Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Огляд дитячих садочків, шкіл ОТГ

10.12.2019

Юрій - В зв'язку з тим, що 4 грудня в центрі Одеси виникла пожежа в навчальному корпусі Одеського коледжу економіки, та доручення Президент перевірити дитячі садочки, школи, профтехнічні заклади і заклади вищої освіти, гуртожитки, заклади охорони здоров’я та соціального захисту населення, державні об’єкти критичної та транспортної інфраструктури, та проведення перевірки всіх посадових осіб, які надають висновки щодо стану пожежної безпеки того чи іншого об’єкта.
Прошу відповідно до Закону надати інформацію про стан дитячих садочків, шкіл Баштанської об'єднаної територіальної громади, та оприлюднення на сайті громади

 

Відділ з питань містобудування, архітектури, містобудівного кадастру та цивільного захисту  - Цивільний захист на території Баштанської ОТГ організовано відповідно до Кодексу цивільного захисту України,  Закону України «Про місцеве самоврядування» та керівних документів.       

          Відповідно до рішення виконавчого комітету   від 18.12.2017 № 219 «Про організацію  цивільного захисту» та рішення від 18.12.2017 № 220 «Про затвердження Положення про Баштанську ланку Баштанської міської ради територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Миколаївської області» протягом  2019 року в міській раді  продовжувалось   удосконалення Баштанської міської ланки та  цивільного  захисту України.  На основі  обласного  плану, та рішенням виконавчого комітету «Про основні завдання цивільного захисту Баштанської міської ради на 2019 рік» затверджений та прийнятий до виконання план основних заходів з підготовки  міської  ланки на 2019 рік (далі План) та  комплексний план проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи та навчання населення Баштанської ланки з питань цивільного захисту, діям в умовах надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та правилам безпеки життєдіяльності на 2019 рік.      Відповідно до Плану заходів у 2018 році було придбано, для  об’єктів з постійним або тимчасовим перебуванням дітей вогнегасників 102 од., проведено перезарядку 244 од.. на загальну суму 60.840 тис. грн.( згідно термінів виконується переосвідчення та здійснюється перезарядка вогнегасників). У закладах ДНЗ по Баштанській ОТГ повністю перекриті покрівлі дахів з обробкою дерев’яних конструкцій протипожежною сумішшю та встановленням блискавкозахисту. Улаштовані пожежні куточки та щити. Неодноразово директорами шкіл проводиться навчальна евакуація школярів та дітей дошкільного віку. 

          У  міській раді затверджено план заходів з питань пожежної безпеки, здійснено аналіз стану виконання заходів та визначено першочергові заходи, проведено розрахунки необхідності виділення коштів на їх впровадження. Виконання заходів плану знаходиться на контролі Баштанської міської ради та Баштанського районного сектору ГУ ДСНС України у   Миколаївській області.

Протягом 2019 року проводились засідання комісії ТЕБ та НС, на яких розглядались питання, пов’язані з протипожежним захистом та забезпечення пожежної безпеки.

            Значну увагу в 2019 році було приділено інформаційному забезпеченню у сфері пожежної безпеки. Відділом з питань  містобудування, архітектури, містобудівного кадастру та цивільного захисту міської ради, Баштанським РС ГУ ДСНС України в Миколаївській області проведено роботу по висвітленню у засобах масової інформації питань щодо запобігання виникненню пожеж. Відділом освіти, молоді та спорту міської ради, виконавчим комітетом міської ради,  Баштанським РС ГУ ДСНС України в Миколаївській області організоване вивчення в межах навчальних предметів та в позаурочний час учнями загальноосвітніх навчальних закладів правил пожежної безпеки та поведінки під час пожежі та проведення виставок з питань пожежної безпеки.

Розроблено та надано оперативним черговим уточнені списки, схеми оповіщення посадових осіб на випадок виникнення надзвичайних ситуацій.      Проведено корегування службових та квартирних номерів телефонів керівного складу включених на стійку циркулярного виклику.

          У  жовтні 2019 року в міській раді було проведено  функціональне навчання керівного складу та фахівців, діяльності яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту на навчання залучено: 

          - навчання за державним замовленням  45;

          - навчання за договірним замовленням 16 чоловік;

Дані  особи проходили навчання  в навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності навчально-консультаційному пункті м. Баштанка. 

 

 

 

Файли

Відповідь щодо огляду.pdf

Завантажити
2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше