Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Послуги які надає КУ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників"

02.08.2021

Сучасне суспільство України потребує нової якості освіти, що можливо досягти лише шляхом запровадження реформ. На новий якісний рівень за таких умов має вийти професіоналізм педагогічних працівників. КУ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" створено з метою сприяння професійному розвитку педагогічних працівників, їх психологічної підтримки та консультування.

Ми намагаємося створити простір можливостей для розвитку педагогічної майстерності , реалізації творчої ініціативи, прагнемо створити атмосферу дружньої взаємодії.

Сподіваємось, що інформація, розміщена на вебсайті, сприятиме розвитку творчої ініціативи та академічної свободи педагогів у пошуках нових форм і методів педагогічної діяльності з метою надання якісних освітніх послуг.

Ми відкриті для цікавих пропозицій, генерації нових ідей, обміну думками. Запрошуємо до співпраці!

Сайт   https://sites.google.com/view/cprppbashtanka

 

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше