Працюємо над створеням робочої групи з громадської безпеки та відновлення
Сьогодні у Баштанській публічній бібліотеці відбулося обговорення питань безпеки у громаді та розробки проєктних ідей у цьому напрямку. До заходу долучилися представники місцевої влади, органів Національної поліції України та Державної служби з надзвичайних ситуацій, громадські активісти, молодь, місцеві лідери думок, бізнес, представники освіти. Учасники працювали разом з тренеркою Надією Копаницею.Під час заходу було озвучено важливі пропозиції та креативні ідеї, зокрема: створення індустріального парку, покращення безпеки громади, забезпечення населення чистою водою, покращення спортивної інфраструктури та створення зелених зон відпочинку.
З метою реалізації нових ідей та проєктів у громаді буде створено робочу групу з громадської безпеки та відновлення, яка об'єднає представників різних сфер.
Проєкт «Розбудова мережі робочих груп з громадської безпеки та відновлення у цільових громадах Миколаївської області» реалізує ГО «Центр навчання і освіти дорослих «Південь» за сприяння Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Данії, наданої в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру.
#UNRPP
![](/storage/news/galleries/c28787740c4abf993b9b8bac76d0a5ec.jpg)
![](/storage/news/galleries/2d95f7d49085e96a3d82abb828778b3e.jpg)
![](/storage/news/galleries/554c70e65d66292b1ec6ac5c3e7607c6.jpg)
![](/storage/news/galleries/fa0ad9d18cac082a113d930475f029f0.jpg)
![](/storage/news/galleries/083936f9d3958c19a578cf8099f51523.jpg)
![](/storage/news/galleries/2a75404952cc92ebfb1a03b02e0d409d.jpg)
![](/storage/news/galleries/024c0584a370ade1aeb468bdf63b0134.jpg)
![](/storage/news/galleries/fa59e91a97aa2eb24a5486f6efea4489.jpg)
![](/storage/news/galleries/bf983c2507441fe1b38ce58f68b947bb.jpg)