Районна олімпіада з трудового навчання
15 грудня 2018 року на базі Баштанського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. №1 відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання. В роботі олімпіади взяли участь 13 учнів з 7 закладів загальної середньої освіти Баштанського району: Баштанський опорний заклад ЗСО І-ІІІ ст. №1, Баштанська ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Плющівська ЗОШ І-ІІІ ст., Новопавлівська ЗОШ І-ІІІ ст., Новоіванівська філія І-ІІ ст. Баштанського опорного закладу ЗСО І-ІІІ ст. №1, Інгульська ЗОШ І-ІІІ ст., Привільненська ЗОШ І-ІІІ ст.
Високий рівень знань показали учні Баштанського опорного закладу ЗСО І-ІІІ ст. №1, Привільненської ЗОШ І-ІІІ ст.
Достатній рівень – учні Баштанської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Плющівської ЗОШ І-ІІІ ст., Новоіванівської філії І-ІІ ст. Баштанського опорного закладу ЗСО І-ІІІ ст. №1, Інгульської ЗОШ І-ІІІ ст.
Призові місця з технічних видів праці:
8-9 класи
І місце – Тетенко Артем, учень 9 класу Баштанського опорного закладу ЗСО І-ІІІ ст. №1,
учитель Зєнченко В.П.
ІІ місце –Корольов Максим, учень 9 класу Плющівської ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Тиць С.В.
ІІІ місце – Лященко Олександр, учень 8 класу Новоіванівської філії І-ІІ ст. Баштанського
опорного ЗЗСО І-ІІІ ст. №1, учитель Куликовський В.В.
10 клас
І місце – Тимошенко Олександр, учень Баштанського опорного закладу ЗСО І-ІІІ ст. №1,
учитель Зєнченко В.П.
Призові місця з обслуговуючих видів праці:
8-9 класи
І місце – Петренко Дарина, учениця 9 класу Привільненської ЗОШ І-ІІІ ст., учитель
Верба І.Л.
ІІ місце–Дуб’яга Дарія, учениця 8 класу Баштанського опорного закладу ЗСО І-ІІІ ст.
№1, учитель Мурза І.Г.
ІІІ місце – Лоза Анастасія, учениця 9 класу Баштанської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, учитель
Безручко О.А.
10-11 класи
І місце – Черевань Анастасія, учениця 10 класу Баштанського опорного закладу ЗСО
І-ІІІ ст. №1, учитель Мурза І.Г.
І місце – Антонюк Варвара, учениця 10 класу Привільненської ЗОШ І-ІІІ ст., учитель
Верба І.Л.
ІІ місце – Кальченко Ольга, учениця 11 класу Інгульської ЗОШ І-ІІІ ст., учитель
Кривонос Н.М.
Вітаємо переможців та їх наставників!
Євгенія Халявка, методист відділу освіти, молоді та спорту
виконавчого комітету Баштанської міської ради