Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

У Баштанці ОСББ зможуть отримати кошти на ремонт будинків, пошкоджених обстрілами

Новини
03.10.2023

3 жовтня відбулася зустріч представників ТОВ «БУДІВЕЛЬНА ФІРМА ІНТЕРЛЮКСБУД» та керівників ОСББ м. Баштанка, будівлі яких зазнали пошкодження внаслідок російської агресії.

Керівників ОСББ Баштанки закликають долучитися до участі в Програмі «ВідновиДІМ», що фінансується за рахунок коштів Європейського союзу.

Важливою умовою є те, що взяти участь у Програмі можуть саме ті ОСББ, у яких є відповідний зареєстрований акт пошкодження. У рамках цієї Програми можна виконати ремонт будинків, які не зазнали конструктивних пошкоджень. Компенсується заміна або ремонт пошкоджених вікон, дверей, ремонт пошкоджень фасадів та покриття будівлі.

Що необхідно зробити ОСББ, щоб взяти участь у Програмі:

  • Мати зареєстрований акт пошкодження будинку та звіт з технічного обстеження.
  • Прийняти на загальних зборах ОСББ рішення про відновлення пошкодженого будинку та участь у Програмі.
  • Відкрити рахунок у банку-партнері Фонду, якщо ОСББ ще не мало такого рахунку.
  • Оформити і подати до Фонду Заявки на отримання гранту та супровідних документи до неї.

Будівельна фірма допоможе виготовити дефектний акт / проєкти рішень та кошторис, при потребі провести технічну експертизу.

Кошти надаються у формі гранту, який виплачується на безоплатній та безповоротній основі у розмірі 100% вартості витрат на виконання необхідних робіт. Загальна сума гранту не повинна перевищувати 7,2 млн грн на один об’єкт відновлення.

Механізм надзвичайно простий: ОСББ отримує 70% суми авансом і виконує необхідні роботи. Після завершення робіт – 30% дофінансовуються.

Товариство з обмеженою відповідальністю «БУДІВЕЛЬНА ФІРМА ІНТЕРЛЮКСБУД» (ТОВ «БФ ІНТЕРЛЮКСБУД») протягом 4 років успішно виконує роботи з капітального та поточного ремонту, реконструкції та реставрації приміщень, фасадів, несучих конструкцій, покрівель у будівля різної форми власності (державна, муніципальна, приватна).

ТОВ «БФ ІНТЕРЛЮКСБУД» має дійсну ліцензію на проваджен господарської діяльності з будівництва об'єктів, що за класом наслід (відповідальності) належать до об'єктів із середніми та значними наслідк (СС2, СС3), видана Державною архітектурно-будівельною інспекцією.

Новини на цю ж тему

«ОСОБЛИВІ АСПЕКТИ УПРАВЛІННЯ БАГАТОКВАРТИРНИМИ БУДИНКАМИ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ:ЮРИДИЧНІ РОЗ’ЯСНЕННЯ»

Запрошення до участі в семінарі «Важливі аспекти управління багатоквартирними будинками в умовах воєнного стану: юридичні роз’яснення»
Повідомлення
01.08.2023

До уваги керівників ОСББ!

У рамках проєкту «Добрі сусіди – одна країна» ВБО «Інститут місцевого розвитку» розпочав комплексну просвітню кампанію для керівників ОСББ, співвласників багатоквартирних будинків, представників місцевих ГО Дніпропетровської, Запорізької, Одеської, Миколаївської та Харківської областей.
Анонс подій
02.12.2022

Про законодавчі вимоги щодо підтвердження фахового рівня управителями багатоквартирних будинків

Асоціація управителів житла (далі - Асоціація) з 2015 року активно працює над формуванням і розвитком конкурентного та професійного ринку управління багатоквартирними будинками в Україні.
Запитання-відповіді
21.01.2022

До уваги мешканців багатоквартирних будинків!

Форми управління багатоквартирним будинком. Яку обираєте Ви?
Заходи
12.04.2021

У Баштанці відбувся семінар для ОСББ "Енергодім"

Міський голова Олександр Береговий ініціював зустріч з представником Фонду для ознайомлення голів ОСББ з державною програмою «Енергодім».
Новини
17.02.2021

Відбудеться семінар для ОСББ "Енергодім"

«ЕНЕРГОДІМ» — це програма часткового відшкодування витрат на заходи з енергоефективності в багатоквартирних будинках.
Анонс подій
11.02.2021

Нарада з головами ОСББ

16 січня в залі засідань міської ради відбулася зустріч представників ОСББ з регіональним координатором ПРООН в Миколаївській області Тетяною Гвоздь та консультантом проєкту IFC Максимом Литвиненко.
Новини
17.01.2020

Знову збори голів ОСББ не відбулися

10 грудня відбулося чергове засідання голів об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ). На жаль, вже вчетверте на збори прийшло лише 7 небайдужих очільників об’єднань із 60, створених у місті.
Події
11.12.2019

Збори голів ОСББ не відбулися

9 квітня відбулося чергове засідання голів об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ). На жаль, вже вчетверте на збори прийшло лише 10 небайдужих очільників об’єднань із 60, створених у місті.
Події
09.04.2019
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше