Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Чергове засідання виконавчого комітету Баштанської громади

Виконком
29.07.2020

29 липня відбулося засідання виконавчого комітету Баштанської міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Івана Рубського. У ході засідання членами виконкому розглянуто 19 важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади.

Члени виконкому ознайомились із внесення змін та доповнень до Комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» на період до 2021 року, до Програми охорони навколишнього природного середовища Баштанської об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки, а також до Програми розвитку земельних відносин Баштанської об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки, до Програми розвитку цивільного захисту Баштанської міської ради на 2018-2021 роки.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Світлана Євдощенко довела до відома присутніх затвердження титульного списку капітальних видатків міського, бюджету Баштанської міської ради на 2020 рік у новій редакції, також були розглянуті зміни до міського бюджету Баштанської міської ради на 2020 рік».

Начальник  відділу  з  питань  розвитку економіки Олена Комощук ознайомила з встановлення тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів.

Встановити  КП «Добробут» тариф на надання послуг з вивезення твердих побутових відходів (ТПВ), з розрахунку за один м.куб. твердих побутових відходів по групам споживачів (в грн.,у т.ч.ПДВ):

          - для усіх категорій споживачів – 110,00 грн;

          - для населення без контейнерної вивозки – 21,00 грн.

Тарифи вступлять в дію з дня оприлюднення на офіційному сайті

Присутні ознайомились з наданням дозволу на розміщення об’єктів зовнішньої реклами від начальник юридичного відділу Ольги Ситнік

Члени виконкому затвердили проєктно-кошторисну документацію за робочим проєктом «Капітальний ремонт окремих вузлів існуючої системи газопостачання з встановленням єдиного вузла обліку газу в ЗДО ясла-садок №4 «Дюймовочка».

У присвоєнні поштових адрес по 11 та 12 питаннях було відмовлено, питання 13 підтримано одноголосно.

Начальник відділу з питань житлово-комунального господарства Юрій Великород довів до відома про затвердження протоколу засідання конкурсної комісії з визначення виконавця послуг із збирання та вивезення побутових відходів на території Баштанської об’єднаної територіальної громади, про дозвіл на обрізку гілок дерев, які заважають проїзду рятувальних та аварійних служб у разі виникнення екстреної ситуації.

Головний спеціаліст  відділу з питань житлово-комунального господарства доповіла про затвердження акту обстеження нежитлової будівлі, розташованої в місті Баштанка, про затвердження актів обстеження об’єктів нерухомого майна, розташованих в селі Костянтинівка, в наданні дозволу на реєстрацію місця проживання було відмовлено.

Також виконком прийняв рішеня з якого доповідала Олена Бенедик головний спеціаліст відділу організаційно-кадрової роботи та контролю про надання дозволу на зняття з реєстрації місця проживання та на реєстрацію місця проживання малолітніх дітей.

 

 

Новини на цю ж тему

Районування за новим адміністративно-територіальним устроєм: чого очікувати?

Основні аспекти щодо нового адміністративно-територіального устрою в запитаннях та відповідях.
Новини
05.08.2020

Знову депутати не дійшли згоди

Традиційно депутатський корпус і не відмовив, і не надав згоди 192 громадянам щодо дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.
Сесія
31.07.2020

Відбулись збори Миколаївського регіонального відділення Асоціації органів місцевого самоврядування

28 липня Баштанський міський голова Іван Рубський провів загальні збори Миколаївського регіонального (обласного) відділення Асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціації об’єднаних територіальних громад».
Події
28.07.2020

Засідання постійної комісії з питань транспорту, зв’язку, промисловості, будівництва, житлово-комунального господарства, приватизації та власності

Члени постійної комісій розглянули усі 53 питання порядку денного засідання комісії
Постійні комісії
24.07.2020

"Запровадження партійної системи на місцевих виборах - неприпустиме", - Асоціація міст України 

Асоціація міст України вважає такі пропозиції неприпустимими, адже партійне будівництво на рівні невеликих громад практично відсутнє, а більшість голів та депутатів місцевих рад є поза політикою
Події
16.07.2020

Нарада по результатам об'їзду територій громади

По завершенню апаратної наради було надано ряд доручень керівникам комунальних підприємств та начальникам відділів апарату міської ради.
Події
15.07.2020

Керівництвом ОТГ здійснено об’їзд населених пунктів громади

Основна увага мера приділялась проблемам, що в період карантину виникли в територіальних округах по благоустрою територій
Події
10.07.2020

Відбулось засідання виконавчого комітету Баштанської міської ради

У ході засідання членами виконкому розглянуто 12 важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади.
Виконком
09.07.2020

До уваги членів виконкому

09.07.2020 року о 10:00 у приміщенні міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету міської ради
Повідомлення
07.07.2020

Безкоштовно бажаючим табличку з назвою вулиці та номери на будинки

З метою формування естетично привабливого вигляду міста та покращення умов орієнтування на території, Баштанська міська рада надає безкоштовно бажаючим табличку з назвою вулиці та номери на будинки.
Повідомлення
25.06.2020

Відбулась чергова сесія Баштанської міської ради

23 червня на черговій сесії депутатський корпус поголосуав за зміни до міського бюджету на 2020 рік, та рішення про встановлення місцевих податків і зборів на 2021 рік.
Сесія
24.06.2020

Пленарне засідання 46-ї сесії сьомого скликання

14 травня відбулася позачергова 46-та сесія Баштанської міської ради сьомого скликання під головуванням секретаря міської ради Людмили Луценко.
Сесія
14.05.2020

Відбулося чергове засідання виконкому

14 травня відбулося засідання виконавчого комітету міської ради під головуванням першого заступника міського голови Володимира Драгуновського.
Виконком
14.05.2020

Оговорили важливі питання життєдіяльності громади

22 квітня відбулася скайп-нарада з т. в. о. старост, старостою села Новоєгорівка, землевпорядниками, помічниками старост під головуванням міського голови Івана Рубського. На порядок денний виносилось сім питань.
Новини
22.04.2020

Онлайн-презентація результатів дослідження громадської думки

22 квітня ц.р. у Баштанській міській раді відбулася онлайн-презентація «Дослідження громадської думки щодо оцінки індикаторів – громад учасниць Програми DOBRE, Баштанська міська рада (Миколаївська область)»
Новини
22.04.2020

Оговорили важливі питання життєдіяльності громади

30 березня відбулася скайп-нарада з т. в. о. старост, старостою села Новоєгорівка, землевпорядниками, помічниками старост під головуванням міського голови Івана Рубського.
Заходи
30.03.2020

Відбулось засідання 45-ої позачергової сесії Баштанської міської ради 7-го скликання

26 березня 2020 року відбулось засідання 45-ої позачергової сесії Баштанської міської ради 7-го скликання.
Сесія
26.03.2020

Засідання виконавчого комітету

18 березня під головуванням міського голови Івана Рубського члени виконавчого комітету Баштанської міської ради прийняли низку рішень.
Виконком
19.03.2020

Знову не дійшли згоди

10 березня 2020 року відбулася XLIV сесія сьомого скликання Баштанської міської ради під головуванням міського голови Івана Рубського.
Сесія
11.03.2020

Відбулась 43 сесія Баштанської міської ради

4 березня 2020 року відбулось пленарне засідання 43 (XLІII) сесії.
Сесія
04.03.2020

Засідання постійної депутатської комісії

27 лютого у залі засідань міської ради відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу під головуванням Петра Жигалкіна.
Постійні комісії
28.02.2020

Відбулось засідання постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів, економіки, інвестицій та регуляторної політики

27 лютого в залі засідань Баштанської міської ради під головуванням Володимира Онищука  відбулося засідання бюджетної комісії.
Постійні комісії
28.02.2020

Засідання постійної депутатської комісії з питань соціального захисту

28 лютого відбулося засідання постійної комісії з питань соціального захисту під головуванням Віталія Грицюка. 
Постійні комісії
28.02.2020

Відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

26 лютого відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки  та  надзвичайних ситуацій  при  Баштанській міській раді під головуванням першого заступника міського голови Володимира Драгуновського.
Актуально
26.02.2020

Відбулося спільне засідання постійних комісій

Сьогодні, 26 лютого, відбулось спільне засідання постійних комісій міської ради, яке провів голова комісії з питань агропромислового комплексу і земельних ресурсів, благоустрою та екології Петро Жигалкін.
Постійні комісії
26.02.2020

Відбулось засідання виконавчого комітету Баштанської міської ради

25 лютого відбулося засідання виконавчого комітету Баштанської міської ради під головуванням секретаря міської ради Людмили Луценко.
Виконком
25.02.2020

Обговорили важливі питання

24 лютого 2020 року у Баштанській міській раді відбулося засідання Погоджувальної ради при міському голові.
Події
24.02.2020

Впровадження антикорупційних інструментів у Баштанській громаді

Спеціалісти міської ради отримали докладні рекомендації щодо просування антикорупційних інструментів, які формуватимуться на основі даних з діагностики.
Події
13.02.2020

Чергове засідання виконавчого комітету Баштанської громади

Під головуванням міського голови Івана Рубського члени виконавчого комітету на черговому засіданні розглянули понад 30 питань порядку денного
Виконком
13.02.2020

Правове навчання для працівників міської ради

 5 лютого в актовому залі Баштанської міської ради було проведено правове навчання для працівників міської ради  «Декларування доходів 2019».
Події
05.02.2020

навчання для працівників міської ради

Навчання для працівників міської ради щодо заповненості відкритого порталу даних
Події
30.01.2020

Відбулось засідання виконкому міської ради

26 грудня відбулося чергового засідання виконавчого комітету Баштанської міської ради під головуванням міського голови Івана Рубського.
Виконком
26.12.2019
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше