Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

30 вересня – День усиновлення

Події
30.09.2021

30 вересня в День святих Віри, Надії та Любові, а також їхньої матері Софії, відзначається День усиновлення в Україні. Цей день є символом милосердя і добра. Днем заснування свята є 30 вересня 2009 року.

Це свято батьків і дітей, а також усіх причетних до цієї благородної справи, працівників служб у справах дітей, органів опіки та піклування, нашої держави в цілому, яка поступово втілює на практиці гасло «Чужих дітей не буває».

У день, коли на світ з’являється малюк, щасливі батьки сяють посмішками. Нові незвичні ролі − мама, тато… Вони відчувають себе іншими людьми - відповідальнішими, дорослішими, досвідченішими.

Але є батьки, які стають мамами і татами не в момент народження малюка, а тоді, коли цей малюк трішечки підріс, набув свого життєвого досвіду, навіть, зневірився у тому, що на світі є добрі та люблячі дорослі. Це батьки, які прийшли до батьківства шляхом усиновлення.

Батьківство − це велике щастя, і разом з тим велика жертовність. Це безмежне розуміння та бажання принести дитині трепетну мить радості. Це горе, поділене на кожного члена родини, та щастя, помножене на всіх. Родина, в якій є усиновлена дитина, – це родина назавжди.

Тим, у кого тільки-но народжується бажання допомогти знедоленій дитині, хочеться побажати, щоб при зустрічі з нею, Ви не зупиняли себе, не стримували поштовх притулити її до себе, погладити по голівці, взяти за руку. Загляньте у її сумні очі. Впізнаєте? Це ваша дитина. Вона чекала на Вас від самого народження. Вона буде поруч, коли Ви будете робити свої перші кроки як тато і мама. Вона буде любити Вас. Вона буде пробачати вам помилки, так, як Ви будете пробачати їй дитячу неслухняність. І Ви будете справжньою дружною родиною, тому що в основі ваших відносин лежатиме тільки любов.

Нехай прийняте Вами рішення про усиновлення дитини стане одним із найкращих рішень у Вашому житті. Хай любов, ласка, доброта, взаєморозуміння та відвертість допоможуть вам у будівництві міцного, довголіття власної родини.

Зі святом! Миру, любові та злагоди усім родинам!

Наталія ГОРДІЄНКО,

начальник служби у справах дітей Баштанської міської ради

Новини на цю ж тему

Служба у справах дітей Баштанської міської ради інформує

6 вересня працівниками служби у справах дітей Баштанської міської ради спільно  з ювенальними інспекторами Баштанського районного відділу поліції  та фахівцем із соціальної роботи  здійснено виїзд  в с. Добре Баштанської міської територіальної громади.
Новини
07.09.2023

Профілактичні рейди "Діти вулиці"

6 вересня  працівниками служби у справах дітей Баштанської міської ради спільно  з ювенальними інспекторами Баштанського районного відділу поліції та фахівцем із соціальної роботи проведено профілактичний рейд "Діти вулиці"  в с. Христофорівка Баштанської міської територіальної громади.
Заходи
06.09.2023

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при Баштанській міській раді

Розглянуто ряд питань, що стосуються прав та інтересів дітей, у тому числі щодо надання дозволів на реєстрацію місця проживання дітей, позбавлених батьківського піклування, надання дозволів на укладення правочинів щодо нерухомого майна, оформлення права власності на ім'я неповнолітніх дітей тощо.
Заходи
04.09.2023

Профілактичні рейди «Діти вулиці»

02 та 03 серпня 2022 року проведено чергові рейди «Діти вулиці» у Явкинському, Добренському та Плющівському старостинському округах громади.
Заходи
03.08.2022

Продовжуються рейди «Діти вулиці»

За результатами рейдового заходу складені акти обстеження житлово-побутових умов, з батьками проведені індивідуально-профілактичні бесіди
Новини
21.07.2022

Профілактичний рейд «Діти вулиці»

13 липня 2022 року працівниками служби у справах дітей спільно  з інспекторами ювенальної превенції та дільничним інспектором Баштанського РВП та Центру надання соціальних послуг Баштанської міської ради проведено рейд «Діти вулиці» у м. Баштанка.
Новини
13.07.2022

Виїзд в неблагополучні сім'ї

22 лютого працівниками служби у справах дітей Баштанської міської ради та КО "Правопорядок" було здійснено виїзд за трьома адресами міста Баштанки з метою раннього виявлення дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, та обстеження умов проживання дітей
Заходи
22.02.2022

Профілактична робота з неповнолітніми

6 жовтня 2021 року працівниками служби у справах дітей Баштанської міської ради спільно з інспекторами ювенальної превенції Баштанського районного відділу поліції ГУНП в Миколаївській області проведено профілактичні бесіди з учнями 5–10 класів Баштанського опорного закладу ЗСО №2.
Заходи
07.10.2021

Змістовна зустріч у Пісківській філії

Метою превентивного виховання у світлі сучасних освітніх змін ми визначили саме досягнення сталої відповідальної поведінки, сформованості імунітету до негативних впливів соціального оточення.
Події
16.09.2021

Дітям потрібна родина!

Служба у справах дітей Баштанської міської ради шукає сім’ї для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
Повідомлення
10.06.2021

Кожен має право на щастя, кожен має право на сім’ю

Всіх, хто мріє відчути радість батьківства, може всиновити дитину.
Події
23.04.2021
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше