Проект «Марафон: енергоефективна та безпечна громада»
18.02.2019Асоціація ОТГ реалізувала Проект «Марафон: енергоефективна та безпечна громада» згідно цього проекту ЗДО №6 «Ягідка» Баштанської ОТГ, став переможцем конкурсу «Енергоефективна громада». В результаті, 28 січня 2019р. розпочато проведення безкоштовного енергоаудиту в даному закладі дошкільної освіти. На основі цієї роботи будуть проведені відповідні розрахунки показників втрат тепла в ЗДО №6 «Ягідка» та заплановані енергоефективні заходи для зменшення тепловтрат задля комфортних умов перебування вихованців садочку.
P.S.- це перший крок до запланованого ;)
![](/storage/static-pages/static-pages/5f6152a70184a700067228e79f9ab765.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/05f7217b631d0f6c8bbe1f8ac34bf56c.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/00988d561f59baac1c2786d0f54b9048.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/be0b78df9559ce898639fb9f5acadf35.jpg)