Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Громадський транспорт

14.01.2020

Валентина - У зв'язку з поганим станом траси на Миколаїв, жителі громади не мають альтернативи зручно та недорого добиратись до обласного центру. Пасажирів на маршрутки вистачає, та зручним і недорогим він не є - дві години гойдатись 70 кілометрів. Вважаю за необхідне щоб голова громади вирішив питання підвозу пасажирів на дизельний поїзд і вранці і ввечері та зустрічати з дизеля - люди будуть вдячні і готові будуть оплачувати проїзд, так, як таксі місцеве 200 гривень за виклик бере.

Шановна  Валентино - з питання введення нового маршруту від міста Баштанка до станції Явкино Баштанською міською радою13.11.2019. було направлено листи до Баштанської РДА, першому заступнику голови Баштанської райдержадмін6істрації, виконувачу функцій і повноважень голови райдержадміністрації Олександру Славінському та директору ТОВ «Моколаїв-Авто» Юрію Лакошко . Станом на  06.12.2019р. відповіді про прийняте рішення не надходило.

Відділ з питань житлово-комунального господарства, благоустрою,

будівництва, розвитку інфраструктури та комунальної власності

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше