підприємців промислового ринку «Експрес» до депутатів міської ради щодо відновлення роботи ринку в умовах пандемії Covid-19/

Також на розгляд депутатів виноситься блок земельних питань. З усіма проектами рішень  VIII сесії Баштанської міської ради 8 скликання, підготовленими відділами міської ради, можна ознайомитися на її офіційному вебпорталі в розділі «Документи».

Нагадаємо, що усі бажаючі мають можливість переглядати засідання сесій міської ради в режимі реального часу на веб-сайті Баштанської міської ради. В запису транслюються  й засідання усіх постійних депутатських комісій, що проходять в залі засідань виконавчого комітету.

 

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше