Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Семен Петрович Бойченко – «Король батерфляю»

Події
27.04.2020

27 квітня 2020 року виповнюється 108 років від дня народження Бойченка Семена Петровича - знаменитого спортсмена світового рівня, заслуженого майстра спорту СРСР, найвідомішого плавця світу в стилі батерфляй 1935-1941 рр., уродженця с. Мар’ївка Баштанського району. В скарбничці його перемог було 111 рекордів світу, Радянського Союзу і Москви.

Бойченко Семен Петрович народився 27 квітня 1912 р. в с.Михайлівка Херсонського повіту Херсонської губернії, нині с.Мар’ївка Баштанського району Миколаївської області. Плавати навчався на річці Інгул і був признаним авторитетом серед однолітків в плаванні на швидкість і дальність. Тому, коли настав час проходження військової служби, Семена взяли служити на флоті (1932 р.). Під час здачі норм на значок ГТО з плавання він показав рекордний результат. 1934 року двадцятидворічний моряк став чемпіоном Чорноморського флоту, а потім і переможцем всеармійської першості. Талановитого плавця відрядили до Москви в спортивний клуб Армії, до Центрального інституту фізкультури. С. П. Бойченко у складі збірної команди СРСР захищав спортивну честь країни.

Семен Петрович Бойченко був першим радянським рекордсменом світу з плавання стилем батерфляй. Результати плавання легендарного спортсмена протягом 1935–1952 років залишалися недосяжними для зарубіжних плавців. 8 листопада 1935 року на міжнародних змаганнях у Празі С.Бойченко проплив 100 метрів брасом за 1хв.12,2 сек., перевищивши офіційний рекорд Європи. Менш ніж через місяць в Москві він перевершив і світовий рекорд, показавши 1 хв.09,8 сек.

Влітку 1937 року бельгійське місто Антверпен приймало III Міжнародну Робочу Олімпіаду. У радянській делегації плавання представляв Семен Бойченко. У запливі на 100 метрів брасом він випередив найближчого суперника майже на півхвилини, потім побив світовий рекорд, який два роки належав американцеві Джіммі Хіггінсу (1.10,0). Досягнення заокеанського аса Бойченко перевершив на 2,1 сек. Голова бюро Антверпенської Робочої олімпіади Жак Нобель оголосив при її закритті, що Бойченко – відкриття цієї олімпіади.

20 червня 1938 року до Парижа на міжнародну спартакіаду, окрім футболістів «Торпедо», увійшли чемпіони країни по плаванню Клавдія Альошина і Семен Бойченко. Подивитися на водне свято і на плавців прийшло більше 60 тисяч парижан. Французи назвали Семена Бойченка «королем батерфляю», вважаючи, що він найкращий у цьому виді плавання. 1939 рік для Семена Петровича був пам'ятним. Цього року він одним з перших радянських плавців отримав високе спортивне звання заслуженого майстра спорту СРСР. Удостоївся він і урядової нагороди – ордена «Знак Пошани».
10 травня 1941 року відбувся останній світовий рекорд Семена Бойченка на 100 м, він проплив його за 1,05,1, а 20 травня він проплив 200 м брасом-батерфляєм за 2,29,8, що теж стало його останнім рекордом світу в плаванні. Перемог могло бути набагато більше, якби не війна. Семен Бойченко рвався на фронт, але він отримав наказ тренувати бойових плавців. За чотири роки ним було навчено більш як 10 тис бійців.

У вересні 1942 року в Москві пройшов чемпіонат столиці з плавання. Це були історичні змагання за участю в них С. П. Бойченка. Про це неодноразово повідомлялось у зведеннях Інформбюро країни для того, щоб підняти бойовий дух радянських воїнів. Ці змагання були найзначимішими у його спортивному житті. Медаль чемпіона Москви та грамоту за 1942 рік про присвоєння звання чемпіона м. Москви з плавання брасом на 100 м Семен Петрович Бойченко зберігав як найдорожчу спортивну нагороду.

Влітку 1948 року спортсмен бере участь у літній Всесоюзній Олімпіаді в комбінованій естафеті 3х100 (брас, спина, кроль) і знову він перший. Ці змагання у великому спорті для нашого земляка були останніми. В листопаді цього ж року він був заарештований і засуджений на 10 років виправних трудових таборів за обвинуваченням в антирадянській пропаганді та агітації. Строк відбував в Солікамську (Пермська обл.). У 1956 році був реабілітований. Він повернувся у свій рідний «Спартак» на посаду тренера з плавання.

Останні роки життя С.П.Бойченко працював тренером, був почесним президентом Федерації плавання Москви, членом президіуму Федерації плавання СРСР, заслуженим працівником культури Росії.

Бойченко Семен Петрович пішов із життя 23 січня 1987 року, похований в Москві. На могильній мармуровій плиті великий спортсмен зображений у момент вдиху – кидка над водою. Знамениті «крила метелика» увічнені в камені.

У 2009 році в місті Баштанка Бойченку С.П. встановлено пам’ятник. Одні з вулиць м. Баштанка та села Мар’ївка названі на честь видатного плавця. 30 квітня 2009 року в Мар'ївській ЗОШ, якій присвоєно ім’я Семена Бойченка, відбулося урочисте відкриття музею, створеного на честь видатного земляка. 29 липня 2012 р. на березі річки Інгул встановлено пам’ятний знак. На ньому викарбувані слова видатного плавця: «У спорт великий мене дорога привела з цієї річки біля мого села». У 2012 році до 100-річчя від дня народження легендарного плавця XX століття в селі Чорноморка Очаківського району Миколаївської області ім’я видатного спортсмена було присвоєно плавальному басейну та встановлено пам’ятний знак.

28-30 жовтня 2016 року відбулася церемонія введення в Міжнародний зал слави світового плавання (ISHOF) імені Семена Петровича Бойченка – плавця світового рівня. Цього звання С. П. Бойченко удостоєний посмертно. Зал слави світового плавання (англ. International Swimming Hall of Fame and Museum) знаходиться в музеї історії плавання, розташованого в Форт-Лодердейл, штат Флорида, США. Музей присвячений історії плавання в Сполучених Штатах Америки та в усьому світі.

Тільки вперед!
Письменник Б. М. Раєвський у 1959 році написав повість «Только вперед», присвячену радянським плавцям. В книзі використані факти із життя неодноразового чемпіона СРСР, рекордсмена світу з плавання Леоніда Мєшкова, якому присвячена повість. Мєшков став прототипом героя книги Леоніда Кочетова, а прототипом спортсмена Віктора Важдаєва став наш земляк Семен Петрович Бойченко. Пропонуємо вашій увазі уривок з книги.

«Было еще рано — десять часов утра. Но в помещении бассейна уже собралось много народа. Тренеры, пловцы, болельщики стояли по бортикам бассейна, с напряженным любопытством следя за каким-то тренирующимся пловцом. Леонид с чемоданом в руке прошел на трибуну и тоже стал следить за пловцом. Это был высокий широкоплечий парень. Он так сильно загорел, что белые плавки резко выделялись на его смуглом теле. Плыл он брассом, но не как другие пловцы. У всех брассистов руки движутся под водой. А этот парень гребок производил, как и все, под водой, но обратное, холостое, движение рук делал не под водой, а на поверхности. Обе руки его одновременно стремительно описывали широкий полукруг в воздухе и погружались в воду перед головой. Тело пловца при этом поднималось, легко проносилось над водой и снова погружалось. Это был новый, эффектный и красивый стиль плавания. Движения рук пловца, когда они с силой вырывались из зеленоватой плотной воды и, вздымая мельчайшие брызги, проносились по воздуху, напоминали взмахи крыльев бабочки. В ярком свете огромных ламп брызги искрились и переливались всеми цветами радуги. И это еще более усиливало сходство пловца с огромной яркокрылой тропической бабочкой, летящей над водой. Недаром новый стиль так и называется: «баттерфляй», что значит «бабочка».
Леонид Кочетов и раньше изредка видел новый стиль. Некоторые ленинградские пловцы пробовали плавать баттерфляем, но без особых успехов. Они плыли «бабочкой» только первые двадцать пять метров дистанции, потом уставали и переходили на брасс. Чтобы все время выбрасывать тело из воды, требовалось огромное напряжение, большая физическая сила, выносливость и очень сложное, отточенное мастерство. Даже рекордсмен мира, американец Диггинс, считавшийся лучшим специалистом по баттерфляю, легко порхал над поверхностью бассейна лишь первые пятьдесят метров, а потом начинал задыхаться, широко, судорожно раскрывал рот и уже не летел, а тяжело скакал по воде. Леонид не отрывал глаз от пловца. С огромным вниманием следили за загорелым юношей и все остальные пловцы, тренеры, болельщики. Это казалось невероятным. Парень пролетел по бассейну уже более ста метров и, по-видимому, вовсе не устал. Руки его все так же легко и красиво описывали широкие полукруги по воздуху. Тело стремительно вырывалось из воды, и тогда был хорошо виден мощный торс пловца.

Проплыв сто пятьдесят метров баттерфляем, он остановился и оживленно заговорил со стоявшим на борту бассейна тренером. Кочетов с трибуны не разобрал слов, но уже самый тон парня, веселый и спокойный, после изнурительно-трудного заплыва поразил его. Таким ровным голосом не говорят усталые люди. Было совершенно ясно — этот рослый, плечистый парень открыл какой-то «секрет», позволивший ему овладеть «бабочкой». Но какой?
— Кто это тренируется? — спросил Леонид у соседа. — Не знаете? — искренне удивился тот. — Это новая звезда! Киевлянин Виктор Важдаев. Скоро о нем услышит весь мир! Так вот он какой — Виктор Важдаев! Имя его было знакомо Кочетову. Публика еще мало знала этого юношу, но среди пловцов уже полгода ходили слухи о каком-то исключительно способном киевском динамовце, обладающем большой силой, чудесной плавучестью, огромным упорством и отличной техникой. О нем уже рассказывали легенды. Наиболее горячие люди утверждали, что Важдаев, того и гляди, начнет один за другим, как орешки, щелкать мировые рекорды».

За інформацією Баштанської центральної районної бібліотеки
 

Новини на цю ж тему

Відкриття сезону веслування на байдарках і каное у Баштанці

5 квітня в Баштанці урочисто відкрили сезон веслування на байдарках і каное. Це перші змагання з цього виду спорту в 2024 році, які зібрали 90 спортсменів з різних куточків Миколаївської області.
Спортивні досягнення
05.04.2024

У Баштанці відбувся чемпіонат Миколаївської області з веслування в неолімпійських видах програми

15 жовтня у Баштанці відбувся чемпіонат Миколаївської області з веслування в неолімпійських видах програми.
Новини
15.10.2023

У Баштанці відбулися змагання з міні-футболу «Кубок Баштанської громади»

16 вересня в Баштанці відбулися змагання з міні-футболу «Кубок Баштанської громади», присвячений Дню нашого міста, а також вшанування пам'яті загиблих захисників України.
Події
18.09.2023

У Баштанці відбувся дитячий турнір з міні-футболу

Сьогодні, 10 вересня, відбувся дитячий турнір з міні-футболу серед дітей 2010 – 2011 років, присвячений Дню фізичної культури і спорту, за участі команд: Баштанської, Новобузької, Софіївської, Березнегуватської та Казанківської громад.
Спортивні досягнення
10.09.2023

У Баштанці відбулося два турніри дитячо-юнацьких змагань з греко-римської боротьби

9 вересня в Баштанці відбувся Відкритий чемпіонат Миколаївської області з греко-римської боротьби та Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби, присвячений Дню міста Баштанка.
Події
09.09.2023

«Кубок героїв – захисників міста Баштанка»: у Баштанці стартував відкритий турнір з боротьби самбо

27 серпня Баштанка гостинно зустрічала 120 юних самбістів з різних областей України. Які приїхали аби взяти участь у відкритому турнірі серед юнаків та дівчат  з боротьби самбо, «Кубок героїв – захисників міста Баштанка», присвячений 32-й річниці Незалежності України.
Спортивні досягнення
27.08.2023

Відбувся відкритий чемпіонат міста Баштанки з веслування на байдарках та каное

26 серпня на веслувальній базі Баштанської ДЮСШ відбувся відкритий чемпіонат з веслування на байдарках і каноє серед підлітків. Його присвятили черговій річниці Дня Незалежності й пам'яті Івана Семиліта.
Спортивні досягнення
27.08.2023

Турнір з футболу присвячений 32-й річниці Незалежності України

19 серпня 2023 року в Баштанці на стадіоні «Колос» відбувся турнір з футболу, присвячений 32-й річниці Незалежності України
Спортивні досягнення
19.08.2023

Відбулися змагання з футболу

У суботу, 5 серпня, в селі Пелагіївка Софіївської громади відбулися змагання з футболу серед працівників органів місцевого самоврядування. Турнір пройшов під патронатом софіївського сільського голови Валерія Римчука.
Спортивні досягнення
08.08.2023

У Баштанці відбувся відкритий чемпіонат Миколаївської області з веслування на байдарках та каное

У Баштанці відбувся відкритий чемпіонат Миколаївської області з веслування на байдарках та каное, присвячений пам'яті баштанця та Заслуженого тренера України Віктора Демидюка.
Події
20.07.2023

У Баштанці День Конституції України відзначили дитячим турніром «Кубок єднання»

У середу, 28 червня, в День Конституції України в Баштанці відбувся дитячий турнір з мініфутболу, приурочений до свята та на підтримку ЗСУ «Кубок єднання».
Спортивні досягнення
29.06.2023

Щиро вітаємо з перемогою юних спортсменів та тренерів!

З новими нагородами повернуться спортсмени Миколаївщини, які взяли участь у Кубку України пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської, серед них і баштанець Давід Лупін.
Спортивні досягнення
27.04.2023

У Баштанці відбувся відкритий альтернативний чемпіонат Миколаївської області на байдарках та каное

1 квітня 2023 року на веслувальній базі Баштанської ДЮСШ був проведений відкритий альтернативний чемпіонат Миколаївської області на байдарках та каное, який є основним відбором на Кубок України пам’яті Юлії Рябчинської (24-27 квітня).
Новини
01.04.2023

В Баштанці відбувся Відкритий обласний турнір з греко-римської боротьби серед молодших юнаків та школярів

11 вересня Баштанка стала центром проведення Відкритого обласного турніру з греко-римської боротьби серед молодших юнаків та школярів з нагоди Дня фізичної культури та спорту України.
Події
11.09.2021

Відкриття волейбольного майданчика в Явкине

30 липня відбулось урочисте відкриття волейбольного майданчика у Явкинському старостинському окрузі.
Новини
31.07.2021

Привітання Баштанській дитячо-юнацькій спортивній школі

Баштанська дитячо-юнацька спортивна школа - переможниця обласного етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в навчальних закладах системи освіти України у номінації "Кращі дитячо-юнацькі спортивні школи"
Привітання
07.07.2021

Команда Баштанської ДЮСШ здобула срібні нагороди турніру Chornomorsk Cup-2021 з футзалу

Футбольна команда Баштанської ДЮСШ брала участь у літньому турнірі Chornomorsk Cup-2021 з футзалу сезону 2020-2021р.р. серед юнацьких команд (U-13), який проходив з 20 по 26 червня в місті Чорноморськ Одеської області.
Спортивні досягнення
01.07.2021

До річниці створення борцівського клубу «Ірбіс»

З нагоди свята засновник і ідейний наставник борцівського клубу «Ірбіс» Ярослав Олексійович КІРИК відповів на ряд питань. Пропонуємо їх вашій увазі.
Події
17.06.2021

Відродження футболу територіальної громади

13 квітня голова Баштанської громади Олександр Береговий на запрошення Бориса Білика взяв участь у робочій нараді щодо розвитку футболу .
Події
13.04.2021

Обговорили проблеми та перспективи розвитку громади у галузі фізичної культури та спорту

25 березня відбулось засідання круглого столу про підвищення рівня задоволеності спортивними послугами мешканцями громади.
Новини
25.03.2021

Відбулись змагання за традиційний Кубок Миколаївської області з кіокусін карате

Організатор турніру Філія Федерації Кіокусін кай України в Миколаївській області. У чемпіонаті взяли участь команди з міст: Миколаєва, Первомайська, Снігурівка, Нової Одеси, Баштанки, Очакова та с.м.т. Березнегувате. Спортсмени гідно билися за золото у 31 категорії.
Спортивні досягнення
01.03.2021

Подарунок від депутата обласної ради Геннадія Рубського спортивній молоді міста

Спортивний майданчик став вагомим подарунком для наших юних спортсменів, які давно вже мріяли про такий майданчик. Дуже приємно, що наша громада вкладає інвестиції у розвиток таланту та спорту, адже у дітях майбутнє країни.
Новини
17.09.2020

Відбувся турнір із волейболу

29 лютого 2020 року в спортивному залі "Зоря Інгулу" відбувся турнір із волейболу першості ОТГ.
Спортивні досягнення
29.02.2020

Першість ОТГ з волейболу

Спортзал "Зоря Інгулу" о 10:00
Анонс подій
28.02.2020

Відбулись змагання з шашок

15 лютого  на базі Міського культурного центру, району Агропромтехніки відбулися змагання першість ОТГ з шашок. У змаганнях взяли участь шість команд: ПП "Олійник", гімназія, сирзавод, відділ освіти ОТГ, ЗОШ№2, р-н СХТ.
Спортивні досягнення
15.02.2020

Змагання з шашок

Запрошуємо до участі всіх охочих!
Анонс подій
13.02.2020

Відбулися змагання з Першості ОТГ по баскетболу

8 лютого 2020 року у спортивному залі Баштанського опорного закладу І-ІІІ ступенів №1 відбулися змагання з першості ОТГ по баскетболу.
Спортивні досягнення
10.02.2020

Баскетбол

Першість ОТГ з баскетболу буде проводитися у спортзалі ЗОШ №1
Анонс подій
05.02.2020

Першість з настільнго тенісу

1 лютого  в міському культурному центрі, в районі «Агропромтехніка», відбулися змагання з настільного тенісу. Змагання тривали протягом дня і супроводжувались гарним настроєм, щирими емоціями та спортивним напруженням.
Спортивні досягнення
02.02.2020

Вшанування воїнів АТО «Сини-герої, борці за вільну Україну»

14 грудня 2019 року в Плющівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся турнір з волейболу пам’яті воїнів-героїв Баштанщини, що загинули, захищаючи східний кордон України. Участь у змаганнях взяли команди сіл: Плющівка, Новоєгорівка, Явкине, команда Баштанської міської ради і збірна «Баштанка».
Події
13.12.2019

Вітаємо з перемогою юних баскетболісток

12 грудня на базі Баштанського опорного закладу ЗСО І-ІІІ ступенів №2 відбулися змагання з баскетболу серед учнів закладів загальної середньої освіти Баштанської міської ради (дівчата).
Події
13.12.2019

Вітаємо юних шахістів

14-15 листопада на базі гімназії №1 м. Вознесенськ відбулися змагання з шахів, у якій взяли участь учні Баштанського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 .
Новини
19.11.2019

В Миколаївській обласній державній адміністрації відбулася нарада щодо добудови басейну у Баштанці

1 жовтня під керівництвом голови Миколаївської ОДА Олександра Стадніка відбулася нарада за участі керівництва Баштанської громади як замовника об’єкту будівництва басейну у Баштанці, представників компанії «Ювента груп»,керівництва управління капітального будівництва ОДА та Андрія Вадатурського
Події
02.10.2019

V Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби відбувся в Баштанці

14 вересня відбувся V Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби, присвячений Дню фізичної культури і спорту та Дню міста.
Спортивні досягнення
14.09.2019

Спорт – запорука здорової нації

14 вересня в Баштанці відбулися заходи з нагоди Дня фізичної культури та спорту.
Спортивні досягнення
14.09.2019

« Здоров’я кожної людини – це багатство»

З метою пропаганди здорового способу життя з 09.09 по 13.09.2019 року в Новоіванівській філії І-ІІ ступенів проводився Тиждень фізичної культури та спорту
Спортивні досягнення
14.09.2019

Пам'яті «короля батерфляю» провели змагання

27 липня в урочищі Мар’ївське на річці Інгул відбулися традиційні народні змагання XIIІ– го турніру першості Баштанського району з плавання та з нагоди 107-ї річниці з дня народження видатного плавця XX століття Семена Петровича Бойченка.
Спортивні досягнення
27.07.2019

Олега Кухарика відзначили високою державною нагородою орденом "За заслуги" ІІІ ступеня!

 Олег Володимирович прийміть найщиріші вітання у зв’язку з нагородженням Вас високою державною нагородою орденом "За заслуги" ІІІ ступеня за досягнення високих спортивних результатів на II Європейських іграх у м. Мінську
Привітання
19.07.2019

Відбулися товариські змагання з настільного тенісу

8 червня 2019 року в міському культурному центрі, в районі «Агропромтехніка», відбулися товариські змагання з настільного тенісу між новобузькою та баштанською командами.
Спортивні досягнення
11.06.2019

Відбувся Відкритий чемпіонат Миколаївської області з кіокусін KWF

1 червня у Баштанці відбувся Чемпіонат Миколаївської області Кіокусін 2019. Організатором стала громадська організація «Федерація Кіокусін кай України» Філія Федерації Кіокусін кай України у Миколаївській області.
Спортивні досягнення
03.06.2019

Відбувся обласний зліт юних туристів-краєзнавців

Нещодавно в урочищі Мар’ївське Баштанського району відбувся обласний зліт юних туристів-краєзнавців.
Події
27.05.2019

Вітаємо чемпіонів Миколаївської області!

2-3 травня 2019 р. у м. Миколаєві, м. Первомайську та м. Вознесенську відбувся фінал обласного етапу Всеукраїнських змагань з футболу «Шкіряний м’яч» серед учнів закладів загальної середньої освіти
Привітання
13.05.2019

Відбувся матч з дитячого футболу

08 травня 2019 на стадіоні мікрорайону Агропромтехніка проводився товариський матч з дитячого футболу команди "Баштанка" - "Березнегувате". 
Спортивні досягнення
10.05.2019

Кубок перемоги

09 травня 2019 на стадіоні в мікрорайоні Агропромтехніки проводився матч з футболу за "Кубок перемоги".
Спортивні досягнення
10.05.2019

Турнір з плавання серед школярів міста

У Баштанській гімназії відбувся турнір з плавання серед школярів міста, приурочений Дню народження багаторазового чемпіона Світу та Європи С.П. Бойченка. В нашому місті це  традиція,  багато років поспіль їх організовує Баштанська міська рада. 
Спортивні досягнення
08.05.2019

В Баштанці відбувся перший Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби

30 квітня Баштанка стала центром проведення першого Всеукраїнського турніру з греко-римської боротьби "Південна ліга" ю-12 за підтримки Міністра молоді та спорту України Ігоря Жданова та народних депутатів України Ігоря Бриченка, Тараса Креміня, Івана Савки.
Спортивні досягнення
30.04.2019

Анкета опитування щодо доступності послуг у сфері спорту та фізичної активності для дівчат та хлопців, підлітків та молоді у Баштанській ОТГ

Шановні учні та учениці Баштанської ОТГ! Просимо вас надати відповіді щодо вашого особистого бачення перспектив надання послуг з фізичної активності та спорту у нашій громаді.
Опитування
23.04.2019

Анкета опитування щодо наявності та доступності послуг для жінок Баштанської ОТГ у сфері спорту та фізичної активності

Шановні жінки, дівчата Баштанської ОТГ! Просимо Вас надати відповіді щодо Вашої особистої оцінки та бачення перспектив надання послуг з фізичної активності та спорту жінкам у нашій громаді.
Опитування
23.04.2019

Відкриття футбольного сезону 2019 року

7 квітня в Баштанці в мікрорайоні "Агропромтехніка" відбувся турніру на Кубок відкриття футбольного сезону 2019 року. 
Спортивні досягнення
07.04.2019

Спорт єднає, надихає і навчає

Гості побажали учасникам гарного настрою та веселих змагань і чесної боротьби. Перед початком суперництва всі дружньо під жваву музику виконали веселу розминку. Тож змагання стартували й учасники гайнули здобувати перемоги у веселих конкурсах, сімейних естафетах та інтелектуальних спортивних віктори
Спортивні досягнення
20.03.2019

Першість Баштанської ОТГ з тенісу

2 березеня в Баштанському міському культурному центрі, що в районі «Агропромтехніка», відбулися змагання з настільного тенісу. Змагання тривали протягом дня і супроводжувались гарним настроєм, щирими емоціями та спортивним напруженням.
Спортивні досягнення
06.03.2019

Змагання з шашок

2 березня в Баштанському міському культурному центрі відбувся турнір з шашок за участю чотирьох команд.
Спортивні досягнення
06.03.2019

Нарада по перспективам шкільних змагань по футболу

Обговорюючи перспективи змагань учасники наради вирішили, що обов´язково потрібно організувати підготовку дітей  у всіх районах, та провести змагання серед дітей 2010 року народження, і на кожен наступний рік підключати ще один вік.
Спортивні досягнення
21.02.2019

Відбувся турнір з міні-футболу на призи народного депутата України Андрія Вадатурського

В турнірі з міні-футболу приймали участь дитячо-юнацькі команди Баштанського, Березнегуватського, Снігурівського, Новоодеського, Новобузького, Казанківського районів та Інгульської сільської ради.
Спортивні досягнення
21.02.2019

Робоча група по будівництву водно – спортивного комплексу у м.Баштанка

15 лютого відбулось засідання робочої групи щодо будівництва водно – спортивного комплексу у м.Баштанка
Події
16.02.2019

Вітаємо з перемогою!

24 січня відбулися змагання з баскетболу серед навчальних закладів Баштанської ОТГ. У змаганнях взяли участь 5 команд.
Спортивні досягнення
07.02.2019

Перше місце у змаганнях з баскетболу

31 січня відбулися змагання з баскетболу серед навчальних закладів Баштанської ОТГ. У змаганнях взяли участь 4 команди.
Спортивні досягнення
07.02.2019

Радісна ранкова зустріч

Директор школи оголосила подяку вчителю фізичної культури В.В. Сербіній за якісну підготовку команди до змагань та за активну роботу з розвитку спорту у закладі освіти.
Спортивні досягнення
05.02.2019

Вітаємо з перемогою!

Молодці! На Вас чекають обласні змагання.
Спортивні досягнення
25.01.2019

Стартувала зимова першість з міні-футболу

У суботу, 15 грудня, стартувало зимова першість з міні-футболу Баштанського району, в якому задіяні 5 команд.
Події
18.12.2018

Відбулися змагання на кубок АПК району

17 листопада на стадіоні «Колос» відбулися щорічні змагання з футболу на кубок АПК району, у яких взяли участь футбольні команди «Славія», «Злато поле № 1», «Зоря Інгулу»
Спортивні досягнення
18.11.2018

Відбувся турнір з міні-футболу серед дітей

Організаторами заходу була Баштанська ДЮСШ та районна федерація футболу за підтримки Федерації футболу Миколаївської області.
Спортивні досягнення
05.11.2018

Новоіванівка приймала участь у змаганнях з настільного тенісу

1 жовтня в міському культурному центрі Агропромтехніки відбулися змагання з настільного тенісу серед загальноосвітніх закладів Баштанської міської ради.
Спортивні досягнення
02.11.2018

Турнір з футболу присвячений пам’яті патріарха Баштанського футболу Кравченка Семена Трохимовича

Матч відбувся у напруженій безкомпромісній боротьбі, оскільки кожна команда прагнула здобути перемогу.
Спортивні досягнення
07.10.2018

Будівництво басейну під контролем

Під час візиту учасники зустрічі оглянули будівництво плавального басейну та обговорили робочі питання, народний депутат ознайомився з ходом виконаних та запланованих роб
Новини
06.10.2018

Проведення Всесвітнього дня туризму у Плющівській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Формою проведення були туристсько-спортивні естафети, в яких взяли участь збірні команди учнів 6-11 класів
Події
02.10.2018

Новоєгорівці відзначили День туризму

27 вересня бажаючі учні вирушили в туристичну подорож “Стежками рідного села”.
Події
27.09.2018

Повернулися «лелеченята» до рідного краю!

На Всеукраїнських змаганнях «Олімпійське лелеченя» учні Баштанського опорного закладу ЗСО №1 вибороли І місце у фінальних змаганнях
Спортивні досягнення
19.09.2018

IV Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби

У Баштанці відбувся IV Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби серед юнаків, присвячений Дню міста.
Спортивні досягнення
14.09.2018

Привітання міського голови до Дня фізичної культури і спорту

Україна завжди славилась своїми спортивними талантами, фізичне виховання – це здоров’я нації.
Привітання
08.09.2018

Відбулися традиційні народні змагання з плавання на честь Семена Бойченка

21 липня в урочищі Мар’ївське на річці Інгул відбулися традиційні народні змагання XII – го турніру першості Баштанського району з плавання та з нагоди 106-ї річниці
Відлуння свята
30.08.2018

Відкриття фітнес – центру в Христофорівці

Щоб здійснити мрію багатьох христофорівців, громада села вирішила відкрити фітнес-центр.
Події
28.07.2018

НАРОДНІ ЗМАГАННЯ З ПЛАВАННЯ

21 липня 2018 року Урочище Мар’ївське чекає на Вас о 10.00
Анонс подій
17.07.2018

В громаді пройшли змагання з настільного тенісу

Можливість проводити вільний час з користю є у всіх і завжди. Особливо корисними стали змагання на першість об’єднаної територіальної громади з настільного тенісу.
Спортивні досягнення
28.01.2018

Зустріч з народним депутатом

Під час візиту було розглянуто проект будівництва басейну та відпрацьовано схему фінансування і будівництва об’єкту.
Події
25.01.2018

Змагання «Олімпійська Надія-Галличина»

18 січня 2018 року в Баштанському міському культурному центрі, що в районі «Агропромтехніки», відбулися дитячі змагання «Олімпійська Надія-Галличина» з настільного тенісу
Події
19.01.2018
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше