Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Профілактичні рейди «Діти вулиці»

Заходи
03.08.2022

02 та 03 серпня 2022 року працівниками служби у справах дітей Баштанської міської ради спільно з інспектором ювенальної превенції та дільничними офіцерами Баштанського РВП проведено чергові рейди «Діти вулиці» у Явкинському, Добренському та Плющівському старостинському округах громади.

За результатами рейдового заходу відносно деяких батьків складено адміністративні протоколи за статтею 184 Кодексу про адміністративні правопорушення: «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей». Матеріали про неналежне виконання батьками обов’язків щодо виховання та догляду за дітьми будуть передані до суду для притягнення їх до адміністративної відповідальності.

Служба у справах дітей міської ради наголошує, що відповідно до Сімейного кодексу України безпосереднім обов’язком батьків є обов’язок з виховання, утримання дітей та догляду за ними, у тому числі:

- забезпечення належних санітарно-гігієнічних умов проживання дітей, їх повноцінного харчування, забезпечення одягом та взуттям відповідно до віку та сезону;

- піклування про безпеку дитини (малолітні діти не мають залишатися без нагляду, особливо під час воєнного стану в країні);

- отримання дитиною медичної допомоги у разі необхідності (тобто батьки зобов’язані забезпечити своєчасне звернення до лікаря у разі хвороби дитини, забезпечити своєчасність проходження необхідних медичних оглядів дитиною та проходження нею необхідного курсу лікування, визначеного лікарем);

- отримання дитиною повної загальної середньої освіти (забезпечення дитини необхідним шкільним приладдям, засобами для дистанційного навчання  в умовах карантину або воєнного стану, батьки повинні контролювати успіхи дитини в навчанні, підтримувати зв'язок з вчителями);

- забезпечення всебічного розвитку дитини, а також контроль за дозвіллям дитини (Діти повинні перебувати в нічний час та під час комендантської години вдома під наглядом батьків!!!)

Шановні батьки! Закликаємо вас бути відповідальними та сумлінно виконувати свої батьківські обов’язки і пам’ятати, що саме ви несете основну відповідальність за життя та здоров’я своїх дітей.

Новини на цю ж тему

Служба у справах дітей Баштанської міської ради інформує

6 вересня працівниками служби у справах дітей Баштанської міської ради спільно  з ювенальними інспекторами Баштанського районного відділу поліції  та фахівцем із соціальної роботи  здійснено виїзд  в с. Добре Баштанської міської територіальної громади.
Новини
07.09.2023

Профілактичні рейди "Діти вулиці"

6 вересня  працівниками служби у справах дітей Баштанської міської ради спільно  з ювенальними інспекторами Баштанського районного відділу поліції та фахівцем із соціальної роботи проведено профілактичний рейд "Діти вулиці"  в с. Христофорівка Баштанської міської територіальної громади.
Заходи
06.09.2023

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при Баштанській міській раді

Розглянуто ряд питань, що стосуються прав та інтересів дітей, у тому числі щодо надання дозволів на реєстрацію місця проживання дітей, позбавлених батьківського піклування, надання дозволів на укладення правочинів щодо нерухомого майна, оформлення права власності на ім'я неповнолітніх дітей тощо.
Заходи
04.09.2023

Продовжуються рейди «Діти вулиці»

За результатами рейдового заходу складені акти обстеження житлово-побутових умов, з батьками проведені індивідуально-профілактичні бесіди
Новини
21.07.2022

Профілактичний рейд «Діти вулиці»

13 липня 2022 року працівниками служби у справах дітей спільно  з інспекторами ювенальної превенції та дільничним інспектором Баштанського РВП та Центру надання соціальних послуг Баштанської міської ради проведено рейд «Діти вулиці» у м. Баштанка.
Новини
13.07.2022

Виїзд в неблагополучні сім'ї

22 лютого працівниками служби у справах дітей Баштанської міської ради та КО "Правопорядок" було здійснено виїзд за трьома адресами міста Баштанки з метою раннього виявлення дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, та обстеження умов проживання дітей
Заходи
22.02.2022

Профілактична робота з неповнолітніми

6 жовтня 2021 року працівниками служби у справах дітей Баштанської міської ради спільно з інспекторами ювенальної превенції Баштанського районного відділу поліції ГУНП в Миколаївській області проведено профілактичні бесіди з учнями 5–10 класів Баштанського опорного закладу ЗСО №2.
Заходи
07.10.2021

30 вересня – День усиновлення

30 вересня в День святих Віри, Надії та Любові, а також їхньої матері Софії, відзначається День усиновлення в Україні. Цей день є символом милосердя і добра.
Події
30.09.2021

Змістовна зустріч у Пісківській філії

Метою превентивного виховання у світлі сучасних освітніх змін ми визначили саме досягнення сталої відповідальної поведінки, сформованості імунітету до негативних впливів соціального оточення.
Події
16.09.2021

Дітям потрібна родина!

Служба у справах дітей Баштанської міської ради шукає сім’ї для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
Повідомлення
10.06.2021

Кожен має право на щастя, кожен має право на сім’ю

Всіх, хто мріє відчути радість батьківства, може всиновити дитину.
Події
23.04.2021
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше