Питання легалізації зайнятості населення
8 лютого 2022 року робоча група з питань легалізації найманої праці та заробітної плати Баштанської міської ради здійснила об’їзд суб'єктів господарювання сіл Плющівка, Новогеоргіївка та Костянтинівка.
Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Баштанської районної філії Миколаївського ОЦЗ Олена КРИВЕНКО, головний спеціаліст – інспектор праці Баштанської міської ради Віктор ЛЕХ та начальник Баштанського відділу по податкам і зборам фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління податкової адміністрації фізичних осіб Світлана БУТУЧЕЛ провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з роботодавцями сіл, які провадять свою діяльність у сфері торгівлі.
Дуже важливо, щоб питання легалізації зайнятості населення знайшла розуміння серед роботодавців і найманих працівників. Інакше – доведеться сплачувати великі штрафи та відповідати перед законом.
Служба зайнятості нагадує роботодавцям: у разі офіційного працевлаштування безробітних осіб на новостворені робочі місця працедавці можуть претендувати на отримання компенсації зі сплати єдиного соціального внеску.
![](/storage/news/galleries/934e9c0178d743cad7ac31c451dbbd81.jpg)
Новини на цю ж тему
Легалізація трудових відносин триває
Інформаційно-роз'яснювальна робота з питань легалізації праці триває
Легалізація трудових відносин триває
Легалізація трудових відносин триває
Легалізація праці: інформаційні рейди тривають
![](http://bashtanskaotg.gov.ua/storage/news/article/d0a943b3eefcea86795e6f0d4732dcd0.jpg)
Фахівці служби зайнятості відвідали Новоєгорівку
![](http://bashtanskaotg.gov.ua/storage/news/article/d211525863a210f1b4a0c299ebca9c02.jpg)
Проведено виїзд робочої групи з питань легалізації найманої праці та зайнятості населення
![](http://bashtanskaotg.gov.ua/storage/news/article/81c4086ae2ab35146e74811589c1b6b3.jpg)
Інформаційно-роз’яснювальна робота щодо легалізації праці
![](http://bashtanskaotg.gov.ua/storage/news/article/7641a1f10396b54695919db95ed41629.jpg)