Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Міжнародна допомога від Проєкту GIZ

Новини
15.03.2023

Сьогодні, 15 березня 2023 року, в рамках співпраці з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH, Баштанська багатопрофільна лікарня отримала сучасний операційний механічний стіл ОМ-2М Uzumeu, Туреччина. 

Операційний стіл з повним  комплектом відповідних насадок ідеально підійде для загальної хірургії, акушерства та гінекології, нейрохірургії, травматології, урології, офтальмології тощо.

Щиро дякуємо європейським партнерам та Уряду Німеччини, раднику проєкту Тетяні Гвоздь.

Реалізовано в рамках Проєкту «Програма ЄС Міцні Регіони – Спеціальна програма підтримки України», який співфінансується Європейським Союзом та Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.  

Новини на цю ж тему

Баштанська громада продовжує отримувати міжнародну технічну допомогу від надійного європейського партнера

Баштанська громада продовжує отримувати міжнародну технічну допомогу від надійного європейського партнера. Цього разу отримали акумулятори Bluetti Poweroak EB 55 (500 Вт) та сонячні панелі Bluetti Poweroak PV-120 (120 Вт) до них.
Новини
01.02.2023

Генератори Перемоги від GIZ Ukraine

У цей непростий час коли стаються тривалі відключення світла через агресію рф, важливо аби у нашій громаді були у достатній кількості джерела резервного електропостачання, зокрема дизельні генератори.
Новини
02.01.2023

Новорічні подарунки продовжують надходити 

Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) надало Баштанській громаді, а саме медичним закладам, мобільні комплекси моніторингу показників стану здоров'я.
Новини
30.12.2022

Підвели підсумки нашої співпраці із GIZ

Сьогодні підвели підсумки нашої співпраці із надійними зарубіжними партнерами щодо реалізації «Програми ЄС Міцні регіони – Спеціальна програма підтримки України». Даний проєкт співфінансується Європейським Союзом і Федеральним міністерством економічного співробітництва Німеччини (BMZ).
Новини
27.12.2022

Баштанській громаді продовжують надходити подарунки від  GIZ

По два нових моноблоки (сучасних комп'ютера) отримали КНП "Баштанська багатопрофільна лікарня", та КНП "ЦПМСД" Баштанської міської ради. За підтримки GIZ Ukraine використання нових сучасних технічних можливостей значно полегшить роботу наших медиків.
Новини
23.12.2022

Адміністративні послуги для всіх!

За підтримки GIZ Ukraine Баштанська громада отримала мобільний кейс для надання послуг. Незабаром мешканці сіл, люди з інвалідністю, люди похилого віку та громадяни, які не мають можливості дістатися до відділу ЦНАП міста зможуть отримати необхідні адміністративні послуги на місцях.
Новини
22.12.2022

Потужні мобільні зарядні електричні станцій від GIZ

Дуже приємно, що наші партнери продовжують підтримку та допомагають обладнанням, яке є вкрай необхідним в умовах погодинних та аварійних відключень електроенергії.
Новини
19.12.2022

Продовжуємо співпрацю з GIZ

Завдяки співробітництву, КНП "Баштанська багатопрофільна лікарня" отримала мобільний комплекс ультразвукової діагностики та гель для УЗД.
Новини
19.12.2022

Допомога в рамках проєкту «Програми ЄС Міцні регіони – Спеціальна програма підтримки України» триває

Днями наша громада, як партнер проєкту «Програма ЄС Міцні Регіони – Спеціальна програма підтримки України», отримала чергову допомогу: чотири багатофункціональні пристрої (БФП)
Новини
14.12.2022

Програма GIZ дає нові можливості та перспективи для сталого розвитку Баштанської громади

Наша громада розпочала облаштування зони очікування пацієнтів у КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги", у рамках співпраці з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH Проєкт «Програма ЄС Міцні регіони – Спеціальна програма підтримки України».
Новини
02.12.2022

ДОПОМОГА ПАРТНЕРІВ В УМОВАХ ВІЙНИ – ЦІННА ТА ВАЖЛИВА!

Баштанська громада в рамках благодійної допомоги отримала від німецького Товариства Міжнародного Співробітництва (GIZ) обладнання для фільтрації води.
Новини
05.10.2022

Співпраця з GIZ

У рамках співпраці з проєктом «Програма ЄС Міцні регіони – Спеціальна програма підтримки України», який фінансується Європейським союзом та Міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини наша громада отримала дизель-генератор
Новини
17.08.2022

Онлайн-презентація «Розвиток спроможності в управлінні соціальними закладами та надання соціальних послуг»

Проєкт впроваджується МБФ «Карітас Україна» за підтримки німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) на замовлення Уряду Федеративної Республіки Німеччина та з фінансування, що надається Європейським Союзом в рамках програми «Міцні регіони – Спеціальна програма підтримки України»
Події
11.01.2022

Баштанська громада підписала Меморандум з GIZ

Сьогодні, 16 грудня 2021 року, в онлайн режимі відбулося урочисте підписання Меморандуму про співпрацю з проєктом «Програма ЄС Міцні регіони – Спеціальна програма підтримки України», який співфінансується Європейським союзом та Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеч
Події
16.12.2021
2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше