Районна олімпіада із зарубіжної літератури
22 грудня 2018 року на базі Баштанського опорного закладу ЗСО І-ІІІ ст. №1 відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади із зарубіжної літератури. В роботі олімпіади взяли участь 27 учнів з 13 закладів загальної середньої освіти Баштанського району: Баштанського опорного закладу ЗСО І-ІІІ ст. №1, Баштанської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Баштанської гімназії, Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ст., Добренської ЗОШ І-ІІІ ст., Інгульської ЗОШ І-ІІІ ст., Лоцкинської ЗОШ І-ІІІ ст., Новоєгорівської ЗОШ І-ІІІ ст., Новопавлівської ЗОШ І-ІІІ ст., Плющівської ЗОШ І-ІІІ ст., Привільненської ЗОШ І-ІІІ ст., Христофорівської ЗОШ І-ІІІ ст., Явкинської ЗОШ І-ІІІ ст.
Високий рівень знань показали учні Баштанської гімназії – 3 призери, Інгульської ЗОШ І-ІІІ ст. – 1 призер, Баштанського опорного закладу ЗСО І-ІІІ ст. №1 – 2 призери, Плющівської ЗОШ І-ІІІ ст. – 2 призери, Баштанської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 – 1 призер, Добренської ЗОШ І-ІІІ ст. – 1 призер, Новоєгорівської ЗОШ І-ІІІ ст. – 1 призер, Привільненської ЗОШ І-ІІІ ст.
Призові місця в олімпіаді із зарубіжної літератури посіли такі учні:
9 клас
І місце – Дабіжа Катерина, учениця Баштанської гімназії,
вчитель Воробйова О.Ю.;
ІІ місце – Храмова Любов, учениця Баштанської ЗОШ І-ІІІ ст. №2,
вчитель Бурдейна О.П.;
ІІ місце – Карайман Анастасія, учениця Баштанського опорного ЗЗСО І-ІІІ ст. №1,
вчитель Новосад К.А.;
ІІІ місце –Чечулинська Олена, учениця Плющівської ЗОШ І-ІІІ ст.,
вчитель Данилюк В.В.
10 клас
І місце – Копійка Влада, учениця Інгульської ЗОШ І-ІІІ ст., вчитель Малярчук І.О.;
ІІ місце – Журавська Аліна, учениця Баштанського опорного ЗЗСО І-ІІІ ст. №1,
вчитель Новосад К.А.;
ІІ місце – Жмура Софія, учениця Новоєгорівської ЗОШ І-ІІІ ст.,
вчитель Задорожна А.І.;
ІІІ місце – Махно Іван, учень Привільненської ЗОШ І-ІІІ ст.,
вчитель Крижановська Л.В.;
ІІІ місце – Єсипенко Юлія, учениця Баштанської гімназії,
вчитель Воробйова О.Ю.
11 клас
І місце – Максименко Поліна, учениця Баштанської гімназії,
вчитель Воробйова О.Ю.;
ІІ місце – Кравченя Ганна, учениця Плющівської ЗОШ І-ІІІ ст.,
вчитель Данилюк В.В.;
ІІІ місце – Сагайдака Олександр, учень Добренської ЗОШ І-ІІІ ст.,
вчитель Безощук А.В.
Слід відзначити системну роботу з обдарованими дітьми таких учителів: Воробйової О.Ю., Малярчук І.О., Новосад К.А., Бурдейни О.П., Задорожної А.І., Данилюк В.В., Безощук А.В., Крижановської Л.В.
Євгенія Халявка, методист мовно-літературної освітньої галузі