Звернення міського голови з нагоди 79-ї річниці визволення Баштанського району від німецько-нацистських загарбників
Дорогі ветерани, шановні жителі громади!
9 березня – особливий день для нашого міста. 79 років тому Баштанку було звільнено від німецько-нацистських загарбників.
Наш святий обов’язок – зберегти пам’ять про тих, хто героїчно боронив рідну землю зі зброєю в руках та самовіддано працював у тилу, хто загинув, визволяючи наш рідний край від нацистських окупантів.
Низько вклоняємося всім, хто стояв до останнього на передовій і за лінією фронту, для кого шлях на війні завершився під скромними обелісками і кому судилося повернутися з неї живим. Кожен з вас – це жива історія України, приклад мужності та патріотизму.
Нинішні захисники України стали гідними спадкоємцями слави воїнів-визволителів. Для них найвищим законом буття є і залишиться захист рідної Вітчизни, її свободи і незалежності.
Тож бажаю всім захисникам нашої Батьківщини, їх родинам та всім мешканцям міста скорішої перемоги, миру, здоров’я, добробуту, тепла й затишку, оптимізму і здійснення найзаповітніших мрій.
З повагою - міський голова Олександр Береговий