Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

П’ятьом сім’ям учасників АТО вручили ключі на житло

Події
15.01.2018

Сьогодні, 15 січня, у Баштанській міській раді п’ятьом сім’ям бійців-учасників АТО вручили ключі на житло.

Розділити радість наших земляків ‒ учасників антитерористичної операції на сході України ‒ завітали перший заступник голови обласної ради І. В. Кухта, виконувач функцій та повноважень голови Баштанської райдержадміністрації О. Д. Славінський, заступник голови районної ради М. М. Єрешко, депутат обласної ради В. О. Фроленко, районний військовий комісар С. Б. П’ятницький.

Баштанський міський голова І. В. Рубський на правах господаря привітав усіх присутніх у залі з визначною подією у життєдіяльності Баштанської об’єднаної територіальної громади, щиро подякував обласній державній адміністрації, обласній раді, районній владі, начальнику управління соціального захисту населення РДА Н. І. Якимчук, всім, хто був причетний до непростого вирішення в кінці року придбання житла, і завірив, що ОТГ і в подальшому буде дбати про захисників України та їх родини, у міру можливості продовжуватиме фінансування підтримки воїнів АТО, їх родин та через волонтерів району надавати посильну допомогу нашій армії.

На останній сесії Баштанської міської ради депутати проголосували за виділення коштів на придбання житла сім’ям учасників антитерористичної операції в рамках виконання Комплексної програми соціального захисту населення «Турбота». Для цього з бюджету міської ради виділили 864 800 гривень. Це 50 % співфінансування до обласної Комплексної програми соціального захисту населення «Турбота». Ще одну квартиру придбано за кошти обласного бюджету. Всього з міського та обласного з бюджетів виділено 2 249 600 грн.

Та найбільше подяк від керівництва міської і обласної влади прозвучало на адресу всіх земляків учасників АТО за те, що ми сьогодні маємо можливість мирно працювати, виконувати кожен свої обов’язки, ростити дітей, радіти життю.

«Від імені всієї громади і від себе особисто ще раз дякую вам, дорогі наші захисники, за те, що ви захищаєте Україну, за вашу силу, мужність, витривалість та патріотизм. Всі ми хочемо, жити у вільній, незалежній Україні, щоб під мирним небом народжувалися діти, ходили до школи, дорослі мали роботу, одружувались, але тільки не воювали. Бо війна – це страшне лихо.

Дякуємо вам, що бороните кордони України, відстоюєте її інтереси, робите все можливе, щоб нинішнє покоління жило в мирній, заможній, вільній і по справжньому європейській країні, ‒ сказав міський голова. ‒ Нехай Господь єднає Україну в мирі, злагоді. Нехай ангели – охоронці оберігають всіх наших захисників і повертають живими додому з перемогою. Ми віримо, що війна на Сході України скоро закінчиться. Завдяки вашій мужності та витривалості ворог обов’язково відступить і настане мир та злагода на нашій рідній землі».

Ключі від нового помешкання родинам вручили перший заступник голови обласної ради І. В. Кухта та міський голова І. В. Рубський.

Так, ключі від квартири загальною площею 45,6 кв. м отримала дружина Тимофія Павловича Зотова Альона Олександрівна, ключі на житлове приміщення загальною площею 67,6 кв. м вручили Ярославу Павловичу Сорохану, а на житлову квартиру загальною площею 33,7 кв. м ‒ Володимиру Олександровичу Зіньку. Ключі від житлової квартири загальною площею 37,4 кв. м вручали мамі Олександра Олександровича Пікуля Валентині Василівні (до речі, військовослужбовець перебуває у зоні АТО) та ключі від житлового будинку загальною площею 83,1 кв. м видано Сергію Юрійовичу Величку.

На завершення працівники районного будинку культури подарувати всім Різдвяні коляки.


Новини на цю ж тему

Ви запитували – ми відповідаємо

Запитання: Чи є обов'язковим документом при призначенні пенсії довідка про заробітну плату за період до 1 липня 2000 року? та Які пільги на оплату комунальних послуг передбаченні для вдови загиблого військовослужбовця?
Заходи
02.02.2023

Робота пробації під час воєнного стану

З моменту бойових дій Баштанський районний сектор №2 філії ДУ «Центр пробації» проводить роботу дистанційним шляхом та при цьому здійснює всі необхідні заходи для нагляду за особами.
Новини
31.01.2023

До уваги страхувальників-роботодавців, фізичних осіб-підприємців та застрахованих осіб!

01 січня 2023 року набрала чинності оновлена редакція Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», яким передбачено, що саме ПФУ є уповноваженим органом управління в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.
Новини
30.01.2023

Ви запитували – ми відповідаємо

Запитання: «Хто може розраховувати на страхові виплати з відшкодування шкоди, заподіяної внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання?»
Важливо
25.01.2023

Як отримати страхові виплати у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності внутрішньо переміщеним особам (ВПО)

Підставою для призначення допомоги по тимчасовій непрацездатності, по вагітності та пологах є виданий у встановленому законодавством порядку листок непрацездатності. Такі виплати Пенсійний фонд України призначає і виплачує безпосередньо застрахованим особам, без формування заяви розрахунку
Новини
25.01.2023

Хто має право на призначення субсидії на понаднормову площу житла?

Законодавство визначає категорії громадян, яким житлова субсидія може призначатися на понаднормову площу житла. Це непрацездатні непрацюючі особи, які проживають самі.
Новини
24.01.2023

Ви запитували – ми відповідаємо

Трудова книжка − це основний документ, що підтверджує стаж роботи людини до 1 січня 2004 року. Водночас