Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Свій 80-ти річний ювілей святкує Семен Михайлович Марковський

Привітання
26.11.2019

    Сьогодні, 26 листопада, колишній Баштанський міський голова, громадський діяч, ветеран праці Семен Михайлович Марковський святкує своє 80-річчя.

    Привітати ювіляра прийшли голова об’єднаної громади Іван Рубський, секретар міської ради Людмила Луценко, виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Олександр Славінський, заступник голови районної ради Микола Єрешко, голова міської ветеранської організації Ганна Зюзько. Урочисто-офіційно, щиро вітали та дякували гості ювіляру за активну громадянську позицію, великий внесок у розвиток Баштанщини, батьківську опіку молоді. Отримав ювіляр квіти та цінні подарунки від керівництва міста та району.

   У святах і буднях, клопотах і турботах, радостях і смутку промайнуло 80 років життя ювіляра. Свій трудовий шлях іменинник розпочав в системі народної освіти Баштанського району. За активне сприяння у будівництві нового великого спортзалу і створенні на його базі дитячої спортивної школи та узаконення її роботи С.М. Марковський був призначений першим директором районної дитячо-юнацької спортивної школи.

    З початку 1980 року та протягом 11,5 років Семен Михайлович обіймав посаду голови виконкому Баштанської селищної ради народних депутатів. Одним із пріоритетних напрямків його діяльності стало будівництво доріг з твердим покриттям (з 1982 по 1991 роки було заасфальтованого 80% вулиць та забезпечено їх освітлення).

     Визначальним досягненням С.М. Марковського стало отримання селищем Баштанка статусу міста районного підпорядкування з 11 березня 1987 року.

    З жовтня 1991 по квітень 1994 року Семен Михайлович був обраний на посаду заступника голови виконкому районної ради народних депутатів. З квітня 1992 по липень 1994 року працював на посаді І заступника голови Баштанської районної державної адміністрації.

    Але його покликання була діяльність в органах місцевого самоврядування, робота на благо жителів територіальної громади, рідного міста. І через вісім років, у квітні 1998 року, він здобуває переконливу перемогу і посідає посаду Баштанського міського голови по 2000 рік.

     За всю свою трудову діяльність С.М. Марковський був неодноразово нагороджений грамотами і подяками, нагрудним значком Міністерства освіти УРСР «Відмінник народної освіти», медалями «За сумлінну працю», «За трудові заслуги», «Ветеран праці».

     Сьогодні Семен Михайлович продовжує брати активну участь у житті громади, з квітня 2009 року він є членом Ради старійшин при голові райдержадміністрації, вболіває за соціально-економічний та культурний розвиток територіальної громади, переймається проблемами молоді і піклується про створення та догляд мальовничих куточків відпочинку жителів громади.

    За особистий вагомий внесок у соціально-економічний розвиток міста Баштанка, високий професіоналізм, значні трудові досягнення, активну життєву позицію рішенням Баштанської міської ради п’ятого скликання від 16 вересня 2010 року йому присвоєно звання «Почесний громадянин міста Баштанка».

     Та не тільки трудовими досягненнями пишається Семен Михайлович, а й своєю міцною та дружною родиною, яка завжди підтримує його та піклується.

    Тож вітаємо Вас, шановний, Семене Михайловичу, з ювілеєм! Бажаємо, щоб душевне тепло і радість завжди були з Вами. Нехай здоров’я буде надійною опорою, підтримка і любов рідних ‒ постійною і щирою. Радійте, насолоджуйтеся життям і завжди багато посміхайтеся! Нехай не в’яне краса Вашої душі, нехай не зникає добра надія Вашого серця, хай кожен день радує зустрічами та щасливими святами в колі дорогих людей. З ювілеєм Вас!

Новини на цю ж тему

Баштанщина вітає з 95-річчям ветерана Другої світової війни Мулярова Ростислава Георгійовича

95 років – поважна дата, коли хочеться сказати багато слів любові, поваги та вклонитися ювіляру. За святковим столом збирається вся родина та проголошує привітання, які наповнюють серце іменника любов’ю
Привітання
25.01.2022

Привітали ветерана з 96-м днем народження

1 липня своє 96-річчя святкує учасник бойових дій, ветеран Другої Світової війни, колишній учасник хору ветеранів Баштанського МБК Борисов Петро Пилипович.
Події
01.07.2021

Привітали Сирицю Леоніда Миколайовича з 60-річним ювілеєм

13 квітня працівники колективу Баштанської міської ради на чолі з першим заступником міського голови Володимиром Драгуновським привітали з 60-річним ювілеєм начальника відділу з питань містобудування, архітектури, містобудівного кадастру та цивільного захисту Леоніда Сирицю.
Привітання
13.04.2020

90 – річний ювілей відзначає Тиць Іван Іванович

Сьогодні з ювілейним днем народження в телефонному режимі ювіляра, мешканця села Піски Тиця Івана Івановича привітали голова громади Іван Рубський, також до теплих привітань приєдналися голови ветеранських організацій
Привітання
18.03.2020

Мер привітав легендарного вчителя Лідію Тур з ювілеєм

26 лютого міський голова Іван Рубський привітав легенду Баштанщини та Почесного громадянина м. Баштанка Лідію Тур з 70-річчям.
Привітання
26.02.2020

Вона прожила ціле століття

22 лютого 2020 року святкуватиме свій мудрий та поважний ювілей – 100-ліття від дня народження – прекрасна жінка-трудівниця, жителька села Піски Марія Варфоломіївна КРИВОКУЛЬСЬКА.
Відлуння свята
22.02.2020

Педагог за освітою і покликом душі

6 лютого свій ювілейний день народження відсвяткувала інтилегентна людина, та вольова жінка, привітна господиня, ветеран педагогічної ниви, перша завідувачка Баштанського садочку «Ягідка» Олена Хижняк.
Привітання
06.02.2020

Привітали Ніколаєнко Діну Іванівну з 70-річним ювілеєм

З почесним ювілеєм вітали Діну Іванівну Ніколаєнко керівники міста і району.
Привітання
20.01.2020

100-річний ювілей відзначила Тетяна Єлисіївна Лисенко

12 січня жительці міста Баштанка Тетяні Єлисіївні Лисенко виповнилося 100 років. З поважним ювілеєм її вітали рідні, близькі та представники влади, зокрема міський голова Іван Рубський та голови ветераньких організацій районну та міста Лідія Андреєва та Ганна Зюзько.
Привітання
12.01.2020

Соловкова Зоя Йосипівна відзначила своє 90-річчя

З ювілейним днем народження її приїхали привітати міський голова Іван Рубський, голови районної та міської ветеранських організацій Лідія Андреєва і Ганна Зюзько.
Привітання
25.12.2019

Жителька Баштанщини відзначила свій 95-річний ювілей

Сонячний день 22 грудня ознаменувався гарним ювілеєм – жителька Баштанщини Дуб’яга Ніна Михайлівна відзначила свій 95-річний ювілей.
Привітання
23.12.2019

Привітали ювіляра з 80-річчям

12 вересня відмічає своє 80-річчя Анатолій Корнійович Пугачов
Привітання
12.09.2019

Раїса Несторівна Змієвська відзначила своє 90-річчя

В останній день літа, 31 серпня, жителька міста Баштанка Раїса Несторівна Змієвська відзначила свій 90-річчний ювілей.
Привітання
31.08.2019

Галина Семенівна Пляка відзначила своє 90-річчя

24 серпня 2019 року жителька м. Баштанка Галина Семенівна Пляка відзначала свій 90-річний ювілей. У цей день її щиро вітали рідні та близькі люди, сусіди, а також секретар міської ради Людмила Луценко, голови районної і міської рад ветеранів Лідія Андреєва та Ганна Зюзько.
Привітання
24.08.2019

Жительку міста вітали з 90 річним ювілеєм

16 серпня жительці міста Баштанка виповнилось 90 років
Привітання
16.08.2019

Вітаємо Болдусєву Ольгу Олексіївну

24 липня свій 90-річний ювілей відзначила жителька села Новоєгорівка Болдусєва Ольга Олександрівна
Привітання
24.07.2019

Сьогодні 90 – річний ювілей Віталія Митрофановича Махно

“Віталій Митрофанович – справжня легенда Баштанщини. Його знають всі, хто так чи інакше пов’язаний з сільгоспвиробництвом не тільки Баштанки, а й усієї країни. Він залишив значний слід в історії нашого міста. Це приклад людини, яка вміє не тільки говорити, але й робити”
Привітання
04.02.2019

Привітання з днем народження Анатолію Петровичу Поручнику

Привітання з днем народження Анатолію Петровичу Поручнику
Привітання
28.01.2019

Привітали ювіляра з 80-річчям!

24 січня громадський діяч, ветеран праці, заступник голови районної та міської ради ветеранів, активіст ветеранського руху, колишній голова колгоспу ім. Комінтерну, голова профспілкового комітету Володимир Васильович Шемберко відмічає своє 80-річчя.
Привітання
24.01.2019
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше