Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

До річниці створення борцівського клубу «Ірбіс»

Події
17.06.2021

1 червня 2021 року спортивному клубу «Ірбіс» виповнися рік з моменту його створення. Сьогодні його відвідують 41 юний учасник, кожен з яких зробив свій вибір – стати справжнім борцем з греко-римської боротьби.

Днями від імені керівництва міської ради юних спортсменів та їх тренера з першою річницею заснування привітала секретар міської ради Інна Гомерська, яка вручила Почесну грамоту тренеру та подарувала юним спортсменам торт і солодку воду.

«Перший рік завжди найтяжчий, але ви впоралися, пройшовши безліч труднощів і перешкод. Найголовніше, що ви справжня команда, справжня сила, дружня сім'я. Вітаємо з першим роком плідної праці. Ви великі молодці, справжні трудяги-чемпіони, як результат − чимало перемог і нагород. Величезна подяка тренеру і батькам, які, вкладаючи в спорт, отримують від вас гарні результати. Бажаємо вам усім рости, процвітати і обов'язково перемагати», − наголосила Інна Петрівна.

З нагоди свята засновник і ідейний наставник борцівського клубу «Ірбіс» Ярослав Олексійович КІРИК відповів на ряд питань. Пропонуємо їх вашій увазі.

− Ярославе, як Ви потрапили в боротьбу і чому обрали саме греко-римську?

− У 12 років батьки привели мене у борцівський клуб «Сіріус», обравши саме греко-римську боротьбу, яка була популярною в нашому місті. Я ні разу не пошкодував, що почав займатися цим видом спорту. П’ять років тренувань у цьому клубі змінили мене як особистість. Я став більш упевненим у собі, витривалим, з’явилася мета в житті. Тому боротьбу я не залишив і продовжив тренуватися, навчаючись у Миколаївському національному університеті кораблебудування на кафедрі «Теоретичних основ олімпійського та професійного спорту». Мріяв стати професійним борцем. Але через травму змушений був залишити спорт. Тому й вирішив стати тренером, навчати інших цьому чудовому виду спорту.

Що вважаєте найкориснішим у цьому виді спорту?

− Греко-римська боротьба розвиває позитивні якості в дітей. В першу чергу, повагу до суперника. Боротьба починається із потискання руки один одному. Це налаштовує гравців на доброзичливі відносини. Під час сутички борець у разі травми суперника подає йому руку допомоги. Ну, й звичайно, розвиває фізичні якості дітей, такі як сила, витривалість, спритність, швидкість, рухливість, гнучкість. А також відмінно дисциплінує дитину, вчить її наполегливо працювати для досягнення успіху. Крім спортивних результатів, це впливає й на інші сфери життя дитини. Діти краще вчаються в школі.

Крім цього, боротьба зміцнює дитячу самооцінку. Спорт учить гідно програвати. Це вчить їх сприймати дійсність і цінувати власні перемоги.

− Як виникла ідея створити борцівський клуб і чому саме таку назву йому обрали?

− Як батько двох синів хочу, щоб мої діти були сильними і впевненими в собі особистостями. Взагалі, хочу кращого майбутнього для всіх дітей нашого міста. Щоб кожен знайшов для себе вірний шлях у житті. І хоча не всі можуть стати успішними спортсменами, але це хороший старт для розвитку особистості з кращими людськими якостями. Мій старший син активно займається боротьбою з перших років свого життя. Сподіваюсь, що й молодший, якому 1,5 рочки, теж уподобає цей вид спорту. Але щоб мати результат, треба команда партнерів, з якими постійно будеш удосконалювати свої навички. Без тренувань із напарником-суперником і змагань бажаного результату не досягнути.

Щодо назви клубу, то мені дуже подобається тварина − сніжний барс, або ірбіс. Це велика кішка з тонким і гнучким тілом, яка дуже спритна й швидка. Вона є символом сили й благородства. Такими мають бути справжні борці греко-римської боротьби.

− Як Ви мотивуєте дітей до активних занять боротьбою?

− Щоб зацікавити дитину займатися спортом, найкраще показати власну активність, це звичайно стосується батьків. Моя головна задача, створити колектив, у якого з’являться спільні цілі, жага до перемоги. Спілкування не повинні завершуватися лише тренуваннями. Ми разом відпочиваємо, організовуємо різні поїзди. Беручи участь у змаганнях з виїздом у інші міста, обов’язково організовую для своїх вихованців культурні заходи: відвідування музеїв, походи в кіно тощо. Діти одночасно дізнаються й про особливості того чи іншого населеного пункту, знайомляться з його визначними місцями чи особистостями. Це одночасно розширює кругозір дітей, знайомить їх з рідною країною.

− Де і як проводяться тренування з греко-римської боротьби?

− Нещодавно ми змінили місце розташування нашого клубу. Сьогодні всі охочі можуть нас знайти за адресою: вул. Захисників Вітчизни, 26. Це вище від церкви Успіня Пресвятої Богородиці, що на вул. Соборній.

Тренування у нас проводяться щодня по групах протягом 1,5 години. Звичайно, тренування залежить і від задач, які стоять перед нами. Якщо готуємося до змагань, то й тривалість тренувань збільшується.

− Як впливають заняття на ваших вихованців?

− Діти змінюються на очах. У них починають горіти очі, надихають щоденні досягнення,з’являється мета − отримати перемогу. Кожен викладається на всі 100%, щоб досягти результату. І що головне, я завжди навчаю своїх вихованців не битися, а боротися, поважати свого суперника.

− Чи є в «Ірбісі» якась клубна філософія? Іншими словами методика навчання боротьбі?

− Так, клубна філософія «Ірбісу» проста – повага до суперника, без поваги чи-то до партнера, чи-то до суперника результату не досягнеш. Адже греко-римська боротьба − це протистоянням двох спортсменів, які, використовуючи певні прийоми, повинні «побороти» (вивести з рівноваги) противника і покласти на лопатки.

Ми наслідуємо 10 заповідей борця:

- Завжди поважай суперника, незалежно від його і свого спортивного класу, звань і титулів.

- Не бійся супротивника, сміливо йди на прийом.

- Будь спокійним і витриманим, не нервуй, коли програєш.

- Завжди прагни до перемоги, не бійся іменитого суперника – це сковує, позбавляє ініціативи.

- Намагайся заздалегідь якомога більше дізнатися про своїх супротивників, про їх манеру боротьби.

- Уникай одноманітності, дій з урахуванням особливостей супротивника.

- Як би не складалася для тебе сутичка, борись до кінця. Історія знає чимало прикладів, коли цілеспрямовані і вольові борці виривали перемогу на останніх секундах.

- Пам'ятай, ти − представник одного з мужніх видів спорту, вчися перемагати з честю, а програвати гідно.

- Завжди будь благородний і вихований. Яким би образливим не був програш, не забудь подати руки супернику і привітати його з перемогою, а суддям подякувати за суддівство.

- Бережи і захищай честь свого колективу, прапор своєї країни і престиж свого вчителя.

Щодо методики тренувань, як молодий тренер вивчаю різні методики навчання цього виду спорту, шукаю кращі практики. З кожної з них беру те, що найбільше підходить для моїх вихованців. Намагаюся враховувати фізичні можливості дітей.

− Що, в першу чергу, треба розвивати у юних борців?

− Для досягнення спортивних результатів у своїх борців намагаюся розвивати як фізичні, так і психологічні якості. Просто сильна людина не зможе досягти високих результатів, якщо вона не готова морально перенести поразку, слухати порад тренера, не бажає вчитися, відшліфовувати прийоми, не має, як говорять, характеру, жаги до перемоги, той результату не буде. Боротьба – це щоденна тяжка праця. І доти, доки дитина цього не зрозуміє, вона не зможе досягти успіху.

− На Вашу думку, з якого віку найкраще віддавати дітей на боротьбу?

− Щоб визначити оптимальний вік для початку занять, передусім батькам потрібно правильно оцінити рівень фізичного розвитку дитини, врахувати стать, схильність до того чи іншого виду спорту і головне – бажання ним займатись. Якщо дитині не подобатимуться тренування, їй буде занадто важко фізично або морально, якби батьки не змушували її ходити на них, – чемпіона, швидше за все, з нього не вийде. А от проблеми зі здоров’ям і повне несприйняття будь-якої фізичної активності цілком реальні.

− А як взагалі приходять до Вашого клубу? Це відбір чи набір.

− Всі охочі можуть записатися до нашого клубу. А боротьба відбере тих, хто по-справжньому буде нею займатися. Тих, хто має бажання, хто фізично й морально готовий до тренувань та змагань.

− Поділіться успіхами своїх вихованців.

− За рік існування нашого борцівського клубу ми маємо вже чимало досягнень, про що свідчать перемоги у змаганнях різних рівнів. Так, у жовтні 2020 року ми вперше брали участь у Всеукраїнському турнірі, що проходив у м. Черкаси. У цих змаганнях поповнили скарбничку своїх досягнень Кирило Отроченко, який посів ІІ місце, та Максим Баран – ІІІ місце.

У березні 2021 року в м. Харків відбувся відкритий турнір серед молодших юнаків та дітей APRIL WRESTLING GAMES - 2021. Загалом турнір зібрав 342 учасника з 27 команд України. Нашу команду представляло 10 спортсменів: восьмеро з яких займаються менше року. Ці хлопці не вибороли місця, але в них ще все попереду! У цьому турнірі Олег Тимошенков у запеклій сутичці виборов ІV місце, трохи не вистачило до бажаного результату!

На початку травня цього року відбувся XI Всеукраїнський турнір серед юнаків з греко-римської боротьби пам'яті МС Д.О. Лисуна. Нашу молоду команду представляло 4 спортсмена: Максим Баран, Владислав Кравцов, Андрій Трибрат та Олег Тимошенков, який посів ІІІ місце.

Наприкінці травня 2021 року у м. Тячеві Закарпатської області пройшов міжнародний турнір Tyachiv cup – 2021, у якому взяли участь 377 спортсменів. Нашу команду СК «Ірбіс» представляло 3 учасника: Олексій Федорчук, Олег Тимошенков, Денис Кірик. Хлопці провели по декілька зустрічей. У результаті Денис Кірик виборов ІІ місце, Олег Тимошенков посів VIII місце, а Олексій Федорчук − ІХ місце.

11-13 червня 2021 року в с. Пелагеївка відбувся Всеукраїнський турнір, у якому взяло участь 232 учасники з усіх куточків України. На нагородження приїхав навіть сам президент Федерації греко-римської боротьби України Олег Сазонов. Нашу команду представило 15 спортсменів. Для багатьох з них це були перші змагання в їхньому житті. Хлопці отримали досвід і мету рухатись далі. Цього разу перемогу здобули Денис Кірик (ІІ місце), Олег Тимошенков і Максим Баран (ІІІ місце).

За цей короткий період хлопці помужніли, із новачків перетворились на справжніх борців, розпочали свій змагальний шлях, разом відпочивали та тренувались! Вірю, що серед цих спортсменів є справжні чемпіони! Попереду ще довгий і складний спортивний шлях! Пишаюсь своїми борчиками!

− Участь у конкурсах і змаганнях річ не безкоштовна. Хто допомагає Вам і Вашим вихованцям брати участь у різних змаганнях?

− В першу чергу, шукаю спонсорів. Допомагають батьки вихованців. Часто вкладаю свої кошти та використовую власний транспорт, якщо борців на змагання їде мало.

Користуючись нагодою, від імені вихованців, їхніх батьків і від себе особисто хочу подякувати директору ТДВ «Баштанський сирзавод» Михайлу Гадіону за постійну підтримку юних спортсменів та за фінансову допомогу під час поїздок на змагання. Завдяки Михайлу Петровичу ми маємо борцівський килим, що дозволяє якісно й безпечно проводити тренування.

Завдяки підтримці наших меценатів: Михайла Гадіона, Валентина Головченка, Анатолія Юрчика, Олексія Геракова, та батьків зробили ремонт у цьому спортивного залі.

− Які плани на майбутнє?

− Плани… Більш за все, хочу працювати, вчити дітей, щоб були гарні умови для тренувань, більше можливостей для розвитку дітей. Для цього планую брати участь у різних проєктах, щоб за допомогою грантів розвивати свій клуб. Ну, і звичайно, мрію, щоб мої вихованці ставали професійними борцями, досягали вагомих успіхів.

Новини на цю ж тему

У Баштанці відбувся дитячий турнір з футболу

19 травня у Баштанці відбулись змагання з футболу серед дитячо-юнацьких команд 2016–2017 років народження, організовані за підтримки Віталія Кіма під гаслом «Разом до перемоги». Почесним гостем змагань був офіцер ЗСУ та ветеран футболу Євген Горбенко.
Спортивні досягнення
19.05.2024

Відкритий обласний турнір з греко-римської боротьби в Баштанці: успіх юних спортсменів та шана загиблим героям

У Баштанці 18 травня відбувся Відкритий обласний турнір з греко-римської боротьби, присвячений пам’яті загиблих воїнів – захисників та захисниць України. Цей турнір об'єднав не лише юних борців з різних куточків області, а й щирі почуття патріотизму та вдячності героям, які віддали життя за нашу сво
Спортивні досягнення
18.05.2024

Відкриття сезону веслування на байдарках і каное у Баштанці

5 квітня в Баштанці урочисто відкрили сезон веслування на байдарках і каное. Це перші змагання з цього виду спорту в 2024 році, які зібрали 90 спортсменів з різних куточків Миколаївської області.
Спортивні досягнення
05.04.2024

У Баштанці відбувся чемпіонат Миколаївської області з веслування в неолімпійських видах програми

15 жовтня у Баштанці відбувся чемпіонат Миколаївської області з веслування в неолімпійських видах програми.
Новини
15.10.2023

У Баштанці відбулися змагання з міні-футболу «Кубок Баштанської громади»

16 вересня в Баштанці відбулися змагання з міні-футболу «Кубок Баштанської громади», присвячений Дню нашого міста, а також вшанування пам'яті загиблих захисників України.
Події
18.09.2023

У Баштанці відбувся дитячий турнір з міні-футболу

Сьогодні, 10 вересня, відбувся дитячий турнір з міні-футболу серед дітей 2010 – 2011 років, присвячений Дню фізичної культури і спорту, за участі команд: Баштанської, Новобузької, Софіївської, Березнегуватської та Казанківської громад.
Спортивні досягнення
10.09.2023

У Баштанці відбулося два турніри дитячо-юнацьких змагань з греко-римської боротьби

9 вересня в Баштанці відбувся Відкритий чемпіонат Миколаївської області з греко-римської боротьби та Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби, присвячений Дню міста Баштанка.
Події
09.09.2023

«Кубок героїв – захисників міста Баштанка»: у Баштанці стартував відкритий турнір з боротьби самбо

27 серпня Баштанка гостинно зустрічала 120 юних самбістів з різних областей України. Які приїхали аби взяти участь у відкритому турнірі серед юнаків та дівчат  з боротьби самбо, «Кубок героїв – захисників міста Баштанка», присвячений 32-й річниці Незалежності України.
Спортивні досягнення
27.08.2023

Відбувся відкритий чемпіонат міста Баштанки з веслування на байдарках та каное

26 серпня на веслувальній базі Баштанської ДЮСШ відбувся відкритий чемпіонат з веслування на байдарках і каноє серед підлітків. Його присвятили черговій річниці Дня Незалежності й пам'яті Івана Семиліта.
Спортивні досягнення
27.08.2023

Турнір з футболу присвячений 32-й річниці Незалежності України

19 серпня 2023 року в Баштанці на стадіоні «Колос» відбувся турнір з футболу, присвячений 32-й річниці Незалежності України
Спортивні досягнення
19.08.2023

Відбулися змагання з футболу

У суботу, 5 серпня, в селі Пелагіївка Софіївської громади відбулися змагання з футболу серед працівників органів місцевого самоврядування. Турнір пройшов під патронатом софіївського сільського голови Валерія Римчука.
Спортивні досягнення
08.08.2023

У Баштанці відбувся відкритий чемпіонат Миколаївської області з веслування на байдарках та каное

У Баштанці відбувся відкритий чемпіонат Миколаївської області з веслування на байдарках та каное, присвячений пам'яті баштанця та Заслуженого тренера України Віктора Демидюка.
Події
20.07.2023

У Баштанці День Конституції України відзначили дитячим турніром «Кубок єднання»

У середу, 28 червня, в День Конституції України в Баштанці відбувся дитячий турнір з мініфутболу, приурочений до свята та на підтримку ЗСУ «Кубок єднання».
Спортивні досягнення
29.06.2023

Щиро вітаємо з перемогою юних спортсменів та тренерів!

З новими нагородами повернуться спортсмени Миколаївщини, які взяли участь у Кубку України пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської, серед них і баштанець Давід Лупін.
Спортивні досягнення
27.04.2023

У Баштанці відбувся відкритий альтернативний чемпіонат Миколаївської області на байдарках та каное

1 квітня 2023 року на веслувальній базі Баштанської ДЮСШ був проведений відкритий альтернативний чемпіонат Миколаївської області на байдарках та каное, який є основним відбором на Кубок України пам’яті Юлії Рябчинської (24-27 квітня).
Новини
01.04.2023

В Баштанці відбувся Відкритий обласний турнір з греко-римської боротьби серед молодших юнаків та школярів

11 вересня Баштанка стала центром проведення Відкритого обласного турніру з греко-римської боротьби серед молодших юнаків та школярів з нагоди Дня фізичної культури та спорту України.
Події
11.09.2021

Відкриття волейбольного майданчика в Явкине

30 липня відбулось урочисте відкриття волейбольного майданчика у Явкинському старостинському окрузі.
Новини
31.07.2021

Привітання Баштанській дитячо-юнацькій спортивній школі

Баштанська дитячо-юнацька спортивна школа - переможниця обласного етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в навчальних закладах системи освіти України у номінації "Кращі дитячо-юнацькі спортивні школи"
Привітання
07.07.2021

Команда Баштанської ДЮСШ здобула срібні нагороди турніру Chornomorsk Cup-2021 з футзалу

Футбольна команда Баштанської ДЮСШ брала участь у літньому турнірі Chornomorsk Cup-2021 з футзалу сезону 2020-2021р.р. серед юнацьких команд (U-13), який проходив з 20 по 26 червня в місті Чорноморськ Одеської області.
Спортивні досягнення
01.07.2021

Відродження футболу територіальної громади

13 квітня голова Баштанської громади Олександр Береговий на запрошення Бориса Білика взяв участь у робочій нараді щодо розвитку футболу .
Події
13.04.2021

Обговорили проблеми та перспективи розвитку громади у галузі фізичної культури та спорту

25 березня відбулось засідання круглого столу про підвищення рівня задоволеності спортивними послугами мешканцями громади.
Новини
25.03.2021

Відбулись змагання за традиційний Кубок Миколаївської області з кіокусін карате

Організатор турніру Філія Федерації Кіокусін кай України в Миколаївській області. У чемпіонаті взяли участь команди з міст: Миколаєва, Первомайська, Снігурівка, Нової Одеси, Баштанки, Очакова та с.м.т. Березнегувате. Спортсмени гідно билися за золото у 31 категорії.
Спортивні досягнення
01.03.2021

Подарунок від депутата обласної ради Геннадія Рубського спортивній молоді міста

Спортивний майданчик став вагомим подарунком для наших юних спортсменів, які давно вже мріяли про такий майданчик. Дуже приємно, що наша громада вкладає інвестиції у розвиток таланту та спорту, адже у дітях майбутнє країни.
Новини
17.09.2020

Семен Петрович Бойченко – «Король батерфляю»

27 квітня 2020 року виповнюється 108 років від дня народження Бойченка Семена Петровича - знаменитого спортсмена світового рівня, заслуженого майстра спорту СРСР, найвідомішого плавця світу в стилі батерфляй 1935-1941 рр., уродженця с. Мар’ївка Баштанського району.
Події
27.04.2020

Відбувся турнір із волейболу

29 лютого 2020 року в спортивному залі "Зоря Інгулу" відбувся турнір із волейболу першості ОТГ.
Спортивні досягнення
29.02.2020

Першість ОТГ з волейболу

Спортзал "Зоря Інгулу" о 10:00
Анонс подій
28.02.2020

Відбулись змагання з шашок

15 лютого  на базі Міського культурного центру, району Агропромтехніки відбулися змагання першість ОТГ з шашок. У змаганнях взяли участь шість команд: ПП "Олійник", гімназія, сирзавод, відділ освіти ОТГ, ЗОШ№2, р-н СХТ.
Спортивні досягнення
15.02.2020

Змагання з шашок

Запрошуємо до участі всіх охочих!
Анонс подій
13.02.2020

Відбулися змагання з Першості ОТГ по баскетболу

8 лютого 2020 року у спортивному залі Баштанського опорного закладу І-ІІІ ступенів №1 відбулися змагання з першості ОТГ по баскетболу.
Спортивні досягнення
10.02.2020

Баскетбол

Першість ОТГ з баскетболу буде проводитися у спортзалі ЗОШ №1
Анонс подій
05.02.2020

Першість з настільнго тенісу

1 лютого  в міському культурному центрі, в районі «Агропромтехніка», відбулися змагання з настільного тенісу. Змагання тривали протягом дня і супроводжувались гарним настроєм, щирими емоціями та спортивним напруженням.
Спортивні досягнення
02.02.2020

Вшанування воїнів АТО «Сини-герої, борці за вільну Україну»

14 грудня 2019 року в Плющівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся турнір з волейболу пам’яті воїнів-героїв Баштанщини, що загинули, захищаючи східний кордон України. Участь у змаганнях взяли команди сіл: Плющівка, Новоєгорівка, Явкине, команда Баштанської міської ради і збірна «Баштанка».
Події
13.12.2019

Вітаємо з перемогою юних баскетболісток

12 грудня на базі Баштанського опорного закладу ЗСО І-ІІІ ступенів №2 відбулися змагання з баскетболу серед учнів закладів загальної середньої освіти Баштанської міської ради (дівчата).
Події
13.12.2019

Вітаємо юних шахістів

14-15 листопада на базі гімназії №1 м. Вознесенськ відбулися змагання з шахів, у якій взяли участь учні Баштанського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 .
Новини
19.11.2019

В Миколаївській обласній державній адміністрації відбулася нарада щодо добудови басейну у Баштанці

1 жовтня під керівництвом голови Миколаївської ОДА Олександра Стадніка відбулася нарада за участі керівництва Баштанської громади як замовника об’єкту будівництва басейну у Баштанці, представників компанії «Ювента груп»,керівництва управління капітального будівництва ОДА та Андрія Вадатурського
Події
02.10.2019

V Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби відбувся в Баштанці

14 вересня відбувся V Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби, присвячений Дню фізичної культури і спорту та Дню міста.
Спортивні досягнення
14.09.2019

Спорт – запорука здорової нації

14 вересня в Баштанці відбулися заходи з нагоди Дня фізичної культури та спорту.
Спортивні досягнення
14.09.2019

« Здоров’я кожної людини – це багатство»

З метою пропаганди здорового способу життя з 09.09 по 13.09.2019 року в Новоіванівській філії І-ІІ ступенів проводився Тиждень фізичної культури та спорту
Спортивні досягнення
14.09.2019

Пам'яті «короля батерфляю» провели змагання

27 липня в урочищі Мар’ївське на річці Інгул відбулися традиційні народні змагання XIIІ– го турніру першості Баштанського району з плавання та з нагоди 107-ї річниці з дня народження видатного плавця XX століття Семена Петровича Бойченка.
Спортивні досягнення
27.07.2019

Олега Кухарика відзначили високою державною нагородою орденом "За заслуги" ІІІ ступеня!

 Олег Володимирович прийміть найщиріші вітання у зв’язку з нагородженням Вас високою державною нагородою орденом "За заслуги" ІІІ ступеня за досягнення високих спортивних результатів на II Європейських іграх у м. Мінську
Привітання
19.07.2019

Відбулися товариські змагання з настільного тенісу

8 червня 2019 року в міському культурному центрі, в районі «Агропромтехніка», відбулися товариські змагання з настільного тенісу між новобузькою та баштанською командами.
Спортивні досягнення
11.06.2019

Відбувся Відкритий чемпіонат Миколаївської області з кіокусін KWF

1 червня у Баштанці відбувся Чемпіонат Миколаївської області Кіокусін 2019. Організатором стала громадська організація «Федерація Кіокусін кай України» Філія Федерації Кіокусін кай України у Миколаївській області.
Спортивні досягнення
03.06.2019

Відбувся обласний зліт юних туристів-краєзнавців

Нещодавно в урочищі Мар’ївське Баштанського району відбувся обласний зліт юних туристів-краєзнавців.
Події
27.05.2019

Вітаємо чемпіонів Миколаївської області!

2-3 травня 2019 р. у м. Миколаєві, м. Первомайську та м. Вознесенську відбувся фінал обласного етапу Всеукраїнських змагань з футболу «Шкіряний м’яч» серед учнів закладів загальної середньої освіти
Привітання
13.05.2019

Відбувся матч з дитячого футболу

08 травня 2019 на стадіоні мікрорайону Агропромтехніка проводився товариський матч з дитячого футболу команди "Баштанка" - "Березнегувате". 
Спортивні досягнення
10.05.2019

Кубок перемоги

09 травня 2019 на стадіоні в мікрорайоні Агропромтехніки проводився матч з футболу за "Кубок перемоги".
Спортивні досягнення
10.05.2019

Турнір з плавання серед школярів міста

У Баштанській гімназії відбувся турнір з плавання серед школярів міста, приурочений Дню народження багаторазового чемпіона Світу та Європи С.П. Бойченка. В нашому місті це  традиція,  багато років поспіль їх організовує Баштанська міська рада. 
Спортивні досягнення
08.05.2019

В Баштанці відбувся перший Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби

30 квітня Баштанка стала центром проведення першого Всеукраїнського турніру з греко-римської боротьби "Південна ліга" ю-12 за підтримки Міністра молоді та спорту України Ігоря Жданова та народних депутатів України Ігоря Бриченка, Тараса Креміня, Івана Савки.
Спортивні досягнення
30.04.2019

Анкета опитування щодо доступності послуг у сфері спорту та фізичної активності для дівчат та хлопців, підлітків та молоді у Баштанській ОТГ

Шановні учні та учениці Баштанської ОТГ! Просимо вас надати відповіді щодо вашого особистого бачення перспектив надання послуг з фізичної активності та спорту у нашій громаді.
Опитування
23.04.2019

Анкета опитування щодо наявності та доступності послуг для жінок Баштанської ОТГ у сфері спорту та фізичної активності

Шановні жінки, дівчата Баштанської ОТГ! Просимо Вас надати відповіді щодо Вашої особистої оцінки та бачення перспектив надання послуг з фізичної активності та спорту жінкам у нашій громаді.
Опитування
23.04.2019

Відкриття футбольного сезону 2019 року

7 квітня в Баштанці в мікрорайоні "Агропромтехніка" відбувся турніру на Кубок відкриття футбольного сезону 2019 року. 
Спортивні досягнення
07.04.2019

Спорт єднає, надихає і навчає

Гості побажали учасникам гарного настрою та веселих змагань і чесної боротьби. Перед початком суперництва всі дружньо під жваву музику виконали веселу розминку. Тож змагання стартували й учасники гайнули здобувати перемоги у веселих конкурсах, сімейних естафетах та інтелектуальних спортивних віктори
Спортивні досягнення
20.03.2019

Першість Баштанської ОТГ з тенісу

2 березеня в Баштанському міському культурному центрі, що в районі «Агропромтехніка», відбулися змагання з настільного тенісу. Змагання тривали протягом дня і супроводжувались гарним настроєм, щирими емоціями та спортивним напруженням.
Спортивні досягнення
06.03.2019

Змагання з шашок

2 березня в Баштанському міському культурному центрі відбувся турнір з шашок за участю чотирьох команд.
Спортивні досягнення
06.03.2019

Нарада по перспективам шкільних змагань по футболу

Обговорюючи перспективи змагань учасники наради вирішили, що обов´язково потрібно організувати підготовку дітей  у всіх районах, та провести змагання серед дітей 2010 року народження, і на кожен наступний рік підключати ще один вік.
Спортивні досягнення
21.02.2019

Відбувся турнір з міні-футболу на призи народного депутата України Андрія Вадатурського

В турнірі з міні-футболу приймали участь дитячо-юнацькі команди Баштанського, Березнегуватського, Снігурівського, Новоодеського, Новобузького, Казанківського районів та Інгульської сільської ради.
Спортивні досягнення
21.02.2019

Робоча група по будівництву водно – спортивного комплексу у м.Баштанка

15 лютого відбулось засідання робочої групи щодо будівництва водно – спортивного комплексу у м.Баштанка
Події
16.02.2019

Вітаємо з перемогою!

24 січня відбулися змагання з баскетболу серед навчальних закладів Баштанської ОТГ. У змаганнях взяли участь 5 команд.
Спортивні досягнення
07.02.2019

Перше місце у змаганнях з баскетболу

31 січня відбулися змагання з баскетболу серед навчальних закладів Баштанської ОТГ. У змаганнях взяли участь 4 команди.
Спортивні досягнення
07.02.2019

Радісна ранкова зустріч

Директор школи оголосила подяку вчителю фізичної культури В.В. Сербіній за якісну підготовку команди до змагань та за активну роботу з розвитку спорту у закладі освіти.
Спортивні досягнення
05.02.2019

Вітаємо з перемогою!

Молодці! На Вас чекають обласні змагання.
Спортивні досягнення
25.01.2019

Стартувала зимова першість з міні-футболу

У суботу, 15 грудня, стартувало зимова першість з міні-футболу Баштанського району, в якому задіяні 5 команд.
Події
18.12.2018

Відбулися змагання на кубок АПК району

17 листопада на стадіоні «Колос» відбулися щорічні змагання з футболу на кубок АПК району, у яких взяли участь футбольні команди «Славія», «Злато поле № 1», «Зоря Інгулу»
Спортивні досягнення
18.11.2018

Відбувся турнір з міні-футболу серед дітей

Організаторами заходу була Баштанська ДЮСШ та районна федерація футболу за підтримки Федерації футболу Миколаївської області.
Спортивні досягнення
05.11.2018

Новоіванівка приймала участь у змаганнях з настільного тенісу

1 жовтня в міському культурному центрі Агропромтехніки відбулися змагання з настільного тенісу серед загальноосвітніх закладів Баштанської міської ради.
Спортивні досягнення
02.11.2018

Турнір з футболу присвячений пам’яті патріарха Баштанського футболу Кравченка Семена Трохимовича

Матч відбувся у напруженій безкомпромісній боротьбі, оскільки кожна команда прагнула здобути перемогу.
Спортивні досягнення
07.10.2018

Будівництво басейну під контролем

Під час візиту учасники зустрічі оглянули будівництво плавального басейну та обговорили робочі питання, народний депутат ознайомився з ходом виконаних та запланованих роб
Новини
06.10.2018

Проведення Всесвітнього дня туризму у Плющівській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Формою проведення були туристсько-спортивні естафети, в яких взяли участь збірні команди учнів 6-11 класів
Події
02.10.2018

Новоєгорівці відзначили День туризму

27 вересня бажаючі учні вирушили в туристичну подорож “Стежками рідного села”.
Події
27.09.2018

Повернулися «лелеченята» до рідного краю!

На Всеукраїнських змаганнях «Олімпійське лелеченя» учні Баштанського опорного закладу ЗСО №1 вибороли І місце у фінальних змаганнях
Спортивні досягнення
19.09.2018

IV Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби

У Баштанці відбувся IV Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби серед юнаків, присвячений Дню міста.
Спортивні досягнення
14.09.2018

Привітання міського голови до Дня фізичної культури і спорту

Україна завжди славилась своїми спортивними талантами, фізичне виховання – це здоров’я нації.
Привітання
08.09.2018

Відбулися традиційні народні змагання з плавання на честь Семена Бойченка

21 липня в урочищі Мар’ївське на річці Інгул відбулися традиційні народні змагання XII – го турніру першості Баштанського району з плавання та з нагоди 106-ї річниці
Відлуння свята
30.08.2018

Відкриття фітнес – центру в Христофорівці

Щоб здійснити мрію багатьох христофорівців, громада села вирішила відкрити фітнес-центр.
Події
28.07.2018

НАРОДНІ ЗМАГАННЯ З ПЛАВАННЯ

21 липня 2018 року Урочище Мар’ївське чекає на Вас о 10.00
Анонс подій
17.07.2018

В громаді пройшли змагання з настільного тенісу

Можливість проводити вільний час з користю є у всіх і завжди. Особливо корисними стали змагання на першість об’єднаної територіальної громади з настільного тенісу.
Спортивні досягнення
28.01.2018

Зустріч з народним депутатом

Під час візиту було розглянуто проект будівництва басейну та відпрацьовано схему фінансування і будівництва об’єкту.
Події
25.01.2018

Змагання «Олімпійська Надія-Галличина»

18 січня 2018 року в Баштанському міському культурному центрі, що в районі «Агропромтехніки», відбулися дитячі змагання «Олімпійська Надія-Галличина» з настільного тенісу
Події
19.01.2018
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше