Нетворкінг як комунікаційна складова успіху громади
У чому полягає головний секрет налагодження нових зв’язків та як підтримувати ті, що вже існують, чому знання основних правил нетворкінгу є сьогодні настільки важливими – про ці питання говорила 29 серпня Юлія Почебут, радниця з питань комунікації Миколаївського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», спільно з учасниками тренінгу Баштанської міської ради.
«Взаємокомунікація в колективі – один із надважливих факторів успішної роботи», ‒ розпочала тренінг радниця з питань комунікації Юлія Почебут. ‒ Найкращий спосіб налагодити комунікацію між людьми – застосувати ігровий підхід в роботі, що допоможе зняти психологічний стрес в колективі, більше дізнатися один про одного цікавого та налаштуватися на одну позитивну емоційну хвилю».
Під час тренінгу учасники працювали у форматі «швидкого побачення», презентували своїх колег, використовуючи «метод ліфта», випробовували теорію шести рукостикань, налагоджували комунікацію за допомогою невербальних засобів спілкування та працювали в стресових комунікаційних ситуаціях.
«Подібні тренінги дуже потрібні, адже різні форми роботи не тільки згуртовують колектив, дозволяють відпочити від робочого навантаження, а й допомагають дізнатися більше про колег», ‒ поділився враженнями помічник старости с. Добре Наталія Шелест.