На головнуКонтакти
Корисна інформація
Документи
Сторонні сервіси
Проекти громади
Відкритий бюджет
Економічний профіль
Структура ОТГ
Підприємства, заклади та установи
Петиції
E-data витрати
Prozorro
Звернення
Новини
Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Combined Shape
Повернутися до новин

Анкета опитування щодо наявності та доступності послуг для жінок Баштанської ОТГ у сфері спорту та фізичної активності

Опитування
23.04.2019

Шановні жінки, дівчата Баштанської ОТГ!

Баштанська громада працює над гендерно-орієнтовною програмою з розвитку фізичної активності та спорту нашої громади. Наразі запускаємо опитування для жінок.

Просимо Вас надати відповіді щодо Вашої особистої оцінки та бачення перспектив надання послуг з фізичної активності та спорту жінкам у нашій громаді.

Ми впевнені що Ваші відповіді  допоможуть покращити надання та доступність послуг у сфері спорту та фізичної активності  для жінок у  Баштанській ОТГ, зробити їх більш якісними та сучасними, такими від яких жінки ОТГ будуть отримувати емоційне задоволення та користь для здоров’я.

Разом з опитуванням жінок Баштанської ОТГ триває опитування експертів-тренерів та вихователів у галузі спорту та фізичної культури та опитування учнів  громади щодо пошуку оптимальних варіантів залучення всіх вікових груп до занять спортом та фізичною активністю на регулярній основі.

Ми дякуємо за Ваш час приділений опитуванню та сподіваємося, що Ваші відповіді призведуть до розробки нового концепту надання послуг у сфері спорту та фізичної активності у Баштанській ОТГ.

 

АНКЕТА

#спорт

Новини на цю ж тему

Пам'яті «короля батерфляю» провели змагання

27 липня в урочищі Мар’ївське на річці Інгул відбулися традиційні народні змагання XIIІ– го турніру першості Баштанського району з плавання та з нагоди 107-ї річниці з дня народження видатного плавця XX століття Семена Петровича Бойченка.
Спорт
27.07.2019

Відбулися товариські змагання з настільного тенісу

8 червня 2019 року в міському культурному центрі, в районі «Агропромтехніка», відбулися товариські змагання з настільного тенісу між новобузькою та баштанською командами.
Спорт
11.06.2019

Відбувся Відкритий чемпіонат Миколаївської області з кіокусін KWF

1 червня у Баштанці відбувся Чемпіонат Миколаївської області Кіокусін 2019. Організатором стала громадська організація «Федерація Кіокусін кай України» Філія Федерації Кіокусін кай України у Миколаївській області.
Спорт
03.06.2019

Відбувся обласний зліт юних туристів-краєзнавців

Нещодавно в урочищі Мар’ївське Баштанського району відбувся обласний зліт юних туристів-краєзнавців.
Події
27.05.2019

Анкета опитування щодо доступності послуг у сфері спорту та фізичної активності для дівчат та хлопців, підлітків та молоді у Баштанській ОТГ

Шановні учні та учениці Баштанської ОТГ! Просимо вас надати відповіді щодо вашого особистого бачення перспектив надання послуг з фізичної активності та спорту у нашій громаді.
Опитування
23.04.2019
2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі
Combined Shape