Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі

Облаштування тротуару вздовж вулиці Соборної в м. Баштанка

Недостатньо підписів
Текст петиції
Вулиця Соборна ‒ це одна з найбільших вулиць міста. Вона є важливою артерією, яка щодня обслуговує чималу кількість машин та пішоходів, які прямують до центру міста від мікрорайону РЕМ. Також, вулиця слугує сполученням для транзитного транспорт з об’їзною дорогою. Асфальтована частина вулиці сама по собі вузька, там ледве розминаються 2 автомобілі, тому простору для безпечного руху пішоходів немає взагалі. Пішоходи змушені пропускати автотранспорт, виходячи на обочину, в дощову погоду там бруд і калюжі, взимку ‒ купи снігу внаслідок розчищення самої вулиці. Проблема вулиці в тому, що на ній відсутній тротуар. Сама вулиця є досить широкою, було б доцільно побудувати тротуар від вулиці Ювілейної до вулиці Енергетиків для безпеки жителів міста.
Підписали петицію
ПІБДата
Виноградова Олена Григорівна08.04.2020 05:46
Ковальова Любов Григорівна08.04.2020 05:47
Черевань Олена Володимирівна08.04.2020 06:35
Ще підписи
Відповідь на електронну петицію
Відповідь дана
08.05.2020
Згідно з Порядком розгляду електронної петиції, адресованої Баштанській міській раді, розгляд електронної петиції здійснюється після того, як на підтримку неї зібрано не менш як 150 підписів громадян протягом 30 календарних днів з дня її оприлюднення, так як Ваша петиція не набрала відповідну кількість підписів, згідно з Регламентом Баштанської міської ради, вона розглядається в порядку звернень. Повідомляємо, будівництво тротуару по вул. Соборній в м. Баштанка включено у План удосконалення послуги з утримання та ремонту доріг Баштанської ОТГ на 2020−2023 рр.
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше