Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до структури

Зюзько Олександр Валентинович

Керуючий справами виконавчого комітету

Освіта

вища

Опис повноважень

  1. Керуючий справами виконавчого комітету організовує роботу апарату міськвиконкому, виконання покладених на неї завдань. Керує роботою відділів щодо організаційного, матеріально-технічного забезпечення діяльності міської ради та її виконавчого комітету.
  2. Координує роботу структурних підрозділів і посадових осіб виконавчого комітету Баштанської міської ради, забезпечує виконання доручень міського голови, контроль за реалізацією яких покладається на апарат або його структурні підрозділи.
  3. Забезпечує своєчасне доведення рішень виконавчого комітету, розпоряджень міського голови до виконавців відповідних органів, служб, а також їх оприлюднення у визначеному законом порядку та організовує контроль за їх виконанням.
  4. Відповідає за стан діловодства, обліку і звітності. Забезпечує підготовку планів роботи та засідань виконавчого комітету. Здійснює контроль за господарською діяльністю виконкому. Забезпечує розробку номенклатури справ та ведення архівної роботи.
  5. Забезпечує розгляд листів і звернень громадян та особистий їх прийом міським головою, секретарем міської ради і заступниками. Забезпечує перевірку стану цієї діяльності відповідно до законодавства у відділах, структурних підрозділах міськвиконкому.
  6. Організовує роботу, пов’язану з кадровими питаннями, забезпечує виконання вимог Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», інших нормативно-правових актів з питань роботи із кадрами, забезпечує реалізацію заходів щодо добору, підготовки кадрів, підвищення їх кваліфікації.
  7. Створює робочі групи та комісії із посадових осіб відділів, управлінь виконавчого комітету Баштанської міської ради з метою організації вивчення питань і підготовки пропозицій та проблем, які підлягають розгляду на засіданні виконкому та на виконання доручень міського голови.
  8. Контролює роботу щодо правового забезпечення діяльності виконавчого комітету. Контролює організацію заходів щодо запобігання проявам корупції у виконкомі Баштанської міської ради.Контролює діяльність офіційного сайту міської ради.
  9. Забезпечує виконання повноважень виконкому у здійсненні заходів щодо ведення Державного реєстру виборців відповідно до закону. Забезпечує організацію проведення нарад міським головою. Здійснює організаційне забезпечення зустрічей організаційних делегацій, у тому числі і міжнародних.

Пов'язані документи

№16-р
Про призначення відповідального за захист інформації та адміністратора типового робочого місця стороннього користувача Автоматизованої системи Державного земельного кадастру (ТРМ СК АС ДЗК)
Розпорядження голови
17.01.2023
№ 15 -р
Про введення в промислову експлуатацію робочого місця стороннього користувача інформаційно - телекомунікаційної системи «Автоматизована система Державного земельного кадастру»
Розпорядження голови
16.01.2023
1-р
Про затвердження складу експертної комісії Баштанської міської ради у новій редакції
Розпорядження голови
03.01.2023
№ 212 - р
Про затвердження робочого органу виконавчого комітету міської ради по регулюванню діяльності з розміщення зовнішньої реклами у Баштанській територіальній громаді в новому складі
Розпорядження голови
27.12.2022
6
Про внесення змін до рішення міської ради від 04 лютого 2021 року №7 «Про затвердження Положення та Регламенту виконавчого комітету Баштанської міської ради восьмого скликання»
Рішення сесій
23.05.2022
5
Про внесення змін до персонального складу виконавчого комітету Баштанської міської ради восьмого скликання, затвердженого рішенням міської ради від 15.12.2020 №8 «Про внесення змін до рішення міської ради від 27.11.2020 №4 «Про утворення виконавчого комітету Баштанської міської ради восьмого скликання та визначення його чисельності» та затвердження його персонального складу»
Рішення сесій
23.05.2022
2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше