На головнуКонтакти
Корисна інформація
Документи
Сторонні сервіси
Проекти громади
Відкритий бюджет
Економічний профіль
Структура ОТГ
Підприємства, заклади та установи
Петиції
E-data витрати
Prozorro
Звернення
Новини
Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Combined Shape
Повернутися до новин

Семінар учителів музичного та образотворчого мистецтв

Події
14.05.2019

   Сучасний етап розвитку системи освіти характеризується освітніми інноваціями, спрямованими на збереження досягнень минулого і, водночас, на модернізацію системи освіти відповідно до вимог часу, новітніх надбань науки, культури, пошук нових змісту, форм, методів і засобів навчання, виховання.

   Так, 13 травня на базі Баштанської гімназії пройшов семінар учителів музичного та образотворчого мистецтв «Новітні освітні технології у викладанні предметів художньо-естетичного напрямку в контексті Концепції Нової української школи». Під час роботи семінару Ночовська С.В., учитель музичного мистецтва Баштанської гімназії представила опис відомих технологій навчання  та їх скорочень, які стануть у нагоді вчителям. Також Світлана Володимирівна провела майстер-клас «Інтелект-карти у викладанні навчального предмета «Художня культура». Присутні мали змогу попрацювати у групах, відчути себе в ролі учнів та узагальнити вивчений матеріал через створення інтелект-карт.

   Кучер В.Ю., учитель образотворчого мистецтва Баштанської гімназії показала майстер-клас «Натюрморт. Весняні квіти». Під час теоретичної частини учасники семінару випробували мобільне навчання для пошуку інформації. Під час практичної частини – використали різні техніки малювання.

   У заключній частині, для учасників семінару, Світлана Володимирівна та Вероніка Юріївна провели інтелектуальну гру «Що? Де? Коли?», яка є традиційною для Баштанської гімназії.

   У заході взяли участь 11 учителів ЗЗСО Баштанської міської ради.

   Висловлюємо подяку Кучер В.Ю та Ночовській С.В. за творчо та креативно проведений семінар. Захід не залишив байдужим нікого!

 

Євгенія Халявка, методист відділу освіти, молоді та спорту

виконавчого комітету Баштанської міської ради

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі
Combined Shape