Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Book-віраж у бібліотеці

Новини
23.04.2021

Book-віраж «Через книжку до духовності і культури» – під такою назвою Баштанська публічна бібліотека провела онлайн-засідання молодіжного клубу «Арт-Грані», яке було приурочене до Всесвітнього дня книги та авторського права.

23 квітня – знаковий день для світової літератури. Цього дня народилися відомі автори Моріс Дрюон, Володимир Набоков, Андрій Курков, Григорій Тютюнник. Тому цілком природно, що Генеральна конференція ЮНЕСКО, яка проходила в Парижі в 1995 році, вирішила віддати в цей день данину уваги і шани книжкам і авторам, закликаючи молодь знаходити задоволення у читанні, поважати безцінний вклад тих, хто своєю творчістю сприяє соціальному і культурному розвитку і заснувала Всесвітній день книги і авторського права. Саме в цей день відбувається багато заходів, які привертають увагу до книжкової справи. Тож і наша книгозбірня не лишилася осторонь та організувала Book-віраж разом з молоддю Баштанщини.

Зустріч відбулась ву режимі онлайн на платформі GoogleMeet. Ведуча заходу – бібліотекар Валентина Стоянова – запросила присутніх у подорож історичними шляхами розвитку книги, розкрила процес сучасного книговидання та презентувала раритетні видання, які зберігаються в бібліотеці. Юнаки та дівчата віртуально помандрували містами України та світу, де існують дивовижні пам’ятники книзі та читачеві. На завершення зустрічі ведуча провела для всіх літературну вікторину «Подорож у книгу» та цікаві конкурси – «Бібліотека і книга», «Книга в подарунок». Ця зустріч яскраво демонструє, що сучасна молодь прямує до духовності і культури через книжку та читання.

Тож, бажаємо шанувальникам книги нових відкриттів, реалізації творчих задумів та натхнення! Сподіваємось, що придбана або прочитана у цей день книжка стане для вас справжнім другом і порадником.

Першоджерело за посиланням

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше