Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Партнерство з проектом «Енергоефективність у громадах ІІ» продовжується

14.11.2019
 
       В рамках ініціативи «Розумний енергетичний менеджмент в ОТГ» Баштанська громада стала однією з переможців в першому конкурсі ОТГ-учасниць на отримання фінансування заходів з підвищення енергоефективності для громадських будівель, а саме проведення енергетичних аудитів із сертифікатами.
              Ініціатива «Розумний енергетичний менеджмент в ОТГ» впроваджується за дорученням програми «U-LEAD з Європою» компанією Deutsche Gesellschaft fur international Zusammenarbeit (GIZGmbH”. Асоціація «Енергоефективні міста України» є уповноваженим партнером з реалізації одного з компонентів ініціативи.
            Проаналізувавши заклади громади по динаміці споживання та доцільності проведення заходів з підвищення енергоефективності для проведення енергетичних аудитів із сертифікатами було обрано заклад дошкільної освіти № 4 «Дюймовочка» м.Баштанка, Було зроблено відповідні заміри та початкове обстеження об’єкту. З нетерпінням чекаємо опалювального періоду для наступних обстежень.
--
Енергоменеджер, відділу енергоменеджменту,
муніципальних ініціатив та інвестицій Олена безручко 
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше