Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Відбулося засідання робочої групи з будівництва ЦНАП

Події
05.04.2021

Сучасні ЦНАПи дозволяють отримати адміністративні послуги в єдиному місці, скористатися зоною для самообслуговування, отримати безкоштовну консультацію адміністратора. Окрім того, всі ЦНАПи мають відповідати вимогам інклюзивності.

Виконавчі органи Баштанської міської ради надають понад 100  різних адміністративних послуг. Усі підрозділи, які надають адміністративні послуги, географічно розгалужені по місту, що створює незручності для отримувачів цих послуг.

Враховуючи актуальність та важливість даного питання, з метою забезпечення реалізації державної політики у сфері надання адміністративних послуг, 5 квітня під головуванням міського голови Олександра Берегового відбулось засідання робочої групи. На засідані було вирішено подати документи цього року на обладнання для ЦНАПів та мобільного ЦНАПу.

Мобільний ЦНАП — це спеціально обладнаний транспортний засіб, у якому облаштовані два повноцінні робочі місця для надання адміністративних послуг. Прийом громадян здійснюється всередині транспортного засобу. Завдяки компактному пандусу можуть обслуговуватися особи з інвалідністю. Мобільний ЦНАП може працювати в будь-яку пору року і будь-де.

На початку засідання робочу групу було поінформовано  Олександром Черненком про кількість робочих місць та обладнання, яке потрібне для нового ЦНАПу .

В ході наради учасники обговорили подальші кроки для створення належного центру надання адміністративних послуг в Баштанській міській раді та надання послуг сусіднім територіальним громадам.

На наступний рік потрібно буде розробити проєктну документацію під будівництво ЦНАПу, а на даному етапі служба залишиться в приміщені БТІ за адресою: м.Баштанка, вул.Полтавська,  8/1, каб.4, 7, 8.

Новини на цю ж тему

Відбулося засідання робочої групи з будівництва ЦНАП

Концепція роботи ЦНАП передбачає, що адміністратор виступає в якості державного «посередника», який унеможливлює прямий контакт заявника із суб’єктом надання адміністративної послуги і, таким чином, виключається корупційна складова.
Події
11.02.2021

Баштанська міська рада розпочала роботу по впровадженню системи електронного документообігу

11 січня відбулось засідання робочої групи по впровадженню системи електронного документообігу у Баштанській міській раді. У зустрічі взяли участь міський голова Олександр Береговий, працівники апарату міської ради та представники компанії Soft Xpansion Ukraine.
Новини
11.01.2021

Легалізація трудових відносин – запорука гідної пенсії

6 листопада 2020 року представниками робочої групи з питань легалізації заробітної плати і зайнятості населення провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність у сферах транспорту та кур’єрської діяльності.
Заходи
06.11.2020

Обстеження промислової зони мікрорайонну "Агропромтехніка"

15 вересня відбулось обстеження промислової зони "Агропромтехніки" з питань що були підняті на погоджувальній раді 11 вересня по під’їзду до об’єктів, забруднення атмосферного повітря у результаті переробки сільськогосподарської сировини, дотримання правил забудови
Події
15.09.2020

Продовжили роботу по плану з удосконалення послуг утримання і ремонту доріг

 12 лютого робоча група продовжила роботу по розробці Плану удосконалення послуги з утримання та ремонту доріг на території Баштанської ОТГ у рамках реалізації компоненту програми DOBRE, засідання провела начальник інвестиційного відділу Наталія Шафорост.
Події
12.02.2020

Розпочато роботу щодо розробки ІТ-програми

У Баштанській ОТГ розпочалася робота щодо розробки ІТ-програми.
Новини
16.01.2020

Розробили план удосконалення послуг утримання і ремонту доріг

14 січня в актовому залі Баштанської міської ради відбулося засідання робочої групи щодо розробки плану удосконалення послуги з утримування та ремонту доріг на території Баштанської ОТГ.
Новини
14.01.2020
2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше