ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури
21 грудня 2019 року на базі Баштанської гімназії відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури. В олімпіаді взяли участь 47 учнів з 17 закладів загальної середньої освіти Баштанського району: Баштанської гімназії, Баштанського опорного закладу ЗСО І-ІІІ ст. №1, Баштанського опорного закладу ЗСО І-ІІІ ст. №2, Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ст., Старогороженської ЗОШ І-ІІІ ст., Добренської ЗОШ І-ІІІ ст., Доброкриничанської ЗОШ І-ІІІ ст., Інгульської ЗОШ І-ІІІ ст., Костичівської ЗОШ І-ІІІ ст., Мар’ївської ЗОШ І-ІІІ ст., Новоєгорівської ЗОШ І-ІІІ ст., Новопавлівської філії І-ІІ ст. Баштанського опорного закладу ЗСО І-ІІІ ст. №2, Пісківської філії І-ІІ ст. Баштанського опорного закладу ЗСО І-ІІІ ст. №1, Плющівської ЗОШ І-ІІІ ст., Привільненської ЗОШ І-ІІІ ст., Христофорівської ЗОШ І-ІІІ ст., Явкинської ЗОШ І-ІІІ ст.
Високий рівень знань показали учні Баштанського опорного закладу ЗСО І-ІІІ ст. №2, Баштанського опорного закладу ЗСО І-ІІІ ст. №1, Баштанської гімназії.
Переможцями стали такі учні:
7 клас
І місце – Костюк Аліна, учениця Баштанського опорного закладу ЗСО І-ІІІ ст. №2, учитель Оксана Бурдейна
ІІ місце – Іваніцька Вероніка, учениця Баштанської гімназії,
учитель Наталія Ліпінська
ІІ місце – Томіна Діана, учениця Христофорівської ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Валентина Погорєлова
ІІІ місце – Стоянов Денис, учень Плющівської ЗОШ І-ІІІ ст.,
учитель Валентина Чумаченко
8 клас
І місце – Міненко Крістіна, учениця Баштанського опорного закладу ЗСО І-ІІІ ст. №2, учитель Олена Хижняк
ІІ місце – Карамнова Марія, учениця Новопавлівської філії І-ІІ ст. Баштанського опорного закладу ЗСО І-ІІІ ст. №2, учитель Людмила Карамнова
ІІ місце – Кошиль Владислав, учень Баштанського опорного закладу ЗСО І-ІІІ ст. №1, учитель Надія Шваб
ІІІ місце – Долматович Олександра, учениця Привільненської ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Світлана Калініна
9 клас
І місце – Шурова Олена, учениця Баштанського опорного закладу ЗСО І-ІІІ ст. №2, учитель Оксана Бурдейна
ІІ місце – Рижик Володимир, учень Баштанської гімназії, учитель Інна Ткачук
ІІІ місце – Сакара Марина, учениця Новоєгорівської ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Надія Шевчук
10 клас
І місце – Шевченко Дар’я, учениця Баштанського опорного закладу ЗСО І-ІІІ ст. №1, учитель Валентина Каратєєва
ІІ місце – Мельничук Владислава, учениця Баштанського опорного закладу ЗСО І-ІІІ ст. №2, учитель Тетяна Люлько
ІІІ місце – Дабіжа Катерина, учениця Баштанської гімназії,
учитель Наталія Ліпінська
11 клас
І місце – Верба Анна, учениця Баштанського опорного закладу ЗСО І-ІІІ ст. №1, учитель Людмила Хуповка
ІІ місце – Єсипенко Юлія, учениця Баштанської гімназії, учитель Інна Ткачук
ІІІ місце – Палига Аліна, учениця Баштанського опорного закладу ЗСО І-ІІІ ст. №2, учитель Оксана Бурдейна
ІІІ місце – Кремендюк Юлія, учениця Плющівської ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Валентина Чумаченко
Вітаємо переможців та їх наставників: Бурдейну О.П., Хижняк О.П., Люлько Т.Г., учителів Баштанського опорного закладу ЗСО І-ІІІ ст. №2, Каратєєву В.М., Хуповку Л.В., Шваб Н.М., учителів Баштанського опорного закладу ЗСО І-ІІІ ст. №1, Ліпінську Н.О. та Ткачук І.П., учителів Баштанської гімназії, Погорєлову В.С., учителя Христофорівської ЗОШ І-ІІІ ст., Чумаченко В.І., учителя Плющівської ЗОШ І-ІІІ ст., Карамнову Л.І., учителя Новопавлівської філії І-ІІ ст. Баштанського опорного закладу ЗСО І-ІІІ ст. №2,
Шевчук Н.М., учителя Новоєгорівської ЗОШ І-ІІІ ст., Калініну С.І., учителя Привільненської ЗОШ І-ІІІ ст.
Євгенія Халявка, методист методичного кабінету ВОМС