Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо абонентської плати за вивезення твердих побутових відходів
![](http://bashtanskaotg.gov.ua/storage/news/article/7046770c84d2449561ef30039ccebdb3.jpg)
Шановні жителі мікрорайону «Зоря Інгулу»!
Ви не знаєте, де подіти сміття, яке збирається на території вашого домоволодіння? У вас немає транспорту на вивезення його на санкціоноване сміттєзвалище? Чи вам набридло спостерігати як засмічуються прилеглі території?
Комунальне підприємство «Добробут» в рамках пілотного проєкту пропонує вам вирішити цю проблему, впровадивши на території вашого мікрорайону абонентську плату за вивезення твердих побутових відходів.
Нам потрібно вчитися обходитися зі сміттям цивілізовано. Лише у цьому випадку вулиці населених пунктів громади виглядатимуть так, як кожен із нас цього хоче – по-європейськи чисто.
Отже, впровадження системи збирання сміття дозволить зменшити кількість відходів, які підлягають захороненню, сприятиме розв’язанню екологічних і соціальних проблем, а також сприятиме ресурсозбереженню.
З проєктом щодо введення абонентської плати за вивезення твердих побутових відходів у мікрорайоні «Зоря Інгулу» м. Баштанка ви можете ознайомитися на офіційному вебсайті Баштанської міської ради у додатку «Консультації з громадськістю» за посиланням https://bashtanskaotg.gov.ua/public-discussions/show/ckpwi15eglo7r07632smjmi8n.
Свої пропозиції (зауваження) ви можете подати з 14 червня по 25 червня 2021 року в письмовій формі адміністрації комунального підприємства за адресою: вул. Квітнева, 1-А, або на електронну адресу: kpdobrobut@i.ua за такою формою:
Прізвище __________________________________________________________
Ім’я ______________________________________________________________
По батькові ________________________________________________________
Вулиця _____________________________________________________________
Телефон ____________________________________________________________
Тел./факс/ e-mail ____________________________________________________
Пропозиції _________________________________________________________.
Очне громадське обговорення відбудеться 29 червня 2021 року о 17.00 біля дитячого майданчика, що на вулиці Грушева.
Новини на цю ж тему
Відбулося засідання круглого столу стосовно перейменування міста
Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення з питань перейменування вулиць та села на території Баштанської міської територіальної громади
Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта
До уваги жителів Баштанської територіальної громади!
Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо затвердження Орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2022 рік
Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо абонентської плати за вивезення твердих побутових відходів
Відбулися громадські обговорення
![](http://bashtanskaotg.gov.ua/storage/news/article/2670f2397b61d3b7151d01fbcd39e089.jpg)
Громадське обговореннях проєкту Національної стратегії створення безбар'єрного простору в Україні
![](http://bashtanskaotg.gov.ua/storage/news/article/648be99fa6560a20b5f41671177abb3b.jpg)