Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Онлайн-презентація «Розвиток спроможності в управлінні соціальними закладами та надання соціальних послуг»

Події
11.01.2022

11 січня відбулась онлайн-презентація початку навчання для громад-партнерів з нагоди нової співпраці запуску проєкту «Розвиток спроможності в управлінні соціальними закладами та надання соціальних послуг».  В онлайн презентації взяли участь заступник міського голови Світлана Євдощенко, начальник відділу соціальних питань Лариса Гаврилюк, головний спеціаліст відділу інвестицій Тетяна Кунпан.

Проєкт впроваджується МБФ «Карітас Україна» за підтримки німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) на замовлення Уряду Федеративної Республіки Німеччина та з фінансування, що надається Європейським Союзом в рамках програми «Міцні регіони – Спеціальна програма підтримки України». Модерувала презентацію радник проєкту Тетяна Гвоздь.

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше