Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Засідання виконавчого комітету міської ради

Повідомлення
22.09.2022

23.09.2022 року  о  9:00   відбудеться засідання виконавчого комітету міської ради (дистанційно) з таким порядком денним:

1. Про  перерозподіл бюджетних призначень у 2022 році.

2. Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, неповнолітньому К___ О___ М___, ХХ.ХХ.ХХХХ року народження.

3. Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, малолітній К___ Ю___ М___, ХХ.ХХ.ХХХХ року народження.

4. Про встановлення опіки над малолітньою дитиною, позбавленою батьківського піклування, К___ Ю___ М___.

5. Про встановлення піклування над неповнолітньою дитиною, позбавленою батьківського піклування, К___ О___ М___.

6. Про встановлення опіки над малолітньою дитиною, позбавленою батьківського піклування, П___ І___ В___.

7. Про направлення на повне державне забезпечення дитини, позбавленої батьківського піклування, Д___ А___ Є___, ХХ.ХХ.ХХХХ року народження, у комунальний заклад «Миколаївська спеціальна школа №2» Миколаївської обласної ради.

8. Про внесення змін до складу комісії з питань захисту прав дитини при Баштанській міській раді.

9. Про надання дозволу Г___О___Ф___ на продаж житлового приміщення в гуртожитку.

10. Про затвердження складу конкурсної комісії з проведення конкурсу з визначення виконавця послуг із збирання та вивезення побутових відходів на території Баштанської територіальної громади у новій редакції, затвердженої рішенням виконавчого комітету від 24.06.2019  № 132 та внесеними змінами від 10.11.2021 № 236.

 Виконавчий комітет міської ради

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше