У Баштанській громаді відбувся тренінг командотворення з елементами та темами безпеки та відновлення
🍂20 жовтня представники робочої групи з громадської безпеки, соціальної згуртованості та відновлення громади навчалися ефективним способам командотворення.
📌Тренінг був проведений у формі практичних вправ та дискусій. Учасники тренінгу мали можливість потренуватися в командних завданнях, дізнатися про основи безпеки та відновлення, а також обмінятися досвідом та ідеями.
🔹Завдання допомогли сфокусуватися на власному уявленні та місці кожного учасника в команді, надав розуміння поняттю “команда” та її створення.
🔹Учасники шукали шляхи активізації команди, спланували подальші кроки розвитку.
🔹Розглянули як зробити комунікацію в команді ефективною та спільно шукали шляхи її створення - що потрібно знати і розуміти, щоб сформувати команду.
🔖Насичений день, активність, спілкування та обмін досвідом. Нові здобуті знання та навички тепер будуть використані учасниками у побудові власних команд для спільної роботи.
_____________________________________________
Реалізація в рамках проєкту «Розбудова мережі робочих груп з громадської безпеки та відновлення у цільових громадах Миколаївської області», який реалізує Центр навчання і освіти дорослих «Південь» за сприяння UNDP Ukraine / ПРООН в Україні та фінансової підтримки Уряду Данії, наданої в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру.
![](/storage/news/galleries/838ab1f016b43912edfcb86a6f20a67f.jpg)
![](/storage/news/galleries/17cb1579b33973638721b0ca7c8bc147.jpg)
![](/storage/news/galleries/24a201a9f00b87ec049762e3b0cfb10a.jpg)
![](/storage/news/galleries/6c31fa6c3d218fe282878db4ff31f59e.jpg)