Відбувся ІІ (районний) етап IХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді ім. Т. Шевченка
24 листопада 2018 року на базі Баштанської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 відбувся ІІ (районний) етап IХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді ім. Т. Шевченка. У Конкурсі взяли участь 75 учнів 5-11 класів із закладів загальної середньої освіти Баштанського району та 1 студент Баштанського професійного ліцею.
Належний рівень підготовки продемонстрували учні Баштанської гімназії – 6 призерів із 7 учасників, Баштанської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 – 6 призерів із 7 учасників, Баштанської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 – 4 призерів із 7 учасників, Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ст. – 2 призери з 3 учасників, Новопавлівської ЗОШ І-ІІ ст. та Христофорівської ЗОШ І-ІІІ ст. – по 2 призери з 4 учасників, Новоєгорівської ЗОШ І-ІІІ ст. – 2 призери з 6 учасників, Добренської ЗОШ І-ІІІ ст. – 1 призер з 7 учасників.
Призові місця посіли такі учні:
5 клас
І місце – Єфімовська Софія, Баштанська ЗОШ І-ІІІ ст. №1, учитель Каратєєва В.М.
ІІ місце – Лазарищак Руслан, Баштанська ЗОШ І-ІІІ ст. №2, учитель Хижняк О.П.
ІІІ місце – Апончук Ольга, Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Кисленко С.А.
6 клас
І місце – Костюк Аліна, Баштанська ЗОШ І-ІІІ ст. №2, учитель Бурдейна О.П.
ІІ місце – Томіна Діана, Христофорівська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Погорєлова В.С.
ІІІ місце – Іваніцька Вероніка, Баштанська гімназія, учитель Ліпінська Н.О.
7 клас
І місце – Лупу Олександра, Баштанська ЗОШ І-ІІІ ст. №1, учитель Шваб Н.А.
ІІ місце – Лобачова Ірина, Баштанська ЗОШ І-ІІІ ст. №2, учитель Бурдейна О.П.
ІІ місце – Смола Дар’я, Баштанська гімназія, учитель Ткачук І.П.
ІІІ місце – Карамнова Марія, Новопавлівська ЗОШ І-ІІ ст., учитель Карамнова Л.І.
8 клас
І місце – Рижик Володимир, Баштанська гімназія, учитель Ткачук І.П.
ІІ місце – Рижик Вікторія, Баштанська ЗОШ І-ІІІ ст. №2, учитель Бурдейна О.П.
ІІ місце – Сакара Марина, Новоєгорівська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Шевчук Н.М.
ІІІ місце – Богородченко Олександра, Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Кисленко С.А.
9 клас
І місце – Дабіжа Катерина, Баштанська гімназія, учитель Ліпінська Н.О.
ІІ місце – Орлова Аліна, Добренська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Борискіна С.С.
ІІІ місце – Іваненко Юрій, Христофорівська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Андрєшкова Н.М.
ІІІ місце – Гаренко Катерина, Новопавлівська ЗОШ І-ІІ ст., учитель Карамнова Л.І.
10 клас
І місце – Сметана Вікторія, Баштанська гімназія, учитель Ткачук І.П.
ІІ місце – Палига Аліна, Баштанська ЗОШ І-ІІІ ст. №2, учитель Бурдейна О.П.
ІІ місце – Журавська Аліна, Баштанська ЗОШ І-ІІІ ст. №1, учитель Хуповка Л.В.
ІІІ місце – Жмура Софія, Новоєгорівська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Шевчук Н.М.
11 клас
І місце –Кушнір Євгенія, Баштанська ЗОШ І-ІІІ ст. №1, учитель Каратєєва В.М., Польова Л.І.
ІІ місце – Максименко Поліна, Баштанська гімназія, учитель Ткачук І.П.
ІІІ місце – Наталочкіна Юлія, Баштанська ЗОШ І-ІІІ ст. №2, учитель Люлько Т.Г.
Слід відзначити системну роботу з обдарованими дітьми таких вчителів: Каратєєвої В.М., Польової Л.І., Хуповки Л.В., Шваб Н.А., Люлько Т.Г., Хижняк О.П., Бурдейни О.П., Ткачук І.П., Ліпінської Н.О., Шевчук Н.М., Карамнової Л.І., Борискіної С.С., Андрєшкової Н.М., Погорєлової В.С., Кисленко С.А.
Щиро вітаємо усіх учасників ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської творчості ім. Т. Шевченка. Бажаємо наснаги, творчих злетів та подальших перемог.
Євгенія Халявка,
методист мовно-літературної освітньої галузі