Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до структури

Єланцева Лілія Олександрівна

Головний спеціаліст сектору видатків фінансового відділу

Освіта

Вища

Опис повноважень

  1. Головний спеціаліст приймає участь: - у підготовці проекту міського бюджету та забезпечує його виконання; -у організації виконання міського бюджету по видатках, вживає заходів щодо ефективного витрачання бюджетних коштів; -у здійсненні контролю за виконанням видаткової частини міського бюджету.
  2. приймає участь: - у підготовці довідок та доповідних записок міському голові з питання виконання міського бюджету; - у семінарах, нарадах з керівниками та з головними розпорядниками коштів з питання виконання міського бюджету.
  3. Здійснює аналіз і вживає заходів щодо якісного виконання видаткової частини міського бюджету. Розглядає звіти про виконання видаткової частини міського бюджету. Згруповує по головних розпорядниках коштів та підшиває квартальні, річні звіти.
  4. Здійснює перевірку правильності складання та затвердження кошторисів бюджетних установ міського бюджету. Організовує своєчасний і якісний розгляд та вирішення пропозицій, заяв і скарг громадян , підприємств, установ й організацій з питань складання і виконання міського бюджету.
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше