Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Легалізація праці: інформаційні рейди тривають

Заходи
02.07.2021

Сьогодні легалізація зайнятості є одним з пріоритетних завдань, як на державному так і на місцевому рівнях, оскільки відносини між роботодавцем та найманим працівником не завжди відповідають нормам чинного законодавства.

Тож, фахівці Баштанської міської ради, Баштанського відділу по податкам і зборам фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління податкової адміністрації фізичних осіб, Баштанського районного відділу поліції, Комунальної організації «Правопорядок», Головного управління Пенсійного фонду України, Баштанської районної філії Миколаївського обласного центру зайнятості проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо дотримання вимог чинного законодавства про працю.

Проводиться дана робота з метою забезпечення реалізації прав і гарантій працівників, недопущення випадків використання найманої робочої сили без належного оформлення трудових відносин, виплати заробітної плати не менше встановленого законодавством рівня тощо.

Тож, вкотре закликаємо роботодавців та громадян зробити крок назустріч суспільству - легалізувати найману працю та відмовитись від «чорної» зарплати в «конвертах».

Новини на цю ж тему

Легалізація трудових відносин триває

19 жовтня представниками робочої групи проводилася інформаційно-роз’яснювальна робота з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення Баштанської міської ради.
Новини
20.10.2022

Питання легалізації зайнятості населення

Служба зайнятості нагадує роботодавцям: у разі офіційного працевлаштування безробітних осіб на новостворені робочі місця працедавці можуть претендувати на отримання компенсації зі сплати єдиного соціального внеску
Події
09.02.2022

Інформаційно-роз'яснювальна робота з питань легалізації праці триває

Представники  Баштанської міської ради, Баштанської районної філії Миколаївського обласного центру зайнятості, КО «Правопорядок» продовжують зустрічі з підприємцями  з питань належного оформлення трудових відносин. 
Заходи
31.01.2022

Легалізація трудових відносин триває

Проводиться дана робота систематично з метою забезпечення реалізації прав і гарантій працівників, недопущення випадків використання найманої робочої сили без належного оформлення трудових відносин, виплати заробітної плати не менше встановленого законодавством рівня тощо.
Заходи
22.10.2021

Легалізація трудових відносин триває

Фахівці Баштанської міської ради, Головного управління Пенсійного фонду України, Баштанської районної філії Миколаївського обласного центру зайнятості проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з роботодавцями та найманими працівниками щодо дотримання законодавства про працю
Заходи
22.10.2021

Фахівці служби зайнятості відвідали Новоєгорівку

29 червня 2021 року відбувся виїзний захід до Баштанської територіальної громади села Новоєгорівка.
Заходи
29.06.2021

Проведено виїзд робочої групи з питань легалізації найманої праці та зайнятості населення

Сьогодні, 21 травня, робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення Баштанської міської ради здійснила рейдовий об’їзд суб'єктів господарювання старостинських округів громади.
Важливо
21.05.2021

Інформаційно-роз’яснювальна робота щодо легалізації праці

Під час безпосередніх відвідувань суб’єктів господарювання, не лише роз’яснюють працівникам та роботодавцям ризики незадекларованої праці, а й нагадують про заходи профілактики інфікування коронавірусом та надають роз’яснення з питань, які виникають у громадян.
Події
14.05.2021
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше