Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Благоустрій автобусної зупинки

03.12.2019

Василь Гонта - Вже понад рік автобусна зупинка, що по вулиці Героїв Небесної Сотні (зліва у напрямку мікрорайону "Агропромтехніка") розмальована вандалами. Це не прикрашає місто.
Тож цікавить питання, до якого часу люди будуть спостерігати написи вандалів, чи, можливо, вже на травневі свята люди з мікрорайону, коли добиратимуться до центру міста бачитимуть, гарну, чепурну зупинку.
До речі, одна частина цієї зупинки, шо розмальована баштанмькими художниками - Оленою Козявко і Наталію Ракітіною, лишилася неушкодженою - малюнок варто зберегти.
Щиро дякую за увагу!

КП "Добробут" - Щодо розмальованої вандалами автобусної зупинки по  вул. Героїв Небесної Сотні повідомляємо наступне:

3 травня 2019 року комунальним підприємством «Добробут» було очищено від надписів і побілено стіни зупинки по вул.Героїв Небесної Сотні

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше