Галина Семенівна Пляка відзначила своє 90-річчя
![](http://bashtanskaotg.gov.ua/storage/news/article/e1dfce8290d8347871a8781818cef0a7.jpg)
24 серпня 2019 року жителька м. Баштанка Галина Семенівна Пляка відзначала свій 90-річний ювілей. У цей день її щиро вітали рідні та близькі люди, сусіди, а також секретар міської ради Людмила Луценко, голови районної і міської рад ветеранів Лідія Андреєва та Ганна Зюзько.
Гості щиро віншували довгожительку квітами, подарунками та бажали цій сильній жінці міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку та тепла, Божого благословення, життєвого оптимізму, бадьорості духу, любові та підтримки від чималої родини й ще довгих років життя. Ювілярці вручили також грамоту міської ради.
Сама ж іменинниця раділа гостям і дякувала за увагу до неї та теплі слова привітань. Вона із задоволенням розповідала про своє життя та поділися секретом довголіття, зазначивши що весь вік сумлінно працювала Бухгалтером у районному відділі освіти і робила людям лише добро. Саме завдяки цьому Бог і подарував їй щастя дожити до такого поважного віку, виростити разом з чоловіком Гаврилом Дмитровичем ( нині покійним) двох синів: Анатолія і Валерія, виховати трьох онуків, мати щастя радіти народженню шістьох правнуків.
![](/storage/news/galleries/e1dfce8290d8347871a8781818cef0a7.jpg)
![](/storage/news/galleries/63df2c67685dcc7572926dcae1533c7b.jpg)
![](/storage/news/galleries/441f9dec3f81ce46849e702f8b395cee.jpg)
![](/storage/news/galleries/7ecf2f484d7c162a6b02959776852c71.jpg)
![](/storage/news/galleries/853edbe8c8de263a879af0443e716d9e.jpg)
Новини на цю ж тему
Баштанщина вітає з 95-річчям ветерана Другої світової війни Мулярова Ростислава Георгійовича
Привітали ветерана з 96-м днем народження
![](http://bashtanskaotg.gov.ua/storage/news/article/11b7d55c476258d7fbd4825716a84e5c.jpg)
Привітали Сирицю Леоніда Миколайовича з 60-річним ювілеєм
90 – річний ювілей відзначає Тиць Іван Іванович
Мер привітав легендарного вчителя Лідію Тур з ювілеєм
Вона прожила ціле століття
Педагог за освітою і покликом душі
Привітали Ніколаєнко Діну Іванівну з 70-річним ювілеєм
100-річний ювілей відзначила Тетяна Єлисіївна Лисенко
Соловкова Зоя Йосипівна відзначила своє 90-річчя
Жителька Баштанщини відзначила свій 95-річний ювілей
![](http://bashtanskaotg.gov.ua/storage/news/article/0263e7a7b0f58ba8acc876f66b897bab.jpg)
Свій 80-ти річний ювілей святкує Семен Михайлович Марковський
![](http://bashtanskaotg.gov.ua/storage/news/article/609e53edf4c7fc5d2546d47b9fab92df.jpg)
Привітали ювіляра з 80-річчям
![](http://bashtanskaotg.gov.ua/storage/news/article/3f8df8fb6648f50c03e80bf4d0f977c6.jpg)
Раїса Несторівна Змієвська відзначила своє 90-річчя
![](http://bashtanskaotg.gov.ua/storage/news/article/f954669ccae297daf1f6abcb308bba2b.jpg)
Жительку міста вітали з 90 річним ювілеєм
Вітаємо Болдусєву Ольгу Олексіївну
Сьогодні 90 – річний ювілей Віталія Митрофановича Махно
![](http://bashtanskaotg.gov.ua/storage/news/article/788a87be15621d2af0f4bb63993aeb7a.jpg)
Привітання з днем народження Анатолію Петровичу Поручнику
![](http://bashtanskaotg.gov.ua/storage/news/article/37ba2cfaa964e8e3fb5e7624e679008d.jpg)
Привітали ювіляра з 80-річчям!
![](http://bashtanskaotg.gov.ua/storage/news/article/40f9a4515d1936b9493a79fd09f543bb.jpg)