Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі

Звернення від батьківського комітету Баштанського ІРЦ

Надано відповідь
Текст петиції
Діти з особливими освітніми потребами, на даний момент - одна із самих малозахищених верств нашого суспільства. Такі дітки потребують адаптації в соціумі та додаткової підтримки в освітньому процесі. В нашому місті таку фахову допомогу їм можуть надати спеціалісти з корекційної освіти Баштанського міського інклюзивно-ресурсного центру. Але, нажаль, за 2 роки існування центру, капітальний ремонт в ньому так і не був завершений. Така ситуація позначається на психологічному стані дітей та сприйнятті інформації, що подається їм під час занять, оскільки вони дуже чутливі до оточуючої атмосфери. Батьки дітей, що отримують послуги в інклюзивно-ресурсному центрі, звертаються до Вас з проханням знайти можливість та виділити кошти на завершення ремонту, щоб забезпечити повноцінні умови для отримання корекційно-розвиткових та психолого- педагогічних послуг дітям з особливими освітніми потребами.
Підписали петицію
ПІБДата
Требух Ганна Миколаївна08.05.2020 12:06
Василенко Олена Олександрівна08.05.2020 12:09
Дубогрій Оксана Іванівна08.05.2020 12:16
Ще підписи
Відповідь на електронну петицію
Відповідь дана
10.06.2020
Відділ з питань засобів масової інформації та зв’язків з громадськістю міської ради повідомляє, що, відповідно до пункту 4.3. «Порядку розгляду електронної петиції, адресованої Баштанській міській раді», затвердженого рішенням сесії міської ради від 22.02.2016 року, міському голові направлено для розгляду електронну петицію «Звернення від батьківського комітету Баштанського ІРЦ», збір підписів на підтримку якої завершено. Станом на 07 червня петицію підписали 155 осіб з 150 необхідних. Текст петиції: «Діти з особливими освітніми потребами, на даний момент - одна із самих малозахищених верств нашого суспільства. Такі дітки потребують адаптації в соціумі та додаткової підтримки в освітньому процесі. В нашому місті таку фахову допомогу їм можуть надати спеціалісти з корекційної освіти Баштанського міського інклюзивно-ресурсного центру. Але, нажаль, за 2 роки існування центру, капітальний ремонт в ньому так і не був завершений. Така ситуація позначається на психологічному стані дітей та сприйнятті інформації, що подається їм під час занять, оскільки вони дуже чутливі до оточуючої атмосфери. Батьки дітей, що отримують послуги в інклюзивно-ресурсному центрі, звертаються до Вас з проханням знайти можливість та виділити кошти на завершення ремонту, щоб забезпечити повноцінні умови для отримання корекційно-розвиткових та психолого-педагогічних послуг дітям з особливими освітніми потребами». Автор: Троценко Світлана Іванівна Початок збору підписів: 08 травня 2020 р. Згідно з пунктом 4.5. згаданого вище рішення сесії міської ради та статті 43 Статуту Баштанської об’єднаної територіальної громади, секретар міської ради доручить розгляд петиції компетентним виконавчим органам з наступним розглядом на черговій сесії міської ради.
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше