Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Відбулася щотижнева апаратна нарада

Заходи
31.01.2022

31 січня 2022 року під головуванням міського голови Олександра Берегового відбулася щотижнева апаратна нарада, під час якої керівники структурних підрозділів міської ради та представники комунальних підприємств доповіли про виконану роботу.

Перед початком наради міський голова привітав з минулим днем народження директора КНП «Багатопрофільна лікарня» Аллу Барсегян, подякувавши за плідну працю та активну життєву позицію.

Директор КНП «Багатопрофільна лікарня» Алла Барсегян проінформувала, що збільшилася кількість захворюваності. На сьогодні на стаціонарному лікуванні перебуває 95 осіб. Протягом минулих вихідних реанімаційне відділення повністю заповнене хворими з Нового Бугу. У стаціонарних відділеннях вільні місця є лише в пологовому та дитячому відділеннях.

Щодо захворюваності на COVID, то кількість хворих також зростає особливо серед дітей. Вакцинація зменшує кількість важких випадків захворюваності. Алла Анатолівна наголосила на необхідності дотримання маскового режиму та дистанції, а також закликала робити бустерну дозу вакцини проти COVID-19.

Начальник відділу освіти Олександр Коптєв проінформував, що ремонт шкільного автобуса Новопавлівської філії триває, підвіз здійснюватиметься автобусом Баштанського опорного закладу ЗСО № 1, доки цей заклад перебуває на карантині через високу захворюваність дітей. Крім цього, повідомив, що в цьому році ще в трьох закладах освіти планується обладнання лічильників приладами дистанційної передачі даних про обсяги споживання газу.

В. о. директора КП «Міськводоканал» Микола Герасимлюк розповів про проведену роботу за минулий тиждень, у результаті якої було ліквідовано порив у с. Добре, два пориви в м. Баштанка по вул. Шевченка та Промисловій-Сизоненка. Також відремонтували електрообладнання в с. Київське та башту в с. Новоєгорівка. Разом з представниками КП «Правопорядок» працюють з абонентами щодо заборгованості за спожиту воду.

Про щоденні рейди з перевірки дотримання карантинних заходів надавачами послуг у місті розповів начальник КО «Правопорядок» Віктор Майданов. Крім цього, працівники комунальної організації проводили рейди щодо укладення угод на вивезення твердих побутових відходів приватними підприємцями.

Директор КУ «Центр надання соціальних послуг» Ольга Пришедько розповіла про роботу центру, зокрема щодо відновлення роботи Університету ІІІ віку та оголосила по початок акції зі бору книг для бібліотеки будинку престарілих.

За результатами наради керівникам структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств були дані відповідні доручення.

Новини на цю ж тему

Відбулася щотижнева апаратна нарада

24 січня 2022 року під головуванням міського голови Олександра Берегового відбулася щотижнева апаратна нарада, під час якої керівники структурних підрозділів міської ради та представники комунальних підприємств доповіли про виконану роботу.
Заходи
24.01.2022

Відбулася щотижнева апаратна нарада

13 грудня 2021 року під головуванням міського голови Олександра Берегового відбулася щотижнева апаратна нарада, під час якої керівники структурних підрозділів міської ради та представники комунальних підприємств доповіли про виконану роботу.
Заходи
13.12.2021

Відбулася щотижнева апаратна нарада

6 грудня 2021 року під головуванням міського голови Олександра Берегового відбулася щотижнева апаратна нарада, під час якої керівники структурних підрозділів міської ради та представники комунальних підприємств доповіли про виконану роботу.
Заходи
06.12.2021

Відбулася апаратна нарада

29 листопада 2021 року під головуванням міського голови Олександра Берегового відбулася щотижнева апаратна нарада, під час якої керівники структурних підрозділів міської ради та представники комунальних підприємств доповіли про виконану роботу.
Заходи
29.11.2021

Під час апаратної наради обговорили робочі питання

22 листопада 2021 року під головуванням заступника міського голови Олександра Васильєва відбулася щотижнева апаратна нарада, під час якої керівники структурних підрозділів міської ради та директори комунальних підприємств доповіли про виконану роботу.
Заходи
22.11.2021

Відбулася апаратна нарада

15 листопада 2021 року під головуванням міського голови Олександра Берегового відбулася щотижнева апаратна нарада, під час якої керівники структурних підрозділів міської ради та директори комунальних підприємств доповіли про виконану роботу.
Заходи
15.11.2021

Апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів

11 жовтня під головуванням міського голови Олександра Берегового відбулася щотижнева апаратна нарада, під час якої керівники структурних підрозділів міської ради та директори комунальних підприємств доповіли про виконану роботу.
Заходи
11.10.2021

Апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів

21 вересня під головуванням міського голови Олександра Берегового відбулась щотижнева апаратна нарада, під час якої керівники структурних підрозділів міської ради та директори комунальних підприємств доповіли про виконану роботу.
Заходи
21.09.2021

Апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів

13 вересня під головуванням міського голови Олександра Берегового відбулась щотижнева апаратна нарада, під час якої керівники структурних підрозділів міської ради та директори комунальних підприємств доповіли про виконану роботу.
Заходи
13.09.2021
2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше