Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

У Баштанці відбувся благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ

Події
13.04.2023

Сьогодні, 13 квітня, напередодні Великодня, в Баштанці відбувся благодійний ярмарок «І піснею, і словом наблизимо жадану Перемогу» на підтримку Збройних Сил України, ініційований Молодіжною радою при Баштанській міській раді.

Відкрили ярмарок міський голова Олександр Береговий та депутат обласної ради Віталій Гомерський. Всі охочі мали можливість придбати запашну та смачну паску для великоднього кошика, різноманітні смаколики та власноруч виготовлені вироби. На ринку панувала тепла патріотично налаштована атмосфера, яку створювали своїми піснями працівники міського Будинку культури спільно з членами Молодіжної ради. Чимало охочих бажали зробити фото й біля фотозони, яку підготували працівники публічної бібліотеки.

Щира подяка всім і кожному особисто, хто долучився до цього заходу. Дякуємо кожну за свій внесок для великої справи!

Загалом наторгували 48 142 грн. Ці кошти будуть передані на потреби Захисникам, які віддано і мужньо захищають нашу свободу. Дуже важливо всебічно підтримувати наших Захисників, адже завдяки їм ми маємо безпеку!

Цього дня з ранку активний, небайдужий житель міста Віктор Саламатін також провів музичний марафон на підтримку ЗСУ. Баштанці і гості міста, слухаючи улюблені пісні, не забували робити пожертви. Всього музиканту вдалося зібрати 5 754 грн. Ці кошти підуть на ремонт автомобілів для ЗСУ.

Наша сила – у нашому прагненні бути корисними своїй армії та Україні! Наближаємо Перемогу разом!

Новини на цю ж тему

Збір пластикових кришечок йде на повну! Долучайтесь і ви!

Збір кришечок - це чудовий спосіб допомогти нашим захисникам і одночасно зробити свій внесок у захист навколишнього середовища. Лише спільними зусиллями ми зможемо зібрати достатню кількість кришечок, щоб закупити для наших захисників необхідні безпілотники.
Новини
04.10.2023

Проєкт «КРИЛА» єднає українців

Наша громада відгукнулась на ініціативу БФ «ОВЕС» щодо підтримки проєкту «КРИЛА» по збору кришечок.
Новини
23.08.2023

Разом з перспективною молоддю в наше майбутнє!

14 березня відбулося перше у цьому році засідання молодіжної ради при Баштанському міському голові.
Заходи
14.03.2023

Гра «Світ Громад. Акселератор-ІІІ» − інструмент фасилітації групових обговорень та освітніх активностей

У рамках проєкту «Долучайся. Взаємодій. Створюй. Активна молодь та місцева влада на захисті довкілля» відбувся дводенний воркшоп «Вступ до спеціальності Майстер гри «Світ Громад».
Новини
01.02.2022

Вивчали досвід молодіжних еко ініціатив

10 грудня у Миколаївській обласній універсальній науковій бібліотеці відбувся обмінний візит по вивченню досвіду молодіжних еко ініціатив.
Новини
15.12.2021

Обмін досвідом серед молодіжних ініціативних груп

Обмін досвідом серед молодіжних ініціативних груп проекту «Долучайся, взаємодій, створюй: активна молодь та місцева влада на захисті довкілля», що фінансується Посольством Великої Британії.
Новини
14.12.2021

В Баштанській громаді в єдиному діалоговому просторі зібрались молодь, бізнес і влада

2 листопада в Баштанській громаді ініціативна молодіжна група за підтримки міського голови Олександра Берегового, за участю представника від Міжнародної організації з міграції провела зустрічі з підприємцями та молоддю.
Новини
03.11.2021

Відбулось засідання Молодіжної громадської ради при міському голові

У засіданні взяли участь міський голова Олександр Береговий, секретар міської ради Інна Гомерська, начальник відділу освіти Максим Дерев'нко, головний спеціаліст відділу освіти Людмила Смола, молоді активісти та учні шкіл громади.
Новини
19.03.2021

Увага! Молодіжна рада Баштанської міської ради оновлює склад!

Кожен житель або жителька громади віком від 14 до 35 років має можливість стати членом Молодіжної ради
Повідомлення
30.12.2020

Результати моніторингу діяльності депутатів Баштанської міської ради в 2019 році

Молодіжна громадська рада при Баштанській міській раді провела моніторинг діяльності депутатів Баштанської міської ради в 2019 році за 3-ма напрямками: відвідування депутатами сесій місцевої ради, здійснення особистого прийому громадян та звітування за рік перед виборцями
Події
17.07.2020

Молодіжна рада Баштанської ОТГ провела акцію «Секретний агент»

12 листопада в актовому залі Баштанської міської ради відбулася презентація результатів акції «Секретний агент», яку провела молодіжна громадська організація, за участю менеджерки проекту, Благодійного фонду «Ласка» Лілії Атнажевої.
Події
13.11.2019

Засідання Молодіжної ради

 За планом засідання Молодіжної ради було розглянуто і обговорено ряд питань, основні з яких: оновлення складу, перевибори голови, участь у проведенні Дня міста.
Події
10.09.2019

Відбулось засідання Молодіжної громадської ради при Баштанському міському голові.

Під час засідання відбулоась презентація діяльності молодіжної ради та гра «Місцевий бюджет», під час якої представники ради мали можливість попробувати себе на різних посадах ради від міського голови до спеціаліста. Також було проведено аналіз виконаної роботи по написанню фізичної карти громади.
Події
06.03.2019

Обрали голову Молодіжної ради

У ході голосування головою Молодіжної ради було одноголосно обрано Катерину Леванець. Новообраного керівника привітав голова об’єднаної громади Іван Рубський.
Новини
30.11.2018

Молодіжна рада ознайомилась з доходами 2018року

Також у роботі ради взяли участь завідувач сектору доходів фінансового відділу Лілія Ільчук, менеджер проекту благодійного фонду “Ласка” Лілія Атнажева
Новини
24.10.2018

Засідання Молодіжної ради при міському голові

15 січня відбулося засідання Молодіжної ради при міському голові.
Події
15.01.2018

Тренінг для членів Молодіжної ради

15 січня в приміщені міської ради відбувся тренінг для членів Молодіжної ради з написання проектних заявок .
Події
15.01.2018
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше