Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Засідання робочої групи по тарифах централізованого водопостачання та водовідведення.

Події
15.12.2021

15 грудня у приміщенні міської ради відбулося засідання робочої групи щодо об’єктивного вивчення тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення. 

У обговоренні взяли участь начальник відділу з питань розвитку економіки, торгівлі та оподаткування Олена Комощук, начальник відділу з питань містобудування, архітектури,містобудівного кадастру та цивільного захисту Леонід Сириця, начальник відділу ЖКГ Юрій Великород, директор КП «Міськводоканал” Віктор Кот, юристконсульт Наталя Рибакова, економіст Лариса  Домарацька, депутати міської ради Юрій Бенюх, Віктор Лех.

Нагадаємо, що КП «Міськводоканал» у зв’язку з економічною необхідністю, має намір підвищити тарифи на водопостачання і водовідведення, а саме:

1.Встановити тарифи на послуги з централізованого водопостачання , для всіх споживачів у розмірі 48,90 грн. за 1 куб. м.( з ПДВ);

2.Встановити тарифи на послуги з централізованого водовідведення, для всіх споживачів у розмірі 16,50 грн. за куб. м. (з ПДВ)

  • Ввести в дію тарифи на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення з 01.01.2021 року.

« Станом на сьогоднішній день на підприємстві діють тарифи, встановлені рішенням виконкому Баштанської міської ради від 24 вересня 2021 року №212 , а саме: Послуга Тариф, грн../м3 з урахуванням ПДВ Централізоване водопостачання 35,40,  Централізоване водовідведення 13,86,  Разом 49,26

 Зміну діючих тарифів обумовлено тим що : зростанням цін на електроенергію на 86,2%, на засоби знезараження (гіпохлорит натрію) на 73,4%, реагенти та тестові прилади на 13%, паливо-мастильні матеріали 20%, покупні матеріали та на послуги сторонніх організацій на 10%. З урахуванням вищевказаних чинників прогнозні розміри тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення (з ПДВ) становитимуть: Послуга Тариф, грн../м3 з урахуванням ПДВ» - пояснив Віктор Кот

Члени комісії прийняли рішення про подання проєкту рішення на розгляд чергового засідання виконкому.

 

Новини на цю ж тему

Міжнародна підтримка може стати рятувальним кругом для багатьох українських підприємств

✔️Минулого тижня директор Баштанського міськводоканалу Артем Синько взяв участь у чотириденному коворкінгу в Берліні. З української сторони також були присутні посадовці найвищого рангу Миколаєва, фахівці 10-ти українських водоканалів та науковці із 6-ти ВНЗ.
Новини
01.03.2024

Підвищення потенціалу Баштанської громади щодо удосконалення соціальних послуг

24 жовтня відбулось засідання робочої групи з визначення потреб населення Баштанської громади у соціальних послугах за участі експертки ГО" Ліга соціальних працівників України" Ірини Сергієнко.
Заходи
25.10.2023

Затверджено макет Алеї Героїв у Баштанці

14 вересня відбулось чергове засідання робочої групи щодо розробки та розміщенню Алеї Героїв у Баштанці, які віддали свої життя за незалежність та територіальну цілісність України під час російсько-української війни.
Заходи
14.09.2023

Працюємо над розробленням Програми комплексного відновлення території

16 серпня відбулось засідання робочої групи робочої групи з розроблення Програми комплексного відновлення території Баштанської міської територіальної громади
Заходи
16.08.2023

Меморіал загиблим захисникам України у Баштанці буде встановлено на Пагорбі Слави

Сьогодні,16 серпня, відбулось засідання робочої групи по розробці та розміщенню Меморіалу загиблим захисникам України в Баштанці, які віддали свої життя за незалежність та територіальну цілісність України.
Заходи
16.08.2023

Працюємо над створеням робочої групи з громадської безпеки та відновлення

Сьогодні у Баштанській публічній бібліотеці відбулося обговорення питань безпеки у громаді та розробки проєктних ідей у цьому напрямку. До заходу долучилися представники місцевої влади, органів Національної поліції України та Державної служби з надзвичайних ситуацій, громадські активісти, молодь...
Заходи
08.07.2023

Трудові будні водоканалу

Протягом останніх днів працівники водоканалу здійснили ряд робіт.
Новини
29.06.2023

Повідомлення про намір встановити тарифи на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення для всіх категорій споживачів Баштанської ОТГ на 2023 рік

Зауваження і пропозиції споживачів щодо прогнозних тарифів приймаються в письмовому та/або електронному вигляді за адресою: м. Баштанка, вул. Ювілейна,1, вул. Полтавська, 5 (абонентний відділ) телефон. 2-71-77, 2-51-88 в термін з 22.06.2023р. по 05.07..2023р. Е-mail: vod.bashta@ukr.net
Повідомлення
22.06.2023

Будні КП «Міськводоканал»

Міськводоканал інформує про проведену роботу.
Новини
22.05.2023

Роботу колекторів відновлено

Протягом минулого тижня фахівці служби водовідведення КП «Міськводоканал» здійснювали прочистку і промивку засмічених каналізаційних колекторів та будинкових каналізаційних відводів по вулицях: Берегового, Українська, Полтавська, 37-43, Театральна, Героїв Небесної сотні, 55.
Новини
16.05.2023

Повідомлення про намір встановити тарифи на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення для всіх категорій споживачів Баштанської ОТГ на 2023 рік

Зауваження і пропозиції споживачів щодо прогнозних тарифів приймаються в письмовому та/або електронному вигляді за адресою: м. Баштанка, вул. Ювілейна,1, вул. Полтавська, 5 (абонентний відділ) телефон. 2-71-77, 2-51-88 в термін з 08.05.2023р. по 15.05.2023р.
Повідомлення
08.05.2023

Продовжуємо співпрацю з Solidarités International!

Щиро вдячні кожному з наших міжнародних партнерів, хто підтримує Україну й Баштанську громаду в ці важкі часи та допомагає впоратися із викликами війни, коли окупанти продовжують тероризувати мирне населення.
Новини
30.03.2023

Повідомлення про намір КП «Міськводоканал» Баштанської міської ради встановити тариф на послуги з поводження з побутовими відходами (вивезення рідких побутових відходів) на 2023 рік

Основними причинами зростання тарифів є ріст цін на матеріали, ПММ, запчастини. Крім того, з 01 грудня 2022 року збільшився прожитковий мінімум, та, як наслідок, збільшились витрати на оплату праці.
Повідомлення
30.01.2023

Встановили сонячні панелі для потреб водоканалу

Для повноцінного, безперебійного водопостачання було встановлено сонячні панелі для насосної станції системи водопостачання II та III підйому та для бювету.
Новини
19.01.2023

Засідання робочої групи щодо актуалізації статуту територіальної громади

27 січня 2022 року в залі засідань Баштанської міської ради під головуванням секретаря міської ради Інни Гомерської відбулось перше засідання робочої групи щодо актуалізації Статуту Баштанської територіальної громади.
Заходи
27.01.2022

Відбулося засідання Координаційної ради з реалізації Стратегічного плану розвитку Баштанської ТГ

24 січня 2022 року відбулося засідання постійно діючої Координаційної ради з реалізації Стратегічного плану розвитку Баштанської міської ради Миколаївської області на 2018-2025 роки (Баштанської об'єднаної територіальної громади) під головуванням заступника міського голови Олександра Васильєва.
Заходи
24.01.2022

Обговорили коригування тарифів на водопостачання й водовідведення

23 вересня відбулося засідання робочої групи з розглячду тарифів на водопостачання й водовідведення.
Новини
23.09.2021

Про намір здійснити коригування діючих тарифів на послуги централізованого водопостачання/ та централізованого водовідведення

КП «Міськводоканал» Баштанської міської ради інформує про намір здійснити коригування діючих тарифів
Повідомлення
22.09.2021

Проведено виїзд робочої групи з питань легалізації найманої праці та зайнятості населення

Сьогодні, 21 травня, робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення Баштанської міської ради здійснила рейдовий об’їзд суб'єктів господарювання старостинських округів громади.
Важливо
21.05.2021

Відбулося засідання робочої групи з будівництва ЦНАП

Засідання робочої групи на якому розглядались питання щодо місця будівництва центру надання адміністративних послуг Баштанської територіальної громади
Події
05.04.2021

Відбулося засідання робочої групи з будівництва ЦНАП

Концепція роботи ЦНАП передбачає, що адміністратор виступає в якості державного «посередника», який унеможливлює прямий контакт заявника із суб’єктом надання адміністративної послуги і, таким чином, виключається корупційна складова.
Події
11.02.2021

Баштанська міська рада розпочала роботу по впровадженню системи електронного документообігу

11 січня відбулось засідання робочої групи по впровадженню системи електронного документообігу у Баштанській міській раді. У зустрічі взяли участь міський голова Олександр Береговий, працівники апарату міської ради та представники компанії Soft Xpansion Ukraine.
Новини
11.01.2021

Легалізація трудових відносин – запорука гідної пенсії

6 листопада 2020 року представниками робочої групи з питань легалізації заробітної плати і зайнятості населення провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність у сферах транспорту та кур’єрської діяльності.
Заходи
06.11.2020

Обстеження промислової зони мікрорайонну "Агропромтехніка"

15 вересня відбулось обстеження промислової зони "Агропромтехніки" з питань що були підняті на погоджувальній раді 11 вересня по під’їзду до об’єктів, забруднення атмосферного повітря у результаті переробки сільськогосподарської сировини, дотримання правил забудови
Події
15.09.2020

Продовжили роботу по плану з удосконалення послуг утримання і ремонту доріг

 12 лютого робоча група продовжила роботу по розробці Плану удосконалення послуги з утримання та ремонту доріг на території Баштанської ОТГ у рамках реалізації компоненту програми DOBRE, засідання провела начальник інвестиційного відділу Наталія Шафорост.
Події
12.02.2020

Розпочато роботу щодо розробки ІТ-програми

У Баштанській ОТГ розпочалася робота щодо розробки ІТ-програми.
Новини
16.01.2020

Розробили план удосконалення послуг утримання і ремонту доріг

14 січня в актовому залі Баштанської міської ради відбулося засідання робочої групи щодо розробки плану удосконалення послуги з утримування та ремонту доріг на території Баштанської ОТГ.
Новини
14.01.2020
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше