Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Звернення міського голови з Міжнародним днем пам’яті жертв фашизму

Звернення
11.09.2022

Шановні жителі громади!

У другу неділю вересня Україна разом з усім світом традиційно вшановує пам’ять жертв фашизму. Відзначення Міжнародного дня пам’яті жертв фашизму започатковано у 1962 році, саме у вересні (друга неділя), тому що на цей місяць припадають дві пов’язані з Другою світовою війною дати − день її початку і її повного завершення. Це стало однією з причин встановлення дня жалоби на вересневу неділю.

День пам’яті жертв фашизму покликаний нагадати нам ті трагічні події, які відбувалися під час Другої світової війни та вшанувати пам’ять про мільйони людей, які гинули через війну. У глибокій скорботі схилімо голови перед світлою пам’яттю тих, хто загинув під обстрілом бомб, або в концтаборах. Хай пам’ять про всіх жертв фашизму живе в наших серцях та гуртує нас у спільній боротьбі за єдність і неподільність нашої держави, свободу і незалежність українського народу.

З повагою – міський голова Олександр БЕРЕГОВИЙ

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше