Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Урочисте відкриття сесійної зали міської ради

Події
30.08.2018

За останній час на території Баштанської міськради відбулось чимало позитивних змін. Так, 29 серпня відбулась неординарна подія – урочисте відкриття оновленого сесійного залу Баштанської об’єднаної територіальної громади.

Оновлення зали відбулось в рамках компоненту «Покращення роботи місцевого самоврядування через створення сучасних умов роботи вищого представницького органу ОТГ – Ради громади із забезпеченням широкого залучення громадськості» Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність», що виконується Міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) і фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Загальний бюджет проекту 565, 072 тис.грн.

Внесок Програми DOBRE 333,293 тис.грн.

Внесок Баштанської ОТГ 231,778 тис.грн.

В урочистостях взяли участь міський голова Іван Рубський, програмний спеціаліст програми “DOBRE” Наталія Сафронова, керівники району, заступники міського голови, депутати міської ради, працівники апарату міської ради, представники преси та ін.

Міський голова подякував Наталії Сафроновій та програмі “DOBRE” за допомогу в оновлені сесійної зали та за співпрацю по іншим проектам де вони нам допомогають та вручив квіти.

Під час заходу також було вручено подяки Віталію Осіпцову, Вадиму Шувалову, Руслану Славінському за активну участь у реалізації проекту.

 

Після урочистостей відбулась XXVII сесія міської ради, на яку були запрошені:

 • Сафронова Наталія Германівна – програмний спеціаліст програми DOBRE;
 • Славінський Олександр Дмитрович – перший заступник голови   райдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови   райдержадміністрації;
 • Петров Анатолій Леонідович – голова районної ради;
 • Мелтонян Левон Олександрович –начальник Баштанської ОДПІ ГУ ДПС у Миколаївській області,
 • Драгуновський Володимир Вікторович – перший заступник міського голови,
 • Євдощенко Світлана Вікторівна – заступник міського голови  питань діяльності виконавчих органів ради;
 • Кононенко Лариса Анатоліївна – керуюча справами виконавчого комітету;
 • Філіпенко Олександр Сергійович – начальник Баштанської районної філії Миколаївського обласного центру зайнятості;
 • Кот Віктор Васильович – директор КП «Міськводоканал»;
 • Лобачов Денис Петрович – директор КП «Добробут»;
 • Болтрушко Ігор Юрійович –  начальник КО «Правопорядок»;
 • Гонта Василь Миколайович – редактор районної газети «Голос Баштанщини»;
 • Карданюк Ірина Анатоліївна  головний спеціаліст відділу розвитку  культури і туризму;
 • Приходько Тая Володимирівна – головний спеціаліст відділу освіти, молоді і спорту;
 • Гурмаза Тетяна Олександрівна – бухгалтер комунальної установи  «Баштанський  міський інклюзивно – ресурсний центр»,
 • Тимчасово виконуючі обов’язки старост, староста с.Новоєгорівка
 • Працівники виконавчого апарату міської ради.

Та перед початком сесії міський голова Іван Рубський вручив Подяки голови обласної ради Вікторії  Москаленко баштанцям з нагоди відзначення 27-ї річниці незалежності України:

Нижник Наталі Борисівні – спеціалісту І категорії загального відділу Баштанської міської ради, помічнику старости села Новоєгорівка Баштанського району Миколаївської області,

Волкову Максиму Віталійовичу, випускнику 2018 року Баштанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1.

Вся сесія транслювалась в онлайн режимі і всі мешканці мали змогу напряму подивитись як обранці голосують за проекти рішень по новим правилам.

Після обговорень на постійних комісіях, де було погоджено всі питання порядку денного, що тривали по п’ять годин, депутати по деяким питанням не дійшли згоди. Та всеж таки проголосували по всім питанням порядку денного.

Запис трансляції можна переглянути за посиланням:   Засідання XXVII сесії Баштанської міської ради VII скликання

Новини на цю ж тему

Презентація результатів дослідження індексу спроможності місцевої влади 2020

15 вересня 2020 року в Баштанській міській раді відбулася онлайн-презентація Індексу спроможності міської ради, яку провела програмний спеціаліст Програми DOBRE Наталія Сафронова для керівництва і спеціалістів міської ради.
Новини
15.09.2020

Програмний спеціаліст програми DOBRE відвідала Баштанську громаду

1 вересня програмний спеціаліст програми DOBRE Наталія Сафронова відвідала Баштанську громаду, де ознайомилася з ходом реалізації проєкту «Створення ярмарково-фестивальної площі-трансформера «Ярмаркова».
Новини
01.09.2020

Новій Ярмаркової площі в Баштанці бути!

У Баштанці триває реалізація проєкту «Створення ярмарково-фестивальної площі−трансформера «Ярмаркова» за підтримки Програми DOBRE.
Новини
19.08.2020

Фінальна зустріч з БФ «ЛАСКА»

3 серпня 2020 року відбулась фінальна зустріч з напрацювання дорожньої карти щодо просування механізмів участі мешканців у процесах прийняття рішень у Баштанській міській раді спільно з експертами Благодійного фонду «ЛАСКА».
Новини
04.08.2020

Відбувся останній етап вимірювання індексу спроможності місцевого самоврядування

Вимірювання рівня спроможності місцевої влади (PMCI) це визначення якісних результатів співпраці Програми ДОБРЕ та громад-партнерів. Методика дає змогу прослідкувати динаміку змін, виявити слабкі місця та визначитися з об'ємом методологічно-навчальної допомоги. 
Події
05.06.2020

Онлайн-презентація результатів дослідження громадської думки

22 квітня ц.р. у Баштанській міській раді відбулася онлайн-презентація «Дослідження громадської думки щодо оцінки індикаторів – громад учасниць Програми DOBRE, Баштанська міська рада (Миколаївська область)»
Новини
22.04.2020

Впровадження антикорупційних інструментів у Баштанській громаді

Спеціалісти міської ради отримали докладні рекомендації щодо просування антикорупційних інструментів, які формуватимуться на основі даних з діагностики.
Події
13.02.2020

Баштанська міська об'єднана територіальна громада продовжує реалізацію проєкту "Ярмарково-фестивальна площа".

12 лютого в рамках реалізації проєкту "Ярмарково-фестивальна площа", що реалізується за підтримки Програми DOBRE, Баштанська громада отримала розбірну сцену.
Новини
13.02.2020

Баштанська громада почала вдосконалювати чинні механізми внутрішнього контролю разом з DOBRE

28 січня в міській раді відбулась установча зустріч працівників апарату міської ради з консультанткою Галиною Семенець. Під час робочої зустрічі було проведено оцінювання стану запровадження внутрішнього контролю. Також сплановано подальшу співпрацю.
Події
29.01.2020

Голова громади проінспектував об'єкти

26 грудня, голова громади Іван Рубський, директор КП «Міськвооканал» Віктор Кот, програмний спеціаліст Наталія Сафронова, проінспектували реалізований проєкт «Заміна насосного обладнання на свердловинах та запірної арматури в місті Баштанка та селах ОТГ»
Події
26.12.2019

Стратегічний розвиток та інвестиції

21 листопада 2019 року у місті Київ відбулась третя конференція партнерів DOBRE «Стратегічний розвиток та інвестиції», яка традиційно стала майданчиком для обговорення, як зацікавити потенційного інвестора та мотивувати його до співпраці
Події
22.11.2019

Презентація результатів Індексу спроможності Баштанської міської ради

7 листопада в Баштанській міській раді було представлено аналіз індексу спроможність органів місцевого самоврядування (ОМС PMCI).
Події
07.11.2019

Оцінка прозорості бюджету Баштанської ОТГ

31 жовтня 2019 року експерт програми DOBRE Олександр Мошнягул презентував попередні результати оцінювання рівня прозорості бюджетного процесу Баштанської об’єднаної територіальної громади.
Події
01.11.2019

Програма USAID DOBRE провела «Фестиваль громад» на Миколаївщині

15 вересня в парку Січової Слави міста Вознесенська відбувся перший фестиваль громад Миколаївщини #Нам DOBRE разом.    Гостями фестивалю стали представники одинадцяти ОТГ Миколаївської області, які беруть участь у Програмі DOBRE.
Події
16.09.2019

Вимірювання рівня спроможності місцевої влади (PMCI)

30 липня робоча група Баштанської громади вже втретє, та цього року самостійно під керівництвом програмного спеціаліста програми “DOBRE” Наталії Сафронової, визначала свій індекс.
Події
30.07.2019

Програма DOBRE– це партнерство заради розвитку, результати якого є уже сьогодні

Роботи в рамках цього проекту стануть першим кроком до створення належної системи водопостачання на території Баштанської ОТГ, що сприятиме соціально-економічному розвитку, покращить якість життя мешканців. Ми дуже вдячні програмі DOBRE за співпрацю з нашою громадою, за неоцінений вклад в розвиток
Події
24.07.2019

Іван РУБСЬКИЙ: «Поїздка в Канаду – це нова можливість побачити успіх децентралізації та впевнено йти вперед. А для цього потрібно нам з Вами багато працювати»

Важливо відзначити, що на сьогоднішній день Баштанська громада працює в багатьох напрямках розвитку та пріоритетними залишаються меседжі ‒ створення індустріального парку та розвиток Баштанки як міста спорту, що потребують більш глибокого та комплексного підходу.
Події
11.07.2019

Громада на правильному шляху завдяки DOBRE

Баштанська громада робить все можливе для забезпечення рівних прав та можливостей чоловіків і жінок. І одне із завдань, яке громада ставить перед собою – використання ґендерного підходу.
Події
19.04.2019

Надія Копаниця про те, як активізувати громаду

15 квітня на базі центральної районної бібліотеки в м. Баштанка відбулася фасилітаційна сесія «Як нам активізувати нашу громаду?», яку провела бізнес-тренер, психолог, сертифікований Top та PinPoint-фасилітатор Надія Копаниця.
Заходи
16.04.2019

Презентація Баштанській громаді фінальних балів

аналіз виконання старої дорожньої карти розвитку спроможності об'єднаної громади
Події
22.02.2019

Відбулась робоча зустріч з консультантами Програми «DOBRE» щодо створення «Ярмарково-фестивальної площі»

У першій частині зустрічі консультанти Програми «DOBRE»надали присутнім загальне бачення щодо створення громадських просторів, розповіли про можливі варіанти зонування
Новини
31.10.2018

Випробувано нову систему голосування «ГОЛОС»

28 серпня в залі засідань Баштанської міської ради відбулось пробне голосування учнями Баштанських шкіл, за участю міського голови Івана Рубського та програмного спеціаліста Програми «DOBRE» Наталії Сафронової.
Події
28.08.2018

Візит делегації від програми «DOBRE»

24 січня Баштанську міську раду відвідали керівник програми “DOBRE” Беррі Рід, радник з питань місцевих бюджетів та фінансового управління програми «DOBRE» Ангела Бочі.
Події
24.01.2018
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше