Баштанська ОТГ отримала звіт по результатам виконання енергетичного аудиту
10.06.2019Баштанська ОТГ отримала Звіт по результатам виконання енергетичного аудиту Баштанського закладу дошкільної освіти №6 «Ягідка», за адресою: Миколаївська область, м.Баштанка, вул. 1 Продольна, 6, згідно якого запропоновано перелік заходів для зниження споживання енергоресурсів. Дякую Людмилі Синецькій та Жанні Пацьора за підтримку та виконану роботу.
![](/storage/static-pages/static-pages/d307e1c2b618b0c56a82ca9d0032f97d.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/9b6c8dba7d94dfc2a793f17571dc99a9.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/a019c736ab08af5c7d6bf3a29d83f4fc.jpg)