Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Роботу колекторів відновлено

Новини
16.05.2023

Протягом минулого тижня фахівці служби водовідведення КП «Міськводоканал» здійснювали прочистку і промивку засмічених каналізаційних колекторів та будинкових каналізаційних відводів по вулицях: Берегового, Українська, Полтавська, 37-43, Театральна, Героїв Небесної сотні, 55. «Затор» виникли через недбалість жителів багатоквартирних будинків та «горе» підприємців. Наші громадяни чомусь не розуміють, що міська каналізаційна система – це не сміттєпровід.

Система внутрішньої каналізації будівлі призначена для відведення стічних вод від санітарно-технічних приладів і пристроїв у зовнішню каналізаційну мережу. В каналізацію категорично заборонено скидати:

  • засоби особистої гігієни;
  • ганчірки;
  • рушники;
  • м’які іграшки;
  • тверді побутові відходи;
  • будівельні матеріали.

Саме ці предмети побуту чомусь завжди «випадково» потрапляють до каналізації. В наслідок чого утворюються жорсткі механічні засмічення, які призводять до затоплень підвалів або квартир, що знаходяться на перших поверхах житлових будинків.

Сьогодні роботу колектора і каналізаційної мережі по вулиці Полтавській повністю відновлено.

Працівники водоканалу вкотре нагадують споживачам про дотримання правил користування каналізацією: в каналізацію дозволено скидати фізіологічні відходи та рідини, що не мають клейкових властивостей.

Жири і волосся, які здатні накопичуватися на стінах труб, поступово зменшують їх пропускну спроможність, а іржа, пісок, ганчірки, поліетиленові вироби, засоби гігієни створюють інколи настільки серйозні закупорювання, що усунути їх можливо лише за допомогою спецтехніки або заміни ділянки мережі.

Шановні абоненти! Закликаємо Вас цінувати власне житло і працю працівників водоканалу, любити наше місто та використовувати інженерні комунікації виключно за їхнім призначенням. Тільки від кожного з Вас залежить нормальне функціонування системи водопостачання та водовідведення міста. А вчасна оплата комунальних послуг здатні стати запорукою сталої роботи підприємства.

Новини на цю ж тему

Трудові будні водоканалу

Протягом останніх днів працівники водоканалу здійснили ряд робіт.
Новини
29.06.2023

Повідомлення про намір встановити тарифи на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення для всіх категорій споживачів Баштанської ОТГ на 2023 рік

Зауваження і пропозиції споживачів щодо прогнозних тарифів приймаються в письмовому та/або електронному вигляді за адресою: м. Баштанка, вул. Ювілейна,1, вул. Полтавська, 5 (абонентний відділ) телефон. 2-71-77, 2-51-88 в термін з 22.06.2023р. по 05.07..2023р. Е-mail: vod.bashta@ukr.net
Повідомлення
22.06.2023

Будні КП «Міськводоканал»

Міськводоканал інформує про проведену роботу.
Новини
22.05.2023

Повідомлення про намір встановити тарифи на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення для всіх категорій споживачів Баштанської ОТГ на 2023 рік

Зауваження і пропозиції споживачів щодо прогнозних тарифів приймаються в письмовому та/або електронному вигляді за адресою: м. Баштанка, вул. Ювілейна,1, вул. Полтавська, 5 (абонентний відділ) телефон. 2-71-77, 2-51-88 в термін з 08.05.2023р. по 15.05.2023р.
Повідомлення
08.05.2023

Продовжуємо співпрацю з Solidarités International!

Щиро вдячні кожному з наших міжнародних партнерів, хто підтримує Україну й Баштанську громаду в ці важкі часи та допомагає впоратися із викликами війни, коли окупанти продовжують тероризувати мирне населення.
Новини
30.03.2023

Повідомлення про намір КП «Міськводоканал» Баштанської міської ради встановити тариф на послуги з поводження з побутовими відходами (вивезення рідких побутових відходів) на 2023 рік

Основними причинами зростання тарифів є ріст цін на матеріали, ПММ, запчастини. Крім того, з 01 грудня 2022 року збільшився прожитковий мінімум, та, як наслідок, збільшились витрати на оплату праці.
Повідомлення
30.01.2023

Встановили сонячні панелі для потреб водоканалу

Для повноцінного, безперебійного водопостачання було встановлено сонячні панелі для насосної станції системи водопостачання II та III підйому та для бювету.
Новини
19.01.2023

Засідання робочої групи по тарифах централізованого водопостачання та водовідведення.

Члени комісії прийняли рішення про подання проєкту рішення на розгляд чергового засідання виконкому.
Події
15.12.2021

Про намір здійснити коригування діючих тарифів на послуги централізованого водопостачання/ та централізованого водовідведення

КП «Міськводоканал» Баштанської міської ради інформує про намір здійснити коригування діючих тарифів
Повідомлення
22.09.2021
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше