Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Обстеження промислової зони мікрорайонну "Агропромтехніка"

Події
15.09.2020

15 вересня робоча група на чолі з міським головою Іваном Рубським провела обстеження промислової зони мікрорайону «Агропромтехніка» з питань, що були підняті на погоджувальній раді 11 вересня. Зокрема, щодо під’їзду до об’єктів, забруднення атмосферного повітря у результаті переробки сільськогосподарської сировини ТОВ «Соняшниковий світанок», дотримання правил забудови.

У роботі робочої групи взяли участь заступники міського голови: Володимир Драгуновський та Світлана Євдощенко, архітектор Леонід Сириця, депутат міської ради Віктор Майданов, начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Баштанського районного управління Держпродспоживслужби Олександр Бондар, заступник начальника адміністрування податків і зборів фізичних осіб Баштанського управління ГУДПС Марина Чавдар, працівники  виконавчого комітету міської ради. На жаль, голови постійних комісій міської ради проігнорували обстеження, ініційоване ними.

Під час перевірки підприємства робоча група оглянула виробничі потужності, відвідала бухгалтерію та ознайомилися з дозвільною документацією.

Щодо дотримання вимог природоохоронного законодавства під час переробки соняшника слід зазначити, що на підприємстві встановлено очисні споруди потрійної фільтрації при спалювані лушпиння соняшнику, що контролюється автоматизованою системою. А найближча житлова зона розташована на відстані 400 м від межі підприємства, тобто нормативна санітарно-захисна зона витримана. В радіусі 3000 м заповідних зон немає. Відносно флори і фауни об'єкт негативного впливу не здійснює, так як знаходиться на території існуючого промислового вузла. Навколо підриємства територія упорядкована, висаджені дерева.

У розмові  голови громади  з керівником підприємства Олексієм Гераковим було обговорено питання щодо ремонту дороги, що прямує до підприємства. Іван Васильович запропонував  вжити невідкладних кроків та дій пзо даного напрямку, аби  це питання вирішилося найближчим часом. Було також запропоновано зібратися всім великим товаровиробникам мікрорайону для обговорення цього болючого питання.

Олексій Гераков, у свою чергу, наголосив, що підприємство не лише забезпечує місцевих жителів роботою та поповнює бюджет, а й робить вагомий соціальний вклад на користь міста Баштанка, зокрема мікрорайонну Агропромтехніки. 

Також члени комісії відвідали приватне підприємство «Укрдизпалапаратура» щодо недопущення знищення барельєфу у мікрорайонні «Агропромтехніка» та, на жаль, нікого з керівництва не було на місці.

На кінець перевірки відвідали приватного підприємця Дмитра Трюхана, на котрого були скарги щодо великовантажного транспорту, що прямує нібито  до його підприємства.  

Новини на цю ж тему

Підвищення потенціалу Баштанської громади щодо удосконалення соціальних послуг

24 жовтня відбулось засідання робочої групи з визначення потреб населення Баштанської громади у соціальних послугах за участі експертки ГО" Ліга соціальних працівників України" Ірини Сергієнко.
Заходи
25.10.2023

Затверджено макет Алеї Героїв у Баштанці

14 вересня відбулось чергове засідання робочої групи щодо розробки та розміщенню Алеї Героїв у Баштанці, які віддали свої життя за незалежність та територіальну цілісність України під час російсько-української війни.
Заходи
14.09.2023

Працюємо над розробленням Програми комплексного відновлення території

16 серпня відбулось засідання робочої групи робочої групи з розроблення Програми комплексного відновлення території Баштанської міської територіальної громади
Заходи
16.08.2023

Меморіал загиблим захисникам України у Баштанці буде встановлено на Пагорбі Слави

Сьогодні,16 серпня, відбулось засідання робочої групи по розробці та розміщенню Меморіалу загиблим захисникам України в Баштанці, які віддали свої життя за незалежність та територіальну цілісність України.
Заходи
16.08.2023

Працюємо над створеням робочої групи з громадської безпеки та відновлення

Сьогодні у Баштанській публічній бібліотеці відбулося обговорення питань безпеки у громаді та розробки проєктних ідей у цьому напрямку. До заходу долучилися представники місцевої влади, органів Національної поліції України та Державної служби з надзвичайних ситуацій, громадські активісти, молодь...
Заходи
08.07.2023

Засідання робочої групи щодо актуалізації статуту територіальної громади

27 січня 2022 року в залі засідань Баштанської міської ради під головуванням секретаря міської ради Інни Гомерської відбулось перше засідання робочої групи щодо актуалізації Статуту Баштанської територіальної громади.
Заходи
27.01.2022

Відбулося засідання Координаційної ради з реалізації Стратегічного плану розвитку Баштанської ТГ

24 січня 2022 року відбулося засідання постійно діючої Координаційної ради з реалізації Стратегічного плану розвитку Баштанської міської ради Миколаївської області на 2018-2025 роки (Баштанської об'єднаної територіальної громади) під головуванням заступника міського голови Олександра Васильєва.
Заходи
24.01.2022

Засідання робочої групи по тарифах централізованого водопостачання та водовідведення.

Члени комісії прийняли рішення про подання проєкту рішення на розгляд чергового засідання виконкому.
Події
15.12.2021

Проведено виїзд робочої групи з питань легалізації найманої праці та зайнятості населення

Сьогодні, 21 травня, робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення Баштанської міської ради здійснила рейдовий об’їзд суб'єктів господарювання старостинських округів громади.
Важливо
21.05.2021

Відбулося засідання робочої групи з будівництва ЦНАП

Засідання робочої групи на якому розглядались питання щодо місця будівництва центру надання адміністративних послуг Баштанської територіальної громади
Події
05.04.2021

Відбулося засідання робочої групи з будівництва ЦНАП

Концепція роботи ЦНАП передбачає, що адміністратор виступає в якості державного «посередника», який унеможливлює прямий контакт заявника із суб’єктом надання адміністративної послуги і, таким чином, виключається корупційна складова.
Події
11.02.2021

Баштанська міська рада розпочала роботу по впровадженню системи електронного документообігу

11 січня відбулось засідання робочої групи по впровадженню системи електронного документообігу у Баштанській міській раді. У зустрічі взяли участь міський голова Олександр Береговий, працівники апарату міської ради та представники компанії Soft Xpansion Ukraine.
Новини
11.01.2021

Легалізація трудових відносин – запорука гідної пенсії

6 листопада 2020 року представниками робочої групи з питань легалізації заробітної плати і зайнятості населення провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність у сферах транспорту та кур’єрської діяльності.
Заходи
06.11.2020

Продовжили роботу по плану з удосконалення послуг утримання і ремонту доріг

 12 лютого робоча група продовжила роботу по розробці Плану удосконалення послуги з утримання та ремонту доріг на території Баштанської ОТГ у рамках реалізації компоненту програми DOBRE, засідання провела начальник інвестиційного відділу Наталія Шафорост.
Події
12.02.2020

Розпочато роботу щодо розробки ІТ-програми

У Баштанській ОТГ розпочалася робота щодо розробки ІТ-програми.
Новини
16.01.2020

Розробили план удосконалення послуг утримання і ремонту доріг

14 січня в актовому залі Баштанської міської ради відбулося засідання робочої групи щодо розробки плану удосконалення послуги з утримування та ремонту доріг на території Баштанської ОТГ.
Новини
14.01.2020
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше